Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

7-latek wyrzucony ze świetlicy środowiskowej. Za złe zachowanie

Utworzony przez tata, 30 kwietnia 2015 r. o 22:10
Pani Anno dzieci wszystko wynoszą z domu skoro tak zachowywał się synuś w szkolnej świetlicy znaczy, ze takie wzorce są w domu - teraz należy mieć pretensje do siebie, a nie całego świata.. Sam jestem ojcem  5 letniej dziewczynki. I też córka ma w grupie przedszkolnej synka policjanta. Dzieciak przeklina pluje na inne dzieci bije je i przezywa. Za nic ma panie próbujące zaprowadzić porządek w grupie. Ne życzę sobie by takie dziecko demoralizowało moje dziecko, niestety nic nie mogę zrobić. Proszę wychować dzieci tak by potrafiły się podporządkować i nie przeszkadzały innym, a dopiero później proszę robić wielkie larum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Anno dzieci wszystko wynoszą z domu skoro tak zachowywał się synuś w szkolnej świetlicy znaczy, ze takie wzorce są w domu - teraz należy mieć pretensje do siebie, a nie całego świata.. Sam jestem ojcem  5 letniej dziewczynki. I też córka ma w grupie przedszkolnej synka policjanta. Dzieciak przeklina pluje na inne dzieci bije je i przezywa. Za nic ma panie próbujące zaprowadzić porządek w grupie. Ne życzę sobie by takie dziecko demoralizowało moje dziecko, niestety nic nie mogę zrobić. Proszę wychować dzieci tak by potrafiły się podporządkować i nie przeszkadzały innym, a dopiero później proszę robić wielkie larum.
Tak najlepiej spalić je żywcem lub rozstrzelać, chłopie zrozum że nie wszyscy radzą sobie w życiu. Skoro jesteś figo fago doprowadź aby syna policjanta wyrzucili z przedszkola :) czy ta kobieta jest gorszego boga???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "tata": syn policjanta = drań. syn portiera = melepeta... itd... aleś Pan ograniczony... Na charakter dziecka oprócz uwarunkowań genetycznych wpływ ma całe otoczenie: rodzina, koledzy, brak ojca itp itd. To wieloczynnikowa zależność. Ja mam dwóch synów: starszy to woda, młodszy to ogień i nauczycielki się na niego skarżą a tak samo są kochani i wychowywani i nie jestem policjantem.... więc Pana "diagnoza" jest jakby nietrafiona... Ma pan jedno dziecko a wymądrza się Pan jakby wychował co najmniej tuzin... i zjadł wszystkie rozumy. Każdy Panu powie że inaczej jest (trudniej) jak się ma więcej dzieci... Trochę zrozumienia, może temu dziecku trzeba pomóc a nie wysuwać głupie teorie o "wynoszeniu z domu"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "tata": ... i jeszcze jedno skoro wg Pan dzieci "wszystko wynoszą z domu" to o co Panu chodzi z tym demoralizowaniem Pana dziecka...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprościej dzieci wysłać do świetlicy a samemu robić nic. Znam taki przykład z Alei 1000-lecia, mamusia nierób jeden dziecka nawet sama nie odprowadzi do szkoły bo się leniowi nie chce, tylko "wujek" -znaczy mamy kolega od kieliszka  jak idzie rano do pracy to odprowadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojojo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...