Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

7-latek zmarł w szpitalu w Białej Podlaskiej. Czy to wirus grypy?

Utworzony przez Czytelnik, 1 grudnia 2009 r. o 09:54
Oby to pierwszy pacjent który umiera z niewiadomej przyczyny w szpitalu w Białej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wiarygodnego źródła wiem że drugi chłopak z tej szkoły dziś zmarł, a trzecie dziecko lezy w ciężkim stanie więc niech ktoś zajmie się lepiej tą sprawą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj podczas sesji rady powiatu bialskiego starosta Łazowski chwalił się, że przekazał 10 tysięcy złotych Ukrainie, jako pomoc w zwalczaniu świńskiej grypy. Radny Marek Uściński zapytał starostę, jakie działania zostały podjęte przez Starostę, aby pomóc mieszkańcom naszego powiatu w zapobieganiu tej chorobie. W odpowiedzi Łazowski powiedział, że epidemii grypy nie ma, a jeśli będzie to w przyszłym roku na przełomie lutego i marca, więc nie ma czym się martwić dzisiaj. Na koniec zalecił aby każdy we własnym zakresie dbał o swoje zdrowie. Widać jak Pan Łazowski dba o zdrowie mieszkańców Powiatu Bialskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście lubelskie media jako ostatnie przestaną trąbić o tym głupim wirusie, którzy był wymysłem firmy farmaceutycznej. Już pisali wszędzie, że to była wtopa, nawet na tym dzienniku i wraz piszecie i straszycie ludzi nie wiadomo po co. Na wirus A H1N1 się nie umiera. Ten wirus nie powoduje grypy. Ludzie nie dajcie się oszukać. Zwykła grypa sezonowa jest gorsza. Ludzie od zawsze na grypę umierali i umierać będą, tylko teraz się o tym pisze, żeby zwiększyć popyt na namordniki papierowe i szczepionki po których ludzie po miesiącu dopiero dochodzą do siebie;/ gorsze są skutki tych cholernych szczepionek niż grypy;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak podejrzewaja sepse a sekcja i tak wykaze co innego. tak juz jest w bialskim szpitalu duzo ludzi umiera na sepse tylko utaja to sekcja zwlok. wiem cos o tym... raczka raczke myje;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzją władz gminy Wisznice w miejscowej Szkole Podstawowej zawieszone zostały zajęcia lekcyjne. Zajęcia zostały zawieszone do końca bieżącego tygodnia. Dodatkowo władze gminy zamierzają objąć opieką psychologiczną uczniów w klasie, w której uczyło się zmarłe w minioną niedzielę dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paranoja... własne nakręcanie paniki... Nikt prócz tego Mateusza nie zmarł. Fakt, kilkoro ddzieci leży w szpitalu, ale to rodzice w końcu się zainteresowali własnymi dziećmi i przestali leczyć je na własną rękę, tylko oddali je w ręce specjalistów. żal i złość człowieka ograrnia, że ludzie nic nie wiedząc, nie znając faktów, wygłaszają własne zbawcze teorie. pogratulować "rozsądku"!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy szczerego współczucia dla rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie masz dziecka skoro jestes taki/taka obojętna....To,że rodzice nie oddają dzieci w ręce specjalistów o czymś świadczy nie uważasz? Jeżeli chodzi o tutejszych lekarzy to na każda chorobę leczą często tym samym... Więc czasem nie dziwię się że rodzice sami starają się pomóc dzieciom. Rodzice na pewno zawsze interesują się dziećmi w bardziej lub mniej widoczny sposób więc nie masz prawa oskarżać rodziców gdyż to własnie robisz. ie masz żadnych uczu ć? Pomyśl troche zanim napiszesz kolejny bezmyślny komentarz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze z powiatu bialskiego, a mam z nimi częsty kontakt, zapytani o świńską grypę odpowiadają "nie, na naszym terenie nie stwierdza się tego wirusa", a kiedy pyta się o leki antywirusowe, nie potrafią nic na ten temat powiedzieć. A niby skąd, skoro ulotki jakieś dostali, wytyczne jakieś są, ale trzeba by z nimi było się zapoznać. Wiem co mówię, bo usłyszałam to od lekarza i to niejednego. Grypa szaleje a oni wciąż postępują tak, jak postępowali rok temu i wiele lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze współczuję rodzicom i całej rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dajcie spokój jestem uczennica gimnazjum z Wisznic. Ten chłopczyk umarł na sepsę są jeszcze 4 osoby w szpitalu ale bez przesady to po prostu wysoka gorączka. A szkoła jest zamknięta z tego powodu że mało osób chodzi do szkoły bo się boja. Ta choroba to wymysł medii musieli coś wymyślać żeby mieć o czym pisać. czy to jest normalne żeby nagrywać czyjś pogrzeb :/ żal !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagonka bop nie do końca zbadana szczepionkę trzeba na kimś przetestować i jeszcze przy okazji kupę kasy zgarnąć z durnych polaczków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To smutne - jednak grypa była zawsze i zbierał też niekiedy śmiertelne żniwo. Nie było to jednak nagłaśniane tak jak teraz. Media nie potrzebnie robia z tego wielkie halo. Jakoś przyzywlismy ju 3-4 lat od "dziury ozonowej" która miła nas wykończyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...