Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Afera w Białej Podlaskiej. Urzędnicy się wyprowadzają, prezydent się tłumaczy

Utworzony przez karol, 12 marca 2015 o 09:17
Urząd zapłacił za meble dokładnie tyle ile chciała fabryka. Przecież jeśli ktoś przeznacza pieniądze z podatków na zakup mebli choćby w barterze to i tak za nie płaci. Czyżby w BP obowiązywała inna arytmetyka?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No to pewnie z przetargami tak samo. Zamiast dostarczyć urzędowi, dostarczają urzędników - którzy myśleli, że to służbowe. Władza w rękach ludu.
0
Panie prezydencie gdzie te szczytne chasła z kampani wyborczej???? Zaczyna pan od przekrętów i pomówień!!! Kolejna sprawa to powyżka opłat za wywóz śmieci !!!! Nie wstyd Panu??
0
Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd!!! Zawiść i zawziętość aż kipi uszami, zero pokory i przerzucanie winy na poprzednika niegodne zachowanie człowieka na takim stanowisku!!! Miejmy nadzieje ze ten pan popłynie razem ze swoim mocodawca czyli biereckim i ze te przekręty i kolesiostwo zostaną przekazane jaśnie panującemu prezesowi Kaczyńskiemu !!!
0
Jakby to zrobił POwiec, to wszystko byłoby w porządku, PiSowca zabiją za błędną ocenę sytuacji ... :blush:
0
Sposób wypowiedzi Pana Prezydenta jest co najmniej dziecinny. Chodzi o zrzucanie winy na innych i obrażanie dziennikarzy.
0
Prawo i Sprawiedliwość!!! Tłumaczenie na nasze, po chłopsku!!!! Hmy!!!!!!?????????? a  ja nic nie widział, chciał mieszkanie to dostał, zechce lotnisko to dam, ale narazie to tam ściernisko hahah! A meble to przypadkiem wybrał wzór i kolor, a tak na zaś na okres tymczasowy  i niby czasowy.!!!! :lol:  wersja dla dzieci Proszę pani to ona to ona .... mi kazała wynająć i umeblować to mieszkanie Hahahah!!!! ( prezydent płacze......hm.e.m..j.ej he.) "pozdrawiam kabaret władzy biała podlaska"
0
Powinne być nowe wybory a jego obciazyć kosztami tych wyborów, skoro co inne mówi a co innego robi, w końcu nikt mu nie kazał tego robić. Myślał że jajko jest madrzejsze od kury.
0
Słupsk ma Biedronia który miasto rozsławia a Biała Stefaniuka tylko skutek odwrotny, bo więcej z tego szkody niz pożytku a przy okazji kupę wstydu dla miasta......... :(
0
Dorwałeś się do koryta? Myślałem, że coś zrobisz dla Białej Podlaskiej, dlatego głosowałem na Ciebie, a nie na Czapskiego. Mam zawias na Ciebie.
0
Typowy FOLWARK ZWIERZĘCY !!Brawo Biała Podlaska ! Macie swojego Napoleona ;-))
0
Typowy FOLWARK ZWIERZĘCY !!Brawo Biała Podlaska ! Macie swojego Napoleona ;-))
POlacy  nie potrafią uczyć się na błędach cudzych.Gmina  Międzyrzec  najlepszym  przykładem.
0
Panie prezydencie gdzie te szczytne chasła z kampani wyborczej???? Zaczyna pan od przekrętów i pomówień!!! Kolejna sprawa to powyżka opłat za wywóz śmieci !!!! Nie wstyd Panu??
Mi też jest wztyt za orografię
0
Prezydent dobrze wykonuje swoją pracę, to zaraz coś znajdą i próbują oczerniać człowieka, mam nadzieje że Pan Darek się nie da i dalej będzie robił co ma robić.
0
Prezydent dobrze wykonuje swoją pracę, to zaraz coś znajdą i próbują oczerniać człowieka, mam nadzieje że Pan Darek się nie da i dalej będzie robił co ma robić.
Nuuu... , apella z pewnością zadowolona. Tylko nie wiem kto kogo t6u  zatrudnił, czy alella jego czy on apellę  ?.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: