Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Apel do infułata Kazimierza Korszniewicza .

Utworzony przez Polak ., 3 kwietnia 2011 r. o 21:58
Gość napisał:
Słowa godne człowieka z naczalstwa pisu .Wyrażają miłość bliźniego . Pamiętaj o nich jak będziesz przyjmował komunię świętą w niedziele .
Mówienie prawdy wprost, boli. Zamiast tej miłości, którą kiedyś może poznasz, miej szacunek dla Człowieka, jego godności, prawa do wyrażania poglądów, może innych niż twoje. Będę przyjmował świętą komunię, bo wiem czym jest spowiedź, pokuta, żal za grzechy. Katolik ma prawo bronić swego dobrego imienia, ma prawo do uczestnictwa w życiu społecznym i politycznym swojej wspólnoty. Powinien posiadać wiedzę i nie wstydzić się światopoglądu chrześcijańskiego. Ta twoja dygresja świadczy, że brak ci argumentów i chcesz tym sposobem zamknąć mi usta, tak bym ze skruchą i bez zgody jakiegoś ,,zaprzańca" nie śmiał zbierać głosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiech napisał:
Mówienie prawdy wprost, boli. Zamiast tej miłości, którą kiedyś może poznasz, miej szacunek dla Człowieka, jego godności, prawa do wyrażania poglądów, może innych niż twoje. Będę przyjmował świętą komunię, bo wiem czym jest spowiedź, pokuta, żal za grzechy. Katolik ma prawo bronić swego dobrego imienia, ma prawo do uczestnictwa w życiu społecznym i politycznym swojej wspólnoty. Powinien posiadać wiedzę i nie wstydzić się światopoglądu chrześcijańskiego. Ta twoja dygresja świadczy, że brak ci argumentów i chcesz tym sposobem zamknąć mi usta, tak bym ze skruchą i bez zgody jakiegoś ,,zaprzańca" nie śmiał zbierać głosu.
Dzięki! Jest wielu ludzi, którzy myślą tak jak Ty i nie damy się zakrzyczeć tym, którzy mają nieczyste sumienia. Ten wylewany jad na forum to właśnie wyrzuty sumienia, oni może o tym nie wiedzą ale podświadomość daje znaki. Spokoju to oni nie mają, jest tylko ciągła potrzeba plucia bez chwili refleksji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiech napisał:
Mówienie prawdy wprost, boli. Zamiast tej miłości, którą kiedyś może poznasz, miej szacunek dla Człowieka, jego godności, prawa do wyrażania poglądów, może innych niż twoje. Będę przyjmował świętą komunię, bo wiem czym jest spowiedź, pokuta, żal za grzechy. Katolik ma prawo bronić swego dobrego imienia, ma prawo do uczestnictwa w życiu społecznym i politycznym swojej wspólnoty. Powinien posiadać wiedzę i nie wstydzić się światopoglądu chrześcijańskiego. Ta twoja dygresja świadczy, że brak ci argumentów i chcesz tym sposobem zamknąć mi usta, tak bym ze skruchą i bez zgody jakiegoś ,,zaprzańca" nie śmiał zbierać głosu.
A gdzież twoja odwaga o której tyle mówisz jeśli boisz się podpisać ? Racz także pamiętać że jako prawdziwy katolik masz obowiązek nazywać rzeczy po imieniu .Czyli jak widzisz że koledzy z pisu dopuszczają się nieprawidłowości to powinieneś ich upomnieć .Upominasz ? Czy może jesteś jak pis : fałszywy i zakłamany ? Na zewnątrz szczytne i chwytliwe hasła a wewnątrz układy , nepotyzm i kumoterstwo .Piszesz o wolności wyrażania poglądów ?Śmieszne słowa w zderzeniu z tzw.dyscypliną partyjną i "nieomylnością" lidera .Znam pis od środka .Rozejrzałem się po partii ,splunąłem i otrzeźwiałem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzież twoja odwaga o której tyle mówisz jeśli boisz się podpisać ? Racz także pamiętać że jako prawdziwy katolik masz obowiązek nazywać rzeczy po imieniu .Czyli jak widzisz że koledzy z pisu dopuszczają się nieprawidłowości to powinieneś ich upomnieć .Upominasz ? Czy może jesteś jak pis : fałszywy i zakłamany ? Na zewnątrz szczytne i chwytliwe hasła a wewnątrz układy , nepotyzm i kumoterstwo .Piszesz o wolności wyrażania poglądów ?Śmieszne słowa w zderzeniu z tzw.dyscypliną partyjną i "nieomylnością" lidera .Znam pis od środka .Rozejrzałem się po partii ,splunąłem i otrzeźwiałem .
Odbijamy piłeczkę "A gdzież twoja odwaga o której tyle mówisz....."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy nie myślisz mendo 1 ze to spisek przeciw narodowi polskiemu ? żeby wszyscy zginęli ? aniołowie płaczcie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzież twoja odwaga o której tyle mówisz jeśli boisz się podpisać ? Racz także pamiętać że jako prawdziwy katolik masz obowiązek nazywać rzeczy po imieniu .Czyli jak widzisz że koledzy z pisu dopuszczają się nieprawidłowości to powinieneś ich upomnieć .Upominasz ? Czy może jesteś jak pis : fałszywy i zakłamany ? Na zewnątrz szczytne i chwytliwe hasła a wewnątrz układy , nepotyzm i kumoterstwo .Piszesz o wolności wyrażania poglądów ?Śmieszne słowa w zderzeniu z tzw.dyscypliną partyjną i "nieomylnością" lidera .Znam pis od środka .Rozejrzałem się po partii ,splunąłem i otrzeźwiałem .
Remek, brałeś już dzisiaj proszki? No własnie. Łykaj i spać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak to co - odpowiada dziecko - to miękki narkotyk dla osobistego użytku, chyba znasz prawo, ustawa na to zezwala. A matka na to... Właśnie, co na to matka?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzież twoja odwaga o której tyle mówisz jeśli boisz się podpisać ? Racz także pamiętać że jako prawdziwy katolik masz obowiązek nazywać rzeczy po imieniu .Czyli jak widzisz że koledzy z pisu dopuszczają się nieprawidłowości to powinieneś ich upomnieć .Upominasz ? Czy może jesteś jak pis : fałszywy i zakłamany ? Na zewnątrz szczytne i chwytliwe hasła a wewnątrz układy , nepotyzm i kumoterstwo .Piszesz o wolności wyrażania poglądów ?Śmieszne słowa w zderzeniu z tzw.dyscypliną partyjną i "nieomylnością" lidera .Znam pis od środka .Rozejrzałem się po partii ,splunąłem i otrzeźwiałem .
Dlaczego masz taką obsesję na temat PiS-u. Popatrz na lokalny układ PSL, PO, SLD. Prawdą jest, że każda organizacja upodabnia się do swojego lidera. Jeżeli czytam program PiS jestem za. Jeżeli patrzę na gierki posłów, a oni stanowią pas transmisyjny idei partyjnych, obraz tego przekazu w życiu często bywa pozorny. Całą prawdę o polityku poznajemy wówczas, kiedy sprawą się zajmie wymiar sprawiedliwości albo prasa. Struktury terenowe są słabe i każdy zabiega o względy lidera i ma w tym swój cel. Nie istnieje coś takiego jak demokracja wewnątrz partyjna, kultura polityczna, świadomość misji społecznej i przeświadczenie, że suwerenem władzy jest Naród. Same wybory nie stanowią skutecznej weryfikacji ludzi ubiegających się o społeczne mandaty. Ci ludzie uzyskują wcześniejszą rekomendację grupy interesu, sitwy, a czasami organizacji o znamionach mafii. Polska demokracja jest chora, społeczeństwo obywatelskie stanowi jakiś stereotyp stworzony dla transformacji ustrojowej, budowanej wedle potrzeb wspólnoty europejskiej. I tu zaczyna się to, co jest naszym problemem narodowym. Tu się zatrzymałem, i nie potrafię sobie odpowiedzieć kim jestem i dokąd mam zmierzać, by nie stracić tego co dla mnie powinno stanowić sakrum. Polska to nie sprzedajna dziwka na usługach graczy. Polska to Ojczyzna, to ziemia uświęcona krwią naszych przodków. Polska to nasza ojcowizna, która teraz jest roztrwoniona. Z tej ojcowizny wyrasta nasza tożsamość. Jeżeli gościu tego nie widzisz, to twoja przyziemność nic nie wniesie do naszej dyskusji. Piszę anonimowo, bo mam przykre doświadczenia w życiu, sitwa bywa mściwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiech napisał:
Dlaczego masz taką obsesję na temat PiS-u. Popatrz na lokalny układ PSL, PO, SLD. Prawdą jest, że każda organizacja upodabnia się do swojego lidera. Jeżeli czytam program PiS jestem za. Jeżeli patrzę na gierki posłów, a oni stanowią pas transmisyjny idei partyjnych, obraz tego przekazu w życiu często bywa pozorny. Całą prawdę o polityku poznajemy wówczas, kiedy sprawą się zajmie wymiar sprawiedliwości albo prasa. Struktury terenowe są słabe i każdy zabiega o względy lidera i ma w tym swój cel. Nie istnieje coś takiego jak demokracja wewnątrz partyjna, kultura polityczna, świadomość misji społecznej i przeświadczenie, że suwerenem władzy jest Naród. Same wybory nie stanowią skutecznej weryfikacji ludzi ubiegających się o społeczne mandaty. Ci ludzie uzyskują wcześniejszą rekomendację grupy interesu, sitwy, a czasami organizacji o znamionach mafii. Polska demokracja jest chora, społeczeństwo obywatelskie stanowi jakiś stereotyp stworzony dla transformacji ustrojowej, budowanej wedle potrzeb wspólnoty europejskiej. I tu zaczyna się to, co jest naszym problemem narodowym. Tu się zatrzymałem, i nie potrafię sobie odpowiedzieć kim jestem i dokąd mam zmierzać, by nie stracić tego co dla mnie powinno stanowić sakrum. Polska to nie sprzedajna dziwka na usługach graczy. Polska to Ojczyzna, to ziemia uświęcona krwią naszych przodków. Polska to nasza ojcowizna, która teraz jest roztrwoniona. Z tej ojcowizny wyrasta nasza tożsamość. Jeżeli gościu tego nie widzisz, to twoja przyziemność nic nie wniesie do naszej dyskusji. Piszę anonimowo, bo mam przykre doświadczenia w życiu, sitwa bywa mściwa.
No widzę Wiechu że zaczynasz mówić do rzeczy .Pewnie że Polska to nasza ojczyzna która teraz jest roztrwaniana .Przez kogo ? Rozejrzyj się dookoła .Politycy okradają społeczeństwo a infułat Korszniewicz jeszcze im przyklaskuje .Uważasz że to normalne ? Bo ja uważam że nie . A że sitw bywa mściwa ? No cóż , jeśli ma przyzwolenie społeczne to bywa mściwa , zakłamana , obłudna i szkodliwa społecznie .A Korszniewicz takiego przyzwolenia udziela i w tym momencie przestaje być kapłanem a staje się advocatus diabli .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odaj wszysto co masz napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=kWhQIfp9iwM&feature=player_embedded
Jak za PRL-u Wczoraj słuchając fragmentów programu "Tomasz L. "fałszywo"" - odniosłem wrażenie że rząd panicznie się boi 10 kwietnia!!! Na siłę chcą uciszyć Naród i zepchnąć go do podziemia jak za PRL-u! Co to za rząd który boi się obywateli? Co to za arcybiskup NYCZ co boi się wierzących? Jan Paweł II przecież wołał - Nie lękajcie się!!!! A oni się boją? Tylko co jest powodem tego strachu? Czyż nie ich własne niecne czyny? Czyż nie ich haniebne słowa? Czyż nie ich postawa wobec Krzyża Chrystusa? Ludzie król jest nagi! I sam się obnażył wobec całego ludu! 10 kwietnia spotkamy się pod Pałacem Prezydenckim żeby pokazać że jedność i siłą w narodzie nie zgniła! Żeby spełniły się najgorsze koszmary Tuska i Jego ekipy! Bóg Honor i Ojczyzna!!! Boże Prowadź nas do Prawdziwie Wolnej Polski!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durgi obieg napisał:
Jak za PRL-u Wczoraj słuchając fragmentów programu "Tomasz L. "fałszywo"" - odniosłem wrażenie że rząd panicznie się boi 10 kwietnia!!!Na siłę chcą uciszyć Naród i zepchnąć go do podziemia jak za PRL-u! Co to za rząd który boi się obywateli?Co to za arcybiskup NYCZ co boi się wierzących?Jan Paweł II przecież wołał - Nie lękajcie się!!!!A oni się boją?Tylko co jest powodem tego strachu?Czyż nie ich własne niecne czyny?Czyż nie ich haniebne słowa?Czyż nie ich postawa wobec Krzyża Chrystusa?Ludzie król jest nagi!I sam się obnażył wobec całego ludu!10 kwietnia spotkamy się pod Pałacem Prezydenckim żeby pokazać że jedność i siłą w narodzie nie zgniła!Żeby spełniły się najgorsze koszmary Tuska i Jego ekipy!Bóg Honor i Ojczyzna!!!Boże Prowadź nas do Prawdziwie Wolnej Polski!!!
Jedzcie , jedzcie Jareczek potrzebuje głosów hołoty jak powietrza ,były już marsze , zakupy , koalicja z Lepperem i Giertychem , szopki z nierozpoznaniem ciał i drugim pochówkiem , ciekawe co jeszcze wymyśli .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jedzcie , jedzcie Jareczek potrzebuje głosów hołoty jak powietrza ,były już marsze , zakupy , koalicja z Lepperem i Giertychem , szopki z nierozpoznaniem ciał i drugim pochówkiem , ciekawe co jeszcze wymyśli .
Ważne co zrobi. Skończy z hołotą, która niby rak niszczy Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ważne co zrobi. Skończy z hołotą, która niby rak niszczy Polskę.
Ten rak występuje wszędzie gdzie może dorwać się do władzy zielona elita.Zobaczcie co się dzieje w Radzie Miasta zaraz zabraknie radnych do obsadzenia lepiej płatnych funkcji.Ostatnio powołano dwa nowe stanowiska rozszerzając prezydium o dwóch wiceprzewodniczących.Czyli w 15-osobowej radzie trzynastu będzie funkcyjnymi,ceny idą w górę i trzeba swoim dać jakoś zarobić dodatkowo te kilkaset złotych.Księże Infułacie pomódl się aby jak najprędzej rządami w naszym mieście zainteresowało się CBA zanim będzie zapóżno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No popatrzcie Państwo a podobno Polska jest wolna i nie ma cenzury w mediach!!! Więc dlaczego ten wybitny prześmiewca komuny nie występuje w TV publicznej? Za to mamy alkoholików naśmiewających się z obrońców krzyża! I nawet kościół tego nie potępia! Coś tu jest nie tak! Przecież jego teksty nawet teraz są bardzo trafne i celnie oddają obraz rzeczywistości! Janek Pietrzak to wielki Polak i Patriota! To także wielki satyryk i poeta bard PRL-u i Rzeczypospolitej niby już wolnej. Jego głębokie felietony i pieśni patriotyczne znajdziecie na YouTybe egida1. Serdecznie polecam. A nawet na tym forum nie można podpisać się nickiem "Polak katolik" bo usuwa z automatu i zamienia na "gość" W jakim my kraju żyjemy? Ale co tu się dziwić skoro nawet premier twierdzi że "Polskość to nienormalność" Ale wierzcie mi Polskość to brzmi dumnie!!! I Polskę mamy w sercach tym mocniej! - im mocniej próbuje ją nam wydrzeć wszelkiej maści hołota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak Katolik Patriota napisał:
No popatrzcie Państwo a podobno Polska jest wolna i nie ma cenzury w mediach!!!Więc dlaczego ten wybitny prześmiewca komuny nie występuje w TV publicznej?Za to mamy alkoholików naśmiewających się z obrońców krzyża!I nawet kościół tego nie potępia!Coś tu jest nie tak!Przecież jego teksty nawet teraz są bardzo trafne i celnie oddają obraz rzeczywistości!Janek Pietrzak to wielki Polak i Patriota!To także wielki satyryk i poeta bard PRL-u i Rzeczypospolitej niby już wolnej.Jego głębokie felietony i pieśni patriotyczne znajdziecie na YouTybe egida1.Serdecznie polecam. A nawet na tym forum nie można podpisać się nickiem "Polak katolik" bo usuwa z automatu i zamienia na "gość"W jakim my kraju żyjemy?Ale co tu się dziwić skoro nawet premier twierdzi że "Polskość to nienormalność"Ale wierzcie mi Polskość to brzmi dumnie!!!I Polskę mamy w sercach tym mocniej! - im mocniej próbuje ją nam wydrzeć wszelkiej maści hołota!
A jednak można .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak katolik napisał:
A jednak można .
10 kwietnia w parafii św. Mikołaja odbędzie się msza w pierwszą rocznicę tragedii smoleńskiej z udziałem miejscowych władz. A jednak można. Tylko co o tym sądzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
10 kwietnia w parafii św. Mikołaja odbędzie się msza w pierwszą rocznicę tragedii smoleńskiej z udziałem miejscowych władz. A jednak można. Tylko co o tym sądzić?
Nijak nie rozumiem jak kapłan promujący ludzi którzy swoimi działaniami doprowadzają do defraudacji państwowych pieniędzy może jednocześnie modlić się za to państwo .A może modląc się jak to on potrafi "...o rozum dla rządzących..." ma na myśli ludzi których promuje ?Jak dla mnie to hipokryzja w czystej postaci .Ale co tam , najważniejsze są Pieniądze I Stanowiska .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nijak nie rozumiem jak kapłan promujący ludzi którzy swoimi działaniami doprowadzają do defraudacji państwowych pieniędzy może jednocześnie modlić się za to państwo .A może modląc się jak to on potrafi "...o rozum dla rządzących..." ma na myśli ludzi których promuje ?Jak dla mnie to hipokryzja w czystej postaci .Ale co tam , najważniejsze są Pieniądze I Stanowiska .
Każda okoliczność do prezentacji władzy jest dobra szczególnie w roku wyborczym.Szczególnie,że jak dotąd poza podniesieniem diet dla radnych i zwiększeniem stanowisk funkcyjnych z dziesięciu do trzynastu w piętnastoosobowej rdzie niczym nie może się wykazać no chyba,że powołaniem drugiego wiceburmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewdzięcny napisał:
Każda okoliczność do prezentacji władzy jest dobra szczególnie w roku wyborczym.Szczególnie,że jak dotąd poza podniesieniem diet dla radnych i zwiększeniem stanowisk funkcyjnych z dziesięciu do trzynastu w piętnastoosobowej rdzie niczym nie może się wykazać no chyba,że powołaniem drugiego wiceburmistrza.
Po co drugi wiceburmistrz skoro jest osobisty doradca. Radni są na tyle użyteczni, że wszelkie stołki jakie pojawią się w ich zasięgu są w stanie zagospodarować. A to, że nic nie wychodzi, to nie wychodzi, wyjdzie to nam bokiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"BYŁY PRAWDY CHOĆ NIE CAŁE..." czyli MIĘDZY B(L)OGIEM, A PRAWDĄ: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! „Co nam zostało z tych dni” kiedy na niebieskim stołku w watykanie zasiadał Karol Wojtyła – Ojciec Święty, Papież Jan Paweł II: Po szumnym ogłoszeniu w czasie różańca o nominowaniu Karola Wojtyły na vice boga nikt z KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW nie stał się przesadnym Fanem boskiego zastępcy pozostając w umiarkowanej euforii, a więc nikt z KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW nie wpadł w nałóg papiestwa! W takiej to scenerii od roku 1980 powstawała w Polsce SOLIDARNOŚĆ i oczywiście KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW z siedzibą we Wrocławiu, którego szefem był nie grający już wówczas w żadnym kościele Organista z Wrocławia o nazwisku CHOBOT  – wywalili go czarni - jeździł po Polsce i zakładał KZ NSZZ SOLIDARNOŚC ORGANISTÓW – zjawił się też i w Lublinie... Tak  jak duchowieństwo uwielbiało SOLIDARNOŚĆ, z taką samą mocą nienawidziło KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW ! Taka zaś postawa wskazuje na to, że  duchowieństwo jest grupą ludzką  (bo trudno mówić o społecznej)  o wielu osobowościach , a po upływie prawie 30 lat i w dobie masowej komunikacji jest to problem dla psychiatrów  – na co nie raz zwracał już uwagę KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC!, a efekty były widoczne w publikacjach Listy Wildsteina i teczek księży współpracujących z SB – pozostawiając w świętym spokoju płeć piękną kościoła – zakonnice! I tak: Był okres, że kazano się zachwycać Dziełami JP 2 - w tym "Pamięć i tożsamość" - był to okres podobny do upadłego PRL-u, w którym kazano zachwycać się Dziełami Lenina .  Do upadku socjalizmu przyczynił się przy wykorzystaniu idei SOLIDARNOŚCI kościół grzmiąc z ambon i od ołtarzy, lejąc łzy i łkając nad losem Ojczyzny. Co to dało w efekcie? Dało to to, że bez księdza nic już nie funkcjonuje, a wszyscy którzy próbowali funkcjonować w kościele wykorzystując możliwości Państwa Polskiego byli wrogami nr 1 kościoła. Do takich wrogów zaliczał się KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW rozgromiony przy wyraźnym udziale KULawego i PAT-ologicznego półŚWIATkA NAUKOWEGO – wszystkich Związkowców zwolnili z groźbami karalnymi na ustach duchownych w 1982 r.. Groźby te spełnili po upływie 12 lat serwując w 1994 r. nocne napady znajomych księży na mieszkania i rodziny KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW oraz zakaz opalania budynków zimą mrożąc jednocześnie małe dzieci -w tym względzie nie poleciała nawet jedna łza, ani jedno łknięcie z ambon i od ołtarzy . Od samego też początku KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW określany był jako " WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA ", a w roku 2002 lub 03 (już w internecie) jakiś watykańczyk napisał akt strzelisty w intencji Związku (RUDY lub SK) " JE---BA---NE---MU ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC " Jeśli jeszcze ktoś łudzi się, że na KUL-awej uczelni jest "wysoki poziom" - to KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wyprowadza wszystkich z (o)błędu wia(g)ry świętej... pocieszając wszystkich, że nawet JP 2 nie umarł mając wrzód na du---pie - czego też sam się obawiał z całą resztą duchowieństwa...., a właściwa diagnozę postawili lekarze... czyż to nie cudowne? Jak z tego widać nawet i w tym względzie KUL-awi nie mieli racji.  Grzmiał JP 2  w czasie polskich pielgrzymek  „NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ I ODNOWI OBLICE ZIEMI - TEJ ZIEMI....”; „NIE LĘKAJCIE SIĘ..”  , a sam... a  sam bał się KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW , którego jedynym celem był uregulowanie spraw socjalno-bytowo-emerytalnych dla cywili pracujących w kościele. Znana jest sprawa mocnych nadajników watykańskich i wojskowych – powodowałybiałaczkę nawet u dzieci. Wojsko zwinęło je od razu, a Św. Ekipa JP 2 nadawała dalej bo musiało być ich słychać nawet w niebie, a drugim celem było wykończenie zbuntowanego , czyi niewiernego plemienia. Znana też jest sprawa Dziennikarzy źle mówiących o Papieżu (JP 2) – słuch o nich zaginął i do dziś ni wiadomo, co się z Nimi stało. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zakłada, że JP 2 rozpuścił Ich w Wodzie Święconej mającej Piekielną Moc. I tu adekwatne jest historyczne określenie – papież (JP 2) jak Stal (in) – wykańczał każdego kto stał Mu na morderczej Drodze na Ołtarze . KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW pilnowany był przez państwowe SB oraz kościelnych SB-ków diametralnie różniących się od ludzi - wyglądali na przygłupów z wystająca słomą z butów. Jedno z zebrań odbyło się nawet w remontowanej wówczas „CZARCIEJ ŁAPIE? bo tak nas ganiali. Po jednym z zebrań  ks. Edward Pudełko dyktował LOJALKI  o treści:  „ ZAWSZE BĘDE POPIERAŁ WLADZĘ DUCHOWNĄ ”, a dla opornych w pisaniu miał osobisty komentarz: „ BO JAK NIE, TO MY WAM DAMY ”.  Związkowcy byli represjonowani w różny sposób przez duchowieństwo, niektórym proponowali proboszczowie remont służbowego mieszkania w zamian za rezygnację z działalności w KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW. Kto dał się nabrać na takie niebieskie bajery, to z pewnością pluł sobie w brodę, bo w każdej chwili można było zwolnić Związkowca i przyjąć do wyremontowanej organistówki innego organistę! Poza tym w Lublinie zacierając ślady działalności Związku duchowieństwo zniszczyło wszelkie dokumenty,  kilku wyrzucono po pierwszym semestrze z KULawej muzyKULogii, ci zaś co nie zaufali papieżowi i studiowali na państwowych uczelniach wyszli na ludzi - w przeciwieństwie do tych wyrzuconych z KUL-u -  im JP 2 zapewnił najwyżej maturę przez wszystkie dni aż do skończenia świata .  Od samego początku  duchowieństwo kradło listy wysyłane do Związkowców  uniemożliwiając w ten sposób działanie Związku, księ ŻULE zniszczyły też dokumenty o Związku ! Czyż to nie cudowne? Związkowców z upływem czasu zwalniano z pracy i pozornie rozbito Związek w 1982 r. Kur...iewny kanclerz  ks. Stanisław Rojek wściekał się, że „ROBORTY W DIECEZJI TO NIE DOSTANIETA”; „PO POLSCE WAS GANIAŁ NIE BEDE, A ZA GRANICO TO NIE WIEM”  W maju 1982 r. interweniującego delegata KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW w Radzie Prymasowskiej (Warszawa, ul. Miodowa) jakiś dupek glempowski określił jako  SZPIEGA  i nie pozwolił na widzenie się z Prymasem Glempem. W latach 1980-tych szybko zmarł Założyciel Związku CHOBOT oraz Organista z lubelskiej katedry nazywający się na literę J .... Nikt ze Związ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...