Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Areszt dla Kubańczyka za ugodzenie nożem dwóch Polaków

Utworzony przez struś, 8 czerwca 2011 r. o 10:31
W Lublinie mieli NOC KULTURY, w Białej taką NOC mamy cały rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu nikt nie doda, że owi poszkodowani robili chlew w lokalu i szukali zaczepki (typowe karki po wódeczce), sami zaatakowali tego człowieka, a dodatkowo każdy z nich jest pewnie ze dwa razy cięższy od niego. trafiła kosa na kamień, albo raczej kafary nadziały się na kosę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabrali sie prochow i wysmiewali ganiajac go po sali i podnoszac do gory z tekstami "mam banana". dobrze rasistom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejną ofiarą ksenofobii i rasizmu wobec Kuby, z ciemnej skóry. Czując, że niestety nadal mieszka u wielu ludzi na całym świecie. On tylko działał w obronie własnej swego życia. atakowany bez powodu uzasadnione 2 madzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Pan dziś zmienił swój wpis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marian napisał:
Dlaczego Pan dziś zmienił swój wpis?
Były naciski i interwencja z GÓRY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg artykułu ich było dwóch a Kubańczyk jeden. Czyżby się na dwóch rzucił? A może się bronił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że te dwa pamiętać do końca życia, co to znaczy banana problemu na Kubie. w. Miami zabić w obronie własnej i prawa mnie chronić. Nie przyjechałem do tego kraju nikogo skrzywdzić, ale 100% nie pozwala mi nie zaszkodzi mi. w moim kraju umrzeć za honor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...