Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobus podmiejski

Utworzony przez Gach, 4 maja 2011 o 12:43
Czy władze miasta myślą o uruchomieniu autobusu podmiejskiego w okresie letnim ze Śródmieścia do Jeziorek. Jako niezmotoryzowany chciałbym tam dojechać, zwłaszcza że spacer w tamtą i z powrotem z dziećmi, to jest ponad ich siły. Trudno mi odmówić dzieciom, by nie mogły skorzystać z atrakcji tego kurortu, a na inny mnie nie stać. Przynajmniej niech dzieciaki popatrzą jaką frajdę mają inni i jak skaczą narciarze z górki, jak wygląda wyciąg górski. No bo co im mogę zaproponować na letni wypoczynek? Spływ Krzną? Może kiedyś jak rzeka będzie czysta i nie będzie tego parzącego badyla i smrodu od oczyszczalni. Do parku ich nie zaciągnę, tam byłyby tylko przynętą dla komarów. Na patelni w centrum się smażyć, nie da rady, a blokowiska to już mają nadto. Mnie też się coś należy. Może Wspólnota zamieści jakąś informację np. jak można odpoczywać w Międzyrzecu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polecam Brzeską dla koneserów a nowy cmentarz dla lubiących niezbyt głęboką wodę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
物理 スパイカメラ 的および心理的側面を 隠しカメラ 含むボディ。 超小型カメラ 大学は4年間、私は、健康の習慣を身に積極的に学校、デパートやクラスの組織が、様々なスポーツ活動、身体の健康、コンプライアンスのための物理的な資格基準に参加し、科学的 超小型ビデオカメラ な運動の ピンホールカメラ 基本的なスキルを習得。 スパイカメラデジカメ 心理的な面では、自分の強い意志を行使することが健全な人格を作成するには、社会の発展の要件を満たすために心理的障壁を克服するために。 健康強 スパイカメラデジタル さから自分の自 スパイカメラデジタル 信満々の自信を、 スパイカメラデジタル 私たちは、今の上の急 スパイデジタルカメラ 速な社会変化は、より多くの、社会は常に発展、変化している請求することを認識する必要 スパイビデオカメラ があります作成 ペン型カメラ 四年、 小型カメラ 用途開発の観点の問題 小型カメラ は、その多くの欠点は、 小型スパイカメラ 欠陥、常にその理解を深める必要があります、自分自身を向上させ、欠点を修正するために、社会の発展に適応する。より重 盗撮カメラ く他の産業よりも苦しんだの社会的プレッシャー.....,として、我々は、学習する方法については、技 術革新と社会の発展の要件に適合することを学ぶ学ぶ学ぶ必要があります。
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: