Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura na porodówce. Panowie pokłócili się o noworodka, żaden nie chciał ustąpić

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lutego 2017 r. o 21:18 Powrót do artykułu
Co te 500plus robi z człowieka.....ile będzie jaboli pod sklepem za 5 setek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może się okazać że żaden z nich nie jest ojcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam bardzo, ja tez moge byc ojcem, Janusz z tatar, tylko jak ni ma picset plus to ja jebie ten interes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie powinni razem flaszkę wypić . Może być tak że żaden z nich nie jest ojcem. Tyle teraz tych portali randkowych , a kobiety siedzą i się spotykają wieczorami niby z koleżankami :) Chyba i ja sprawdzę czy wychowuję swoje dzieci bo moja stara też ostatnio tylko po koleżankach jeździ i co tydzień w sobotę z konta znika 400 zł . Pewnie też już nie jednego miała i mam rogi na parę metrów ale latawica siedzi ze mną dla mojej kasy bo bezemnie jest nikim .... nawet na najniższą krajową jej nie zatrudnią bo nic nie umie . Ciałem też nie zarobi bo ma już 38 lat i jaki młody chciałby płacić za spotkania z babą około 40 lat jak wokoło jest pełno młodych, pięknych i chętnych 20-tek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze to jest to, że mężulek kochany czekał na poród i może to on jest tatą, ale skoro tamten sobie rości prawo do bycia ojcem to znaczy ze bzykal żonę tatusia i to pewnie nie raz skoro taki pewny że to on jest tatą. Będzie miał problem bo dziecko urodzone w małżenstwie i 180 dni po rozwodzie należy do małżęntwa czyli do taty i mamy po ślubie. Tak wiec oprócz dowodu na zdradę niewiele zyska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ znaczy wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to Kowalski? Czy wie co to porodowka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska pozdrawis Parczew ale musztardy dobre maja skurczybyki. No i teraz szpital i ordynator maja swoje piec minut, kto wie moze nawet szlachcianki z Lbn beda tam jezdzic na porody po intensywnych weekendach na baletach, kto bogatemu zabroni a ordynator sie jeszcze na takie sceny napatrzy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny dowod na upodlenie tego narodu za picset zlotych, jak daleko to jeszcze siegnie, ciemny ludzie powstan z kolan i otrzezwiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zajebiscie tylko jeden patrol w Parczewie ciekawe od kiedy . Hahahs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie panny w ciąży co szukają ojca dla dziecka... Jedzcie do Partaczewa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie upodlenie?. Na pewno masz braki w główce. Rodziny cierpiące biedę bez perspektyw na lepsze życie to w/g ciebie nie jest upodlenie. Masz pomieszanie z poplątaniem. Zazdrość cię spala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to robi 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w Brigitte Jones - Baby. Też sie kłócili na porodówce kto jest ojcem :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego nie zrobią ludzie aby załapać się na 500-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to Polska właśnie... dobra zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie upodlenie?. Na pewno masz braki w główce. Rodziny cierpiące biedę bez perspektyw na lepsze życie to w/g ciebie nie jest upodlenie. Masz pomieszanie z poplątaniem. Zazdrość cię spala. Tak spala ale wstyd nad glupota narodu, wiesz ile rodzin wiaze ledwo teraz koniec z koncem bo dopieprzaja coraz wiekszd podatki i kolejne oplaty, zeby mamic narod swoich programem, na ktory nas wogle w tym momencie nie byli stac. To jest wlasnie Upodlenie i to przez duze U i w pelnej definicji tego slowa. Wylacz tvp i wyjdz sie przewietrz przy piatku, moze glowka zacznie pracowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale beka, walczyli jak o cukier w Chelmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie znać jak będzie wiadomo kto jest ojcem ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba powolac komisje, aby się dowiedzieć kto jest ojcem. Proponuje wniosek do sejmu Parczewskiego wyslac i będzie koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...