Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura o pałac Potockich w Międzyrzecu Podlaskim

Utworzony przez PSL, 25 listopada 2008 r. o 05:54
baba napisał:
Człowieczku. nie pisz jak masz trudności z czytaniem ze zrozumieniem. Wysil się na takie małe cwiczenie - przeczytaj coś o szkole, która wynajmuje lokal = przeczytałeś coś (mogą by strony tej szkoły,,) - co widzisz????\ - przeczytaj coś o kadrze "nauczającej" (mogą to byc ich stony) - i co widzisz??? - zobacz dane MEN - i co??? - zobacz konkursy dotyczące funduszy europejskich??? = widzisz choc jeden konkurs z udziałem fundacji??? - 1000 studentów??? Panie Sworczuk (sforczuk = jak piszą twoi fani) czy umie pan liczy do 100 a może do 200 - dwieście to jest dwa razy sto!!! Brednie piszecie gościu!!! Dobrze, że teraz ktoś się zorientował! Jeżeli ta szkoła uczy kogoś w pałacyku to w ten sposób wprowadza w błąd zarówno studentów jak i administrację państwową Szkoła taka nie ma prawa uczy w pałacu!!!! Pałac i Międzyrzec nie występuje jako miejsce nauczania żadnej szkoły wyższej. Szkoła jeśli prowadzi nauczanie w myśl prawa musi określic miejsce i formę prowadzonych działań - ani fundacja ani szkoł tego nie robi!!! Fundacja łamie prawo i łamała prawo - uchodziło jej, bo Infułat rządził... i lepiej nie dotykac gówna. Dobrze , że miasto mimo lekkiej ułomności poznawczych i braków intelektualnych władz dostrzegło problem i mam nadzieję, że rozwiąże go mimo poszczekiwań deb***nych czarnych sotni (legionów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAm prośbę. Zainteresowała mnie wypowiedź przytoczona wyżej. Chyba dużo wiesz o działaniu tej uczelni, a mnie bardzo to interesuje. Skontaktuj się za mną drogą mailową: joan_ch@wp.pl . Chciałabym sie dowiedzieć czegoś konkretnego o tym łódzkim tworze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no widze ze nawet pani redaktor ze slowa podlasia czyta to forum. Zatem ludzie piszcie co Was boli w M-cu moze sie prasa tym zainteresuje )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joan napisał:
MAm prośbę. Zainteresowała mnie wypowiedź przytoczona wyżej. Chyba dużo wiesz o działaniu tej uczelni, a mnie bardzo to interesuje. Skontaktuj się za mną drogą mailową: joan_ch@wp.pl . Chciałabym sie dowiedzieć czegoś konkretnego o tym łódzkim tworze.
allex nie daj się wciągnąć w prowokację !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwazny czytelnik napisał:
no widze ze nawet pani redaktor ze slowa podlasia czyta to forum. Zatem ludzie piszcie co Was boli w M-cu moze sie prasa tym zainteresuje )
Mnie bolą "cztery etaty" pana przewodniczącego Litwiniuka, zastanawiam się ile to może być pieniędzy, takie cztery etaty i ile godzin w miesiącu trzeba pracować? Oczywiście pracować za wypłatę, z pieniędzy podatnika! Zainteresuje się tym lokalna praca? Coś napisze wyborcom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joan napisał:
MAm prośbę. Zainteresowała mnie wypowiedź przytoczona wyżej. Chyba dużo wiesz o działaniu tej uczelni, a mnie bardzo to interesuje. Skontaktuj się za mną drogą mailową: joan_ch@wp.pl . Chciałabym sie dowiedzieć czegoś konkretnego o tym łódzkim tworze.
Pani redaktor napewno o tej uczelni i jej nie do konca legalnej działalnosci wie JM rektor PWSZ on sie tym sprawom przygladał blizej podobno pisal nawet gdzie trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA!!! jakaś ZIELONA MENDA próbuje mieszać na forum i stara się ukryć niewygodne tematy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH !!! Zachęcaj WSZYSTKICH, kogo tylko możesz, aby w jesiennych wyborach samorządowych, KAŻDY Z NAS zagłosował PRZECIWKO PSL-owcom !!! NASZ GŁOS - "PRZECIWKO IM" - DLA DOBRA NASZEJ PODLASKIE ZIEMI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joan napisał:
MAm prośbę. Zainteresowała mnie wypowiedź przytoczona wyżej. Chyba dużo wiesz o działaniu tej uczelni, a mnie bardzo to interesuje. Skontaktuj się za mną drogą mailową: joan_ch@wp.pl . Chciałabym sie dowiedzieć czegoś konkretnego o tym łódzkim tworze.
Jeśli Cię to interesuje to zadzwon do sekretariatu Rady Powiatu i popeoś o połączenie autorem tekstu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w środę 30 czerwca 2010 r. w Dzienniku Wschodnim tylko w formie papierowej ( nie wiem dlaczego ? ) ukazał się ciekawy artykuł pt. Pałac okazyjnie sprzedali, opisujący kulisy tej transakcji na sesji rady powiatu bialskiego i radości p. grzyba. DALCZEGO PANIE REDAKTORZE NIE MA TEGO ARTYKUŁU W FORMIE ELEKTRONICZNEJ? Przecież tylko nieliczni kupują paierową formę tej gazety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...