Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Badanie na ładne oczy

Utworzony przez zaniepokojony, 16 września 2007 r. o 09:47
Szwedzi zachwyceni polskimi lekarzami Szwedzi są zachwyceni pracą polskich lekarzy. Pomysł sprowadzenia do pracy medyków z Polski okazał się strzałem w dziesiątkę - cieszą się szwedzkie media.W kraju czują się niedoceniani, ale już po drugiej stronie Bałtyku nad ich fachowością i pracowitością rozpływają się szwedzcy pracodawcy. Okręg Kalmar już siedem lat temu rozpoczął rekrutację polskich lekarzy. W tym celu powstała specjalna firma, która dziś zajmuje się już naborem białego personelu z Polski na teren całej Szwecji.Do tego skandynawskiego kraju trafiło z Polski na trzyletnie kontrakty już ponad 400 lekarzy. Kolejnych 30 przyjedzie do Szwecji jeszcze w tym roku. Mają tam opłacone kursy językowe, tak by jak najszybciej zaadaptować się w nowym miejscu pracy. Zdecydowana większość naszych lekarzy dobrze radzi sobie w Szwecji. Tylko około 20 z nich wróciło do tej pory do Polski.Wygląda na to, że to dopiero początek odpływu lekarzy na drugą stronę Bałtyku. Szwedzi zapowiadają, że będą chcieli w najbliższym czasie sprowadzić do siebie jeszcze około 600 osób. Polskich lekarzy przyciągają do Szwecji nie tyle wysokie płace, co znakomite warunki pracy. Dużo więcej mogą oni zarobić, przenosząc się na przykład do Anglii.("Dziennik")
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jobda to lekarz?? Możliwe, że dobry, bo studiował b. dokładnie, aż 7, może nawet więcej lat. przestańcie wszystkich, którzy mają dyplom medycyny nazywać lekarzami. A Jobda może jechać do Szwecji, to nawet lepiej dla pacjentów..... zdrowiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Białej Podlaskiej nikt z niedouczonych konowałów nie wyjedzie na zachód,a własciwie dobrze by się stało gdyby niektórzy z klanów Matyńkowskich,Kurianówiczów ,Siwków,Jobdów,Trzosów ,Szczepańskich Lipków i innych wyjechali,to do naszego miasta przybyła by świeża krew,ludzi/lekarzy/ nie skorumpowanych i łapowników .W Białej Podlaskiej jeżeli chorzy chcą się leczyć to najpierw muszą udać się do prywatnego gabinetu i zapłacić za wizytę a następnie będą leczeni w państwowym szpitalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interesuje mnie czy badania robione przez techników były płatne? Jeśli tak to ile? Gdy chciałem się zarejestrować do poradni okulistycznej na warszawskiej to pani w rejestracji podała mi termin we wrześniu 2009 roku. Czy do tego czasu mam zaprzestać działalności zawodowej z uwagi na słaby wzrok, czy wybrać się prywatnie do któregoś gabinetu? Oczywiści wybrałem tę druga opcję i lżejszy o 80 złoty dostałem receptę na okulary. Moim zdaniem to lekarzom jest na rękę długi czas oczekiwania na wizytę, i dlatego konkurencja jest tępiona w zarodku. A co do wypowiedzi pana Jobdy odnośnie zakraplania atropiny przed komputerowym badaniem, to informuje iż moja córka była na badaniu w gabinecie lekarskim i żadne krople nie były jej podawane przed tym badaniem. Dlatego takie stwierdzenie to moim zdaniem chęć zamieszania pacjentom w głowach, a by korzystali z prywatnych porad lekarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-autorami wpisów jest zreguły kilka tych samych osób, a często te same treści dotyczące różnych artykułów nie będąc w żaden sposób związanymi z tymi firmami i pogotowiem też, -Często są to sfrustrowani ludzie którzy wylewają swoje żale, marzenia, którzy opluwają nakręcając spiralę nienawiści, -Anonimowe wpisywanie to podążanie w tłumie umożliwiające prowokatorom manipulowanie nim, którego nikt nie rozpozna, jednocześnie dające bezkarność za obelżywe treści, -Zyskuje to często poklask, gdyż adwersarze tego nie czytają, a jeśli nawet to się nie odnoszą, -ten parasol anoimowości sprawił, że nie tylko forum, ale również szerzej pojęta wolność wypowiadania myśli sturlała się do rynsztoka, -sensowne treści są z reguły zawarte w komentarzach pierwszych dni po ukazaniu się artykułu i one faktycznie dają wiele sensownych informacji i opinii bo dalsze treści to takie o których wspomniałam wcześniej, -są tacy którzy na kilku forach uprawiają politykę mimo, że treści artykułów tego nie dotyczą. - język często jest tak wulgarny, że dyskredytuje autorów i odstrasza czytających,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
-autorami wpisów jest zreguły kilka tych samych osób, a często te same treści dotyczące różnych artykułów nie będąc w żaden sposób związanymi z tymi firmami i pogotowiem też, -Często są to sfrustrowani ludzie którzy wylewają swoje żale, marzenia, którzy opluwają nakręcając spiralę nienawiści, -Anonimowe wpisywanie to podążanie w tłumie umożliwiające prowokatorom manipulowanie nim, którego nikt nie rozpozna, jednocześnie dające bezkarność za obelżywe treści, -Zyskuje to często poklask, gdyż adwersarze tego nie czytają, a jeśli nawet to się nie odnoszą, -ten parasol anoimowości sprawił, że nie tylko forum, ale również szerzej pojęta wolność wypowiadania myśli sturlała się do rynsztoka, -sensowne treści są z reguły zawarte w komentarzach pierwszych dni po ukazaniu się artykułu i one faktycznie dają wiele sensownych informacji i opinii bo dalsze treści to takie o których wspomniałam wcześniej, -są tacy którzy na kilku forach uprawiają politykę mimo, że treści artykułów tego nie dotyczą. - język często jest tak wulgarny, że dyskredytuje autorów i odstrasza czytających,
A ten znowu z tym. Kto ci to napisał. Wojtek daj se spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kukaś napisał:
Z Białej Podlaskiej nikt z niedouczonych konowałów nie wyjedzie na zachód,a własciwie dobrze by się stało gdyby niektórzy z klanów Matyńkowskich,Kurianówiczów ,Siwków,Jobdów,Trzosów ,Szczepańskich Lipków i innych wyjechali,to do naszego miasta przybyła by świeża krew,ludzi/lekarzy/ nie skorumpowanych i łapowników .W Białej Podlaskiej jeżeli chorzy chcą się leczyć to najpierw muszą udać się do prywatnego gabinetu i zapłacić za wizytę a następnie będą leczeni w państwowym szpitalu.
Gadasz takie rzeczy wyssane z palca, a nic nie wiesz... Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...