Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bałwan - nowe logo Białej

Utworzony przez Kto pyta, nie błądzi, 15 września 2010 r. o 09:31
Skąd ten pomysł by bałwan promował nasze miasto ?. Ile to "cudo" kosztowało podatników i jak wyglądały konsultacje społeczne nad projektem promocji miasta?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pyta, nie błądzi napisał:
Skąd ten pomysł by bałwan promował nasze miasto ?. Ile to "cudo" kosztowało podatników i jak wyglądały konsultacje społeczne nad projektem promocji miasta?.
Bałwan dobrze się sprzedaje! I kogo się tu pytać o zgodę? Zimny, bez uczuć, sezonowy, we wszystko można go stroić, bez mózgu, wszędzie można ustawić i wstawić, łatwy do zrobięnia itd....symbol na czasie - same plusy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bałwan dobrze się sprzedaje! I kogo się tu pytać o zgodę? Zimny, bez uczuć, sezonowy, we wszystko można go stroić, bez mózgu, wszędzie można ustawić i wstawić, łatwy do zrobięnia itd....symbol na czasie - same plusy!
A gdzie Panie, jest informacja o tym "Bałwanie"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img814.imageshack.us/img814/6468/beztytuuki.jpg Proszę bardzo, nowe logo Białej Podlaskiej. Mi kojarzy się z jakąś grubą babą, na dodatek nazwa miasta z małych liter(!). Też jestem ciekawy ile na to kasy poszło. Kompletnie nie podoba mi się logo i czcionka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały projekt związany z promocją marki miasta ma budżet na poziomie około 300tyś zł. Z czego jakaś tam część jest z Unii a reszta z miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się podoba... symbolika związana z nazwą...baba tańcząca to tez dobre skojarzenie...na pewno lepsze to logo niż jego brak jak do tej pory...a drogi gościu oczywiście mogę wykorzystac to logo do promocji mojej firmy, zgadzasz się? bo widze że dysponujesz prawami autorskimi więc pytam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...