Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą zmiany w bialskiej Radzie Miasta

Utworzony przez Alinka, 16 maja 2009 r. o 10:42
Pamiętam, jak Broniewicz w drugiej turze wyborów popierał Czapskiego i zwalczał Abramowicza z którym wczesniej wspólnie składał kwiaty pod pomnikiem podczas 11 listopada. Na przedwyborczej debacie w TV Lublin bialska PO z entuzjazmem przekonywała, że Czapski to najlepszy kandydat. Dzisiaj Czapski jest Prezydentem, Abramowicz Posłem a Broniewicz za burtą. Jaki jest morał? Warto być wierny swoim poglądom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alinka napisał:
Pamiętam, jak Broniewicz w drugiej turze wyborów popierał Czapskiego i zwalczał Abramowicza z którym wczesniej wspólnie składał kwiaty pod pomnikiem podczas 11 listopada. Na przedwyborczej debacie w TV Lublin bialska PO z entuzjazmem przekonywała, że Czapski to najlepszy kandydat. Dzisiaj Czapski jest Prezydentem, Abramowicz Posłem a Broniewicz za burtą. Jaki jest morał? Warto być wierny swoim poglądom.
Tak Bronek jest słaby, powinien wracać do swojej firmy i kręcić biznesy. Udowodni, że nie nadaje sie nawet do prowincjonalnej polityki. I on chciał na posła! Rada dla PO w BP zmieńcie sobie szefa na kogoś obrotniejszego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Tak Bronek jest słaby, powinien wracać do swojej firmy i kręcić biznesy. Udowodni, że nie nadaje sie nawet do prowincjonalnej polityki. I on chciał na posła! Rada dla PO w BP zmieńcie sobie szefa na kogoś obrotniejszego!
Najlepsza rada: rozwiążcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że pan Broniewicz jest jednym z bardziej kompetentnych i uczciwych polityków. jest przedewszystkim człowiekiem. Woda sodowa nie uderzyła mu do głowy, tak jak co niektórym decydentom... Nie ma osoby, która nie byłaby przez niego wysłuchana. Jego osobowość pozwala mu być wielkim społecznikiem. nie ucieka od problemów ludzi "niższej klasy społecznej". Zapraszany na jakiekolwiek uroczystości, też te małego formatu, stara się w nich uczestniczyć, w przwciwieństwie do innych przedstawicieli władz miejskich. W swych działaniach nie szuka poklasku ani rozgłosu. Wiele dobrego czyni anonimowo i bezinteresownie. Interesują go nasze losy, mieszkańców Białej Podlaskiej, i naszego miasta. Jemu mogę te losy powierzyć. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Uważam, że pan Broniewicz jest jednym z bardziej kompetentnych i uczciwych polityków. jest przedewszystkim człowiekiem..." I bucem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany nie zawsze s\idą w lepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...