Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Belką w głowę po festynie. 29-latek usłyszał zarzut zabójstwa

Utworzony przez ryr, 1 sierpnia 2012 o 09:26
jakie dożywocie? za czyje pieniądze? uważam, że sprawiedliwie byłoby, aby skazany na dożywocie był uitrzymywany wyłącznie przez przeciwników kary śmierci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To ze go jebnoł to dobże bo ten stary loda mu niehcial robic ani dać dupki.a młody wcześniej mu zrobił i dupy dał
0
Adamek napisał:
To ze go jebnoł to dobże bo ten stary loda mu niehcial robic ani dać dupki.a młody wcześniej mu zrobił i dupy dał
Nie wiem co bierzesz ale bierz połowę a najlepiej to przestaw się na zieloną herbatkę. Naprawdę współczuje Twoim rodzicom. Potraktuj ten komentarz jako podsumowanie twojej żenująco niskiej twórczości.
0
ZABOJCOW TRZEBA SKAZYWAC NA KARE SMIERCI, A NIEDOZYWOCIE !!!!!!
0
Adamek napisał:
I ZNÓW ANALFABETO UDZIELASZ SIĘ NA FORUM, PRZESTAŃ PISAĆ ALBO NAUCZ SIĘ JĘZYKA POLSKIEGO CHYBA ŻE JESTEŚ TAKI TĘPY ŻE NIC CI NIE POMOŻE:)
0
Adamek napisał:
I ZNÓW ANALFABETO UDZIELASZ SIĘ NA FORUM, PRZESTAŃ PISAĆ ALBO NAUCZ SIĘ JĘZYKA POLSKIEGO CHYBA ŻE JESTEŚ TAKI TĘPY ŻE NIC CI NIE POMOŻE:)
0
Gosc tak jestem a co?szmato do loda hoć masz takie jedrne pośladki bym je zlizał
0
dziada do pługa jak taki mocny
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: