Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezbłędny Prezydęt

Utworzony przez www.bialapodlaska.pl, 23 listopada 2009 r. o 15:03
Bawimy się w życie, życie nas prowadzi, hej ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.bialapodlaska.pl napisał:
Bawimy się w życie, życie nas prowadzi, hej ... .
Mógłbyś się zając poważnymi sprawami, np. oddłużeniem miasta, a nie jeździsz po kraju i jakieś dyktanda piszesz! Kogo to obchodzi, komu w Białej to pomogło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorro napisał:
Mógłbyś się zając poważnymi sprawami ...
Na ten przykład mógłbyś wreszcie te wrony w Parku wyłapać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym miejskim parku jesienią są wrony! Może, taki jedne z drugim(co im one przeszkadzają)... wieczorem zamiast siedzieć przed monitorem wyjdzie do parku i zrobi "UUUUUUUUU ew. HHHUUUU" Przepraszam, za złośliwość jednak nic innego nie jest w stanie określić "głupich" komentarzy... -dotyczy się również tych na temat oddłużenia miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co czytasz jak głupie? Lepiej pokracz,albo postrasz dziki w kukurydzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronka napisał:
W każdym miejskim parku jesienią są wrony! Może, taki jedne z drugim(co im one przeszkadzają)... wieczorem zamiast siedzieć przed monitorem wyjdzie do parku i zrobi "UUUUUUUUU ew. HHHUUUU" Przepraszam, za złośliwość jednak nic innego nie jest w stanie określić "głupich" komentarzy... -dotyczy się również tych na temat oddłużenia miasta.
O taaaaak zamiast leżeć lub bumelować straszyć wrony ! http://fotki.sej.pl/pic/76f7ba.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy biedronki mogą straszyć? Pawlak jak myślisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogą... UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU postraszyłam.... szczególnie Ciebie i co boisz się???? Przepraszam za ironię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronka napisał:
Mogą... UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU postraszyłam.... szczególnie Ciebie i co boisz się???? Przepraszam za ironię
Niestety jedyne co się boi Biedronki to mszyce, tak twierdzą Biolodzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronka napisał:
Mogą... UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU postraszyłam.... szczególnie Ciebie i co boisz się???? Przepraszam za ironię
Nie gniewam się,ale musisz się bardziej postarać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopcy ja Was nie straszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...