Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezdomny znalazł teczkę z 2 tys. zł i poufnymi dokumentami. Oddał je policji

Utworzony przez maruda, 4 października 2011 o 10:46
wiem jedno, jak zabraknie na bułke czy bułki to własnie poratuje bezdomny i biedny. Bogaty (pseudobogaty dorobkiewicz) opluje, znieważy i odpowie spier..... A jak dorobkiewicz znajdzie to NIGDY nie odda.Taka rasa. Ten bezdomny powinien cos dostać,chociażby talon na darmowe obiady.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nic dziwnego, że jest bezdomny, skoro głupi...
0
mam nadzieje ze poszkodowany zachowa sie odpowiednio i znalazca dostanie wiecej niz 10% znaleznego...
0
sporo glupich komentuje tez artykuly DW
0
late napisał:
sporo glupich komentuje tez artykuly DW
Można mieć miliony, władzę i dostatek wszystkiego, a być zwykłą świnią. Można upaść na samo dno (czymże innym jest bezdomność bez wdawania się w jej przyczyny) i pozostać Człowiekiem.
Ostatnio edytowany 4 października 2011 o 11:19
0
Co za frajer Za tą kasę hodził bym najarany i naje***y tydzień.I na koksik by było
0
Czemuś biedny - boś głupi. Czemuś głupi - boś biedny.
0
Dostanie kopa w d***,MILIONERY je***E za 10 gr do WARSZAWY piechotą jebią.
0
Jak wy pięknie piszecie te wasze komentarze, nic dodać nic ująć. A cha nie jedzcie do Warszawy bo i tak jest tu was dużo, zostańcie u siebie.
0
UWAGA! Materiał zawiera lokację produktu.
0
Tak sie kozakuje w wawie: KOZAK
0
niech ktoś pomorze temu człowiekowi
0
E napisał:
niech ktoś pomorze temu człowiekowi
Niech ktoś Mazowsze. Gramy dalej?
0
aaaa napisał:
Niech ktoś Mazowsze. Gramy dalej?
Morze w Ciciborze kto pomorze?
0
siwy z cici napisał:
Morze w Ciciborze kto pomorze?
Bardziej nas zajmują bezpańskie psy i koty i wzruszamy się losem biednych zwierząt, oczywiście nie możemy być obojętni. Warto pomóc Adamowi i są nawet instytucje które z tego żyją, a ich zadaniem jest pomoc, może jakąś pracę ?
0
pajac z tego bezdomnego.Za te 2000zł to ja bym kupił roztrząsacz gnoju,brony,orczyk,sadzarkę,kopaczkę i jeszcze by na Beemke zostało.
0
Gość napisał:
pajac z tego bezdomnego.Za te 2000zł to ja bym kupił roztrząsacz gnoju,brony,orczyk,sadzarkę,kopaczkę i jeszcze by na Beemke zostało.
Brak ci szczęścia i musisz gnój tak rozrzucać wszędzie wokół siebie ręcznie.
0
Pawlak napisał:
Bardziej nas zajmują bezpańskie psy i koty i wzruszamy się losem biednych zwierząt, oczywiście nie możemy być obojętni. Warto pomóc Adamowi i są nawet instytucje które z tego żyją, a ich zadaniem jest pomoc, może jakąś pracę ?
Znacznie łatwiej pomóc bezpańskiemu psu czy kotu niż człowiekowi. A nie pomyślałeś, ze może taki Adam nie chce żadnej pomocy? Może woli upijać się codziennie i mieszkać pod chmurką?
0
Gość napisał:
Znacznie łatwiej pomóc bezpańskiemu psu czy kotu niż człowiekowi. A nie pomyślałeś, ze może taki Adam nie chce żadnej pomocy? Może woli upijać się codziennie i mieszkać pod chmurką?
Aby się wyzłośliwić mógłbym napisać że każdy sądzi według siebie ale darujmy sobie złośliwości. Taką możliwość także dopuszczam, lecz przecież może być inaczej i jeśliby chciał pomocy czy nie można mu pomóc, każdemu należy dać szansę i mamy wszyscy wolny wybór. Nie skreślajmy ludzi z góry. Pozdrawiam.
0
Gość napisał:
Do wszystkich obrażających PANA ADAMA! Epitety, które piszecie pod jego adresem opisują was samych. A ON jest po prostu uczciwy. Przypomnienie sobie, definicji tego słowa i stosowanie jej w życiu codziennym, powinno być podstawową zasada każdego człowieka. Jak nasze społeczeństwo ma rozwijać się, gdy uczciwego człowieka posądza się o głupotę? Tak to właśnie wygląda. Liczę się tylko "ja" i nikt inny. Po trupach do celu. Cel uświęca środki. A co do osoby, która apeluje aby ktoś pomógł Panu Adamowi- może TY? Dlaczego "ktoś" a nie "ja"?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: