Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezdomny znalazł teczkę z 2 tys. zł i poufnymi dokumentami. Oddał je policji

Utworzony przez maruda, 4 października 2011 r. o 10:46
wiem jedno, jak zabraknie na bułke czy bułki to własnie poratuje bezdomny i biedny. Bogaty (pseudobogaty dorobkiewicz) opluje, znieważy i odpowie spier..... A jak dorobkiewicz znajdzie to NIGDY nie odda.Taka rasa. Ten bezdomny powinien cos dostać,chociażby talon na darmowe obiady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego, że jest bezdomny, skoro głupi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze poszkodowany zachowa sie odpowiednio i znalazca dostanie wiecej niz 10% znaleznego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sporo glupich komentuje tez artykuly DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
late napisał:
sporo glupich komentuje tez artykuly DW
Można mieć miliony, władzę i dostatek wszystkiego, a być zwykłą świnią. Można upaść na samo dno (czymże innym jest bezdomność bez wdawania się w jej przyczyny) i pozostać Człowiekiem.
Ostatnio edytowany 4 października 2011 r. o 11:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za frajer Za tą kasę hodził bym najarany i naje***y tydzień.I na koksik by było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemuś biedny - boś głupi. Czemuś głupi - boś biedny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostanie kopa w d***,MILIONERY je***E za 10 gr do WARSZAWY piechotą jebią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wy pięknie piszecie te wasze komentarze, nic dodać nic ująć. A cha nie jedzcie do Warszawy bo i tak jest tu was dużo, zostańcie u siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA! Materiał zawiera lokację produktu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie kozakuje w wawie: KOZAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ktoś pomorze temu człowiekowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E napisał:
niech ktoś pomorze temu człowiekowi
Niech ktoś Mazowsze. Gramy dalej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaa napisał:
Niech ktoś Mazowsze. Gramy dalej?
Morze w Ciciborze kto pomorze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z cici napisał:
Morze w Ciciborze kto pomorze?
Bardziej nas zajmują bezpańskie psy i koty i wzruszamy się losem biednych zwierząt, oczywiście nie możemy być obojętni. Warto pomóc Adamowi i są nawet instytucje które z tego żyją, a ich zadaniem jest pomoc, może jakąś pracę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pajac z tego bezdomnego.Za te 2000zł to ja bym kupił roztrząsacz gnoju,brony,orczyk,sadzarkę,kopaczkę i jeszcze by na Beemke zostało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pajac z tego bezdomnego.Za te 2000zł to ja bym kupił roztrząsacz gnoju,brony,orczyk,sadzarkę,kopaczkę i jeszcze by na Beemke zostało.
Brak ci szczęścia i musisz gnój tak rozrzucać wszędzie wokół siebie ręcznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Bardziej nas zajmują bezpańskie psy i koty i wzruszamy się losem biednych zwierząt, oczywiście nie możemy być obojętni. Warto pomóc Adamowi i są nawet instytucje które z tego żyją, a ich zadaniem jest pomoc, może jakąś pracę ?
Znacznie łatwiej pomóc bezpańskiemu psu czy kotu niż człowiekowi. A nie pomyślałeś, ze może taki Adam nie chce żadnej pomocy? Może woli upijać się codziennie i mieszkać pod chmurką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Znacznie łatwiej pomóc bezpańskiemu psu czy kotu niż człowiekowi. A nie pomyślałeś, ze może taki Adam nie chce żadnej pomocy? Może woli upijać się codziennie i mieszkać pod chmurką?
Aby się wyzłośliwić mógłbym napisać że każdy sądzi według siebie ale darujmy sobie złośliwości. Taką możliwość także dopuszczam, lecz przecież może być inaczej i jeśliby chciał pomocy czy nie można mu pomóc, każdemu należy dać szansę i mamy wszyscy wolny wybór. Nie skreślajmy ludzi z góry. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pajac z tego bezdomnego.Za te 2000zł to ja bym kupił roztrząsacz gnoju,brony,orczyk,sadzarkę,kopaczkę i jeszcze by na Beemke zostało.
Do wszystkich obrażających PANA ADAMA! Epitety, które piszecie pod jego adresem opisują was samych. A ON jest po prostu uczciwy. Przypomnienie sobie, definicji tego słowa i stosowanie jej w życiu codziennym, powinno być podstawową zasada każdego człowieka. Jak nasze społeczeństwo ma rozwijać się, gdy uczciwego człowieka posądza się o głupotę? Tak to właśnie wygląda. Liczę się tylko "ja" i nikt inny. Po trupach do celu. Cel uświęca środki. A co do osoby, która apeluje aby ktoś pomógł Panu Adamowi- może TY? Dlaczego "ktoś" a nie "ja"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...