Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała, dzięki Czapskiemu kolonią PZPR.

Utworzony przez armagedon, 29 listopada 2010 r. o 11:08
Gość napisał:
Bajka o niepartyjnym prezydencie Andrzej Czapski uwielbia przedstawiać się jako kandydat niepartyjny. Twierdzi, że Biała Podlaska „nie powinna być zawłaszczana przez żadną partię”. Słowa te można by uznać za godne pochwały, gdyby miały one cokolwiek wspólnego z rzeczywistością. Niestety, ta jest zupełnie odmienna. Od dawna za plecami Andrzeja Czapskiego stoi partyjna koalicja SLD-PSL. Co więcej, stanowiska w Urzędzie Miasta rozdzielane sąz partyjnego klucza. W minionej kadencji samorządu funkcje wiceprezydentów pełnili Waldemar Godlewski z SLD oraz Adam Olesiejuk z PSL. Jak to wyjaśnić? Co takiego wiąże Andrzeja Czapskiego z funkcjonariuszem partyjnym z czasów PRL Waldemarem Godlewskim? Jakie związki łączą Czapskiego, c hlubiącego się solidarnościowym rodowodem, z ludźmi byłej PZPR? Te pytania pozostają jak dotąd ze strony Andrzeja Czapskiego bez odpowiedzi. Nam pozostaje pamiętać, że głosując na Czapskiego, tak naprawdę wybieramy koalicję SLD-PSL. Godlewskiego dostajemy gratis...
?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszy mnie to, że każdy narzeka na Prezydenta, że taki zły i niedobry, a jak przychodzi czas wyboru to i tak na niego głosują. A bo tu się okaże, że ktoś z rodziny pracuje w podległej UM firmie (oświata, służba zdrowia, sam UM, MZK,ZKM, wodociągi itd.) i boi się, że przy innym prezydencie zaczną się czystki i ktoś straci pracę. Albo okazuje się, że inny kandydat jest niewystarczający do wyboru itd. Powód zawsze się znajdzie. Jakby nie było, Pan Prezydent stworzył warunki dzięki którym ma "w garści" dużą rzeszę Bialczan. Mnie co innego interesuje, Pan Prezydent, przez parę kadencji zadłużał miasto na poczet różnych inwestycji, w tej kadencji okazało się, że już dalej zadłużać się nie da. Ciekawy jestem czy do końca swojej kadencji uda mu się choć trochę zmniejszyć dług, który sam stworzył. Ja osobiście wolałbym, aby zamiast tych wszystkich dróg i chodników wybudowanych na kredyt, Pan Prezydent ściągnął do Białej jakąś fabrykę, która by dała miejsca pracy. Bo niby fajnie w Białej, mamy ładne drogi, równe chodniki, tylko co z tego jak po tych chodnikach chodzą bezrobotni? Myślałem, że Północna przyczyni się do rozwoju Białej, a tu okazało się, że po jej wybudowaniu bialskie firmy zrobiły tam sobie magazyny, żaden zakład produkcyjny tam nie powstał (a chyba takie było zamierzenie projektu Północna o ile dobrze pamiętam). A teraz po Północnej biegają psy i mają wieczorami oświetlony teren. Może lotnisko coś zmieni, o ile w ogóle powstanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Azo3 napisał:
Czy Państwo zdajecie sobie sprawę ,że wybory mogą być sfałszowane ,wszelkie umiejętności w tym kierunku odddziedziczone po PZPR ZSL .Za dużo nasi POpzpr,zsl maja do stracenia ,żeby nie cofną ć sie nawet przed zbrodnią a co dopiero fałszywki . Urodzeni i przybyli do miasta nad Krzną podnieście głowy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto, którym rządzi z tylnego siedzenia potomek rozbójnika z Koszelik jest nic nie warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto, którym rządzi z tylnego siedzenia potomek rozbójnika z Koszelik jest nic nie warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...