Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Będą "Łzy", superniania nie przybędzie

Utworzony przez OBSERWATOR, 20 czerwca 2009 r. o 16:07
Siwy napisał:
Sąsiad ! Widzę że nie bardzo się orientujesz. No jasne że Marek po szwabsku ani be ani me ale tam w centrali w Lublinie oni mają takiego jednego Niemiaszka co z Berlinem ma stałe gorące łącze i to on wszystkie polecenia od carycy Angeli przekazuje Naczelnemu, a Naczelny Markowi. Jest też podpisane tajne porozumienie między Angelą a Prezydęntem Białej że Dz.Wsch. nie będzie kąsał Prezydęnta a za to Andrzej sfinansuje z naszej kasy kolejny parking dla niemieckiego Kauflanda i da plac pod budowę nastęnego supermarketu. I co tu może zrobić taki mały pikuś jak Marek gdyby nawet chciał ? Pisze bidula grzecznie jak mu każą i odlicza dni do emerytury. Ostatnio napisał o Dniach Miasta - że wszystko było w porządku a przecież każdy kto był to widział jaki tam był bajzel !
Tak to oto Siwy dotarł do samego jądra problemu to nie korupcja , kumoterstwo ,nepotyzm, partyjniactwo lecz Angela wespół z Pietrzelą przyczyną wszelkiej patologii . Gratulacje Siwy - za dużo Żubra puszkowego z rana ? Wersja dla niedowidzących oraz mniej sprawnych intelektualnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widzisz Pawlak jakie to proste ? Spróbuj podważyć moją teorię ! A jeszcze raz powtarzam : Marek to mały pikuś ! on tylko zwykłe narzędzie w rękach potężnych szermierzy ! Główną rozgrywającą jest caryca Angela Wielka ! Nawet Donald Cudotwórca liże jej ... zapomniałem już... co on jej liże ? A Żubr puszkowy to też chyba niemiecki ? Wogle WSZYSTKO co niemieckie jest NAJLEPSZE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
No widzisz Pawlak jakie to proste ? Spróbuj podważyć moją teorię ! A jeszcze raz powtarzam : Marek to mały pikuś ! on tylko zwykłe narzędzie w rękach potężnych szermierzy ! Główną rozgrywającą jest caryca Angela Wielka ! Nawet Donald Cudotwórca liże jej ... zapomniałem już... co on jej liże ? A Żubr puszkowy to też chyba niemiecki ? Wogle WSZYSTKO co niemieckie jest NAJLEPSZE !!!
Siwy ciemnoto Żubr jest białostocki z Białowieży Ty czasem przeczytaj co pijesz i w ogóle więcej czytaj mniej pisz. Co do lizania to może to samo co Ty Prezydętowi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak ciemnoto ! Każde dziecko wie że Żubr jest "białostocki" ! Ale czy jest polski, niemiecki, egipski, eskimoski... ? Nie wiesz ciemnoto ? to się nie odzywaj ! Taki on zresztą "białostocki" jak ja np krakowski lub rzeszowski - produkowany np. w Poznaniu. Ale ponieważ mi cię żal to się dowiedz : producentem Zubra BYŁ białostocki browar Dojlidy, został on przejęty przez Kompanię Piwowarską SA która wypromowała to piwo w całej Polsce. A ta Komp. Piwow. SA jest własnością płd. afrykańskiego koncernu SABMiller. Nie wiem czy ten Miller to Niemiec czy Żyd, raczej Niemiec. No więc co Pawlak ? Odszczekujesz ? Na drugi raz "więcej czytaj mniej pisz" ! A Andrzejowi nic nie liżę bo stosunki między nami są PARTNERSKIE , oparte na wzajemnym zaufaniu i wspólnocie interesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Pawlak ciemnoto ! Każde dziecko wie że Żubr jest "białostocki" ! Ale czy jest polski, niemiecki, egipski, eskimoski... ? Nie wiesz ciemnoto ? to się nie odzywaj ! Taki on zresztą "białostocki" jak ja np krakowski lub rzeszowski - produkowany np. w Poznaniu. Ale ponieważ mi cię żal to się dowiedz : producentem Zubra BYŁ białostocki browar Dojlidy, został on przejęty przez Kompanię Piwowarską SA która wypromowała to piwo w całej Polsce. A ta Komp. Piwow. SA jest własnością płd. afrykańskiego koncernu SABMiller. Nie wiem czy ten Miller to Niemiec czy Żyd, raczej Niemiec. No więc co Pawlak ? Odszczekujesz ? Na drugi raz "więcej czytaj mniej pisz" ! A Andrzejowi nic nie liżę bo stosunki między nami są PARTNERSKIE , oparte na wzajemnym zaufaniu i wspólnocie interesów.
Siwy ciemnoto ! Miller jest amerykański nie mylić z Milerem który jak samo nazwisko wskazuje jest rdzennym Polakiem a sercem Moskwianinem. Co do stosunków partnerskich to kto kogo dyma w tym układzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Siwy ciemnoto ! Miller jest amerykański nie mylić z Milerem który jak samo nazwisko wskazuje jest rdzennym Polakiem a sercem Moskwianinem. Co do stosunków partnerskich to kto kogo dyma w tym układzie ?
Pawlak ty chyba jednak jesteś głupszy od Kargula ! Nie chce mi się już ciebie dokształcać za friko, masz kompa to sobie sam poszukaj info nt. South African Breweries Ltd... I ty cieniasie chciałeś kopać się ZE MNĄ !? a może jeszcze spróbuj kopać się z koniem !? Nie masz szans jak widzisz ! A co do Andrzeja to już ci mówiłem że tworzymy związek PART-NER-SKI czyli jak jemu tak on mnie. Masz coś przeciwko związkom partnerskim ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Pawlak ty chyba jednak jesteś głupszy od Kargula ! Nie chce mi się już ciebie dokształcać za friko, masz kompa to sobie sam poszukaj info nt. South African Breweries Ltd... I ty cieniasie chciałeś kopać się ZE MNĄ !? a może jeszcze spróbuj kopać się z koniem !? Nie masz szans jak widzisz ! A co do Andrzeja to już ci mówiłem że tworzymy związek PART-NER-SKI czyli jak jemu tak on mnie. Masz coś przeciwko związkom partnerskim ?
Siwy ciemnoto ! Mimo tego że napisałeś pewnie pracę magisterską z picia piwa (zakładam że wykształcenie jakoweś posiadasz) to masz rację ale tylko połowicznie dlatego Ci wklejam słowo pisane SABMiller (South African Breweries - Miller) - druga największa firma na świecie, zajmująca się produkcją i sprzedażą piwa. Firma została utworzona w 2002 roku poprzez połączenie South African Breweries z Miller Brewing. Spółka jest notowana na LSE, wchodzi w skład FTSE 100. Największym udziałowcem jest Altria Group, która w 2009 r. posiadała 28,6% akcji. W 2005 roku w skład spółki wszedł Browar Bavaria, a w 2007 r. SABMiller przejął holenderski browar Grolsch, kupując go za 816 Miller Brewing Company is the second largest American style beermaker and is based in Milwaukee, Wisconsin, United States. I tak Sobie już nie przypochlebiaj jaki to Ty Koń jesteś . Co do stosunków partnerskich to Prezydęt wszystkich wydyma więc nie myśl nawet o partnerstwie , poza tym to możesz sobie żyć w błogostanie z myślą o Swej wyższości i partnerstwie. Ja Pawlak nie muszę niczego udowadniać jestem jaki jestem i upraszam czytających o wyrażenie swej opinii jesteście ze mną ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak ! 1/ Daj już spokój z tym "Siwy ciemnoto !" bo to już nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudne. 2/ Wklep jeszcze raz i dowiedz się że "matczyną firmą" dla SABMiller jest założona w 1895 r. w RPA "South African Breweries Ltd".A "SABMiller" ma swoje siedziby na całym świecie nie tylko w usa. No więc jak ? nadal twierdzisz że Żubr to piwo "białostockie" ? A Miller to okazuje się nie żaden Niemiec lecz najzwyklejszy ŻYD ! Zresztą, Żyd czy Niemiec - jaka to różnica ? Wart swój swego ! 3/ Prezydęnt dymał, dyma, i bedzie dymał ale nie mnie lecz WAS wszystkich, przez jeszcze następną kadencję conajmniej bo kto mu zagrozi ? Abramowicz ? Za cienki jest ! 4/ Dostałeś w nos chłopczyku i teraz kolegów na pomoc wołasz ? Wołaj wołaj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Ja Pawlak nie muszę niczego udowadniać jestem jaki jestem i upraszam czytających o wyrażenie swej opinii jesteście ze mną ?
jestem całym sercem i duszą za panem Siwym, dobrze, że wrócił na forum, bo nudno było... by jeszcze redaktor Mareczek popisał... popisz redaktor... SIWY RZĄDZI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąsiad za węgła napisał:
jestem całym sercem i duszą za panem Siwym, dobrze, że wrócił na forum, bo nudno było... by jeszcze redaktor Mareczek popisał... popisz redaktor... SIWY RZĄDZI!!!
Sąsiad ! Dzięki za wsparcie. Jestem tu ponownie od niedawna po długiej nieobecności (gdzie byłem, co widziałem to kiedyś ci opowiem) i jeszcze nie czuję się pewnie. Ale powoli, powoli rozkręcę się. Na razie rozglądam się za padliną ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Sąsiad ! Dzięki za wsparcie. Jestem tu ponownie od niedawna po długiej nieobecności (gdzie byłem, co widziałem to kiedyś ci opowiem) i jeszcze nie czuję się pewnie. Ale powoli, powoli rozkręcę się. Na razie rozglądam się za padliną ...
Siwy ! Ty już lepiej pod innymi nickami nie pisz o Sobie jaki to Super jesteś że niby to jakiś Sąsiad z za węgla a gdzie byłeś to widać po tym jak atakujesz wszystkich dookoła , Ty weź Sobie wytycz jakiś cel , lub silniejsze proszki. Ja Pawlak nie muszę niczego udowadniać ani padliny szukać . No i tak się wq.... em na maxa że się muszę napić idziesz do naszego żółtego sklepu na pifko ja stawiam nie jestem Prezydęt .Do zobaczenia za pół godzinki bo muszę jeszcze beret znaleźć gdzieś zaraza, bo mi się podział. Będziesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąsiad za węgła napisał:
jestem całym sercem i duszą za panem Siwym, dobrze, że wrócił na forum, bo nudno było... by jeszcz5e redaktor Mareczek popisał... popisz redaktor... SIWY RZĄDZI!!!
Sąsiad ! Serce , dusza ale rozumu to w tym zestawie brak-Ty to byś każdemu bił brawo Ty..... wyborco Samoobrony.3P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak ! Ty mnie tak nie obrażaj ! Że niby "Sąsiad" to JA ? Nigdy tak nie robiłem żeby pisać sam do siebie. NIGDY ! No tak mnie tym Pawlak wku...ś że chyba i ja jednak pójdę po tego Żubra "białostockiego". Kupić tobie ? Nie ? To nie ! ( PRZERWA !) No już jestem ! Ależ deszcz na dworze leje ! Jak z cebra ! I pieruny nap...ją jak szalone ! Mało mnie jeden w mój mherowy beret nie walnął ! Pawlak ! CEL to ja mam jeden : pisać co mi czarna ślina na jęzor przyniesie i tyle ! A kogo ja tu atakuję ? Przecież my tu wszyscy (oprócz Prezydęnta, ale ja jego nie atakuję, wprost przeciwnie, moja fortuna przy jego ...itd.) jesteśmy wirtualni ! Z tą padliną to ciepło, ciepło... Kiedyś pracowałem w Bacutilu, z padliną miałem do czynienia non stop, no i teraz nie mogę bez niej żyć. Pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak ty mnie nie wkur*wiaj... pan Siwy, to pan Siwy... a ja, to ja i nie jestem panem Siwym... jestem tym co patrzy na ciebie za węgła, ja twój sąsiad...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąsiad ! Wpadaj tu częściej bo sam widzisz że lewactkich lemingów tu się na Forum zbiegło jak psów i obawiam się że sam sobie nie poradzę ! Już mnie rence bolo od oganiania sie przed tymi sobakami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy do Sąsiada napisał:
Sąsiad ! Wpadaj tu częściej bo sam widzisz że lewactkich lemingów tu się na Forum zbiegło jak psów i obawiam się że sam sobie nie poradzę ! Już mnie rence bolo od oganiania sie przed tymi sobakami !
To co tu wyżej napisałem o lewackich lemingach i sobakach to oczywiście nie do ciebie Pawlak ! Bez obrazy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy u wasz na podlaskich gminach taka deprecha, czy wy zamroczone gorzałą z rozpuszczalnika. Albo geny wam się zdegenerowały od mamrotów albo innej zarazy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
To co tu wyżej napisałem o lewackich lemingach i sobakach to oczywiście nie do ciebie Pawlak ! Bez obrazy !
Siwy ! Tak w realu to my się znamy i tylko Twoje zacietrzewienie nie pozwala rozpoznać kogoś z kim wypiłeś niejednego Żubra ,a ja Tyskie w butelce bo zdrowsze , nadejszła więc wiekopomna chwila i podam Ci hasło - PRYMKA You got it ! Wystarczy mi tylko jedno "YES" cytuję Kazia M. że załapałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Siwy ! Tak w realu to my się znamy i tylko Twoje zacietrzewienie nie pozwala rozpoznać kogoś z kim wypiłeś niejednego Żubra ,a ja Tyskie w butelce bo zdrowsze , nadejszła więc wiekopomna chwila i podam Ci hasło - PRYMKA You got it ! Wystarczy mi tylko jedno "YES" cytuję Kazia M. że załapałeś.
Pawlak ! Oj chyba się mylisz ? Hasło PRYMKA nic mi nie mówi niestety. Wiesz Pawlak, ja już z taką sytuacją spotkałem się nie jeden raz. Już, już wydawało się gościowi że mnie rozszyfrował a tu ... pudło ! Może ty Pawlak przestań sobie zawracać tym głowę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Pawlak ! Oj chyba się mylisz ? Hasło PRYMKA nic mi nie mówi niestety. Wiesz Pawlak, ja już z taką sytuacją spotkałem się nie jeden raz. Już, już wydawało się gościowi że mnie rozszyfrował a tu ... pudło ! Może ty Pawlak przestań sobie zawracać tym głowę ?
O come on ! Spróbuj mocniej tytoń do żucia i możesz nie odpowiadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...