Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Coraz więcej osób korzysta z komunikacji miejskiej

Utworzony przez iya, 28 października 2013 r. o 14:12
badania to chyba w celu przeprania kasy. Ilu się ma klientów wiadomo po liczbie sprzedanych biletów, abonamentów itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co liczyć pasażerów, a część jeździ za DARMO. To na pewno się zwiększy ich liczba. Nie korzystałem, nie korzystam i nie będę korzystać z komunikacji miejskiej w Białej. Od kiedy czekałem 1,5 godziny na ul Twardą, dałem sobie spokój, piechotą prędzej. Na co dzień rower, samochód w złej pogodzie - taniej i wygodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoje dziecko, dziewczyna, mąż...? Nic prostszego - wystarczy użyć Lokalizatora! Lokalizator jest serwisem, dzięki któremu można śledzić lokalizację wybranego telefonu komórkowego. Dokładnośc do 50metrów.   http://lokalizacja-telefonu.pl/gpuc    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunikacja miejska może zawdzięczać to rektorowi J.Brergerowi ,ktory załatwił pieniądze na ufundowanie studentom darmowych przejazdów.Stąd wzrost frekwencji w komunikacji.Prezydent Czapski tego nie wymyśli,bo ona  jest nastawiony na branie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...