Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Czy obligacje uratują budżet miasta?

Utworzony przez Pola, 12 października 2011 r. o 08:41
A może pensje włodarzy do średniej krajowej , ograniczyć nagrody ,tzw trzynastki przecież nie będzie w najbliższy czasie wyborów nie będzie potrzebna kasa.a średnia krajowa to coś około 3500 dla przecietnego wykształconego Polaka to marzenie ,raj .Czy ten kto wygrał wojnę może zabijać głodem,nędzą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nabudowaliśmy sal gimnastycznych i dróg, ..." i z tego robi zarzut? Chyba od tego jesteście ciury jedne, co? dzieci po korytarzach mają biegać? a ludzie w błocie jeździć? Biała Podlaska to nie Tuczna gdzie wystarczy jeden chodnik i dwie dziury w jezdni. Nasze miasto a nawet nie możemy decydować ile zapłacimy ciurze za poniżanie nas, średnia krajowa to i tak za dużo jak na bialskie warunki a jak się nie podoba to won.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Nabudowaliśmy sal gimnastycznych i dróg, ..." i z tego robi zarzut? Chyba od tego jesteście ciury jedne, co? dzieci po korytarzach mają biegać? a ludzie w błocie jeździć? Biała Podlaska to nie Tuczna gdzie wystarczy jeden chodnik i dwie dziury w jezdni. Nasze miasto a nawet nie możemy decydować ile zapłacimy ciurze za poniżanie nas, średnia krajowa to i tak za dużo jak na bialskie warunki a jak się nie podoba to won.
Szanowny Panie Prezydencie. Do Pańskiej wiadomości jak zlikwidować zadłużenie miasta ? Zwiększyć stronę wpływów (w tym ściągalność podatków, tworzyć nowe miejsca pracy, a nie likwidować), zmniejszyć stronę wydatków (w tym naszego, nam bardzo drogiego Magistratu). Proste nie i nie trzeba być księgowym. Ja to mam pecha i żadnych korzyści z tych Pańskich inwestycji i tak jadąc rowerem ulicą Sidorską myślę sobie, że muszę także zainwestować, w nakładkę żelową na siodełko bo mój tyłek nie wytrzymuje tych dobrodziejstw jakie dzięki Panu na nas maluczkich spływają. Pozdrawiam, oby prezydentował nam Pan wiecznie. Pański sługa uniżony - Pawlak Jan.
Ostatnio edytowany 12 października 2011 r. o 12:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Szanowny Panie Prezydencie. ...jadąc rowerem ulicą Sidorską myślę sobie, że muszę także zainwestować, w nakładkę żelową na siodełko bo mój tyłek nie wytrzymuje.
Pawlaczku to ty też na roweryku pomykarz jak ja? A po co ci jakieź podkłatki pod śróbke co wktencaz w dupke nie lepiej pżyjehadź do Cicibora do Naszego Sklepiku i znieczólić siem piwkiem? Tylko jasiu nieh nie zapomni wzionź kasy bo my niedopite.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jeszcze co nasz prezydent czapski zaoferuje dla bialskiego umęczonego narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JURAS napisał:
Ciekawe jeszcze co nasz prezydent czapski zaoferuje dla bialskiego umęczonego narodu.
julas jak niepoboba siem ci w bałyej to w cici som pola kóp i bóbujsiem u nas wiecznie rzywy łajzowski nie zrobi ci kszywdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.sledzimykonkursy.pl/?pwid=66499ebf4a52452e91b2195697cd9445
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...