Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska głosuje w wyborach samorządowych

Utworzony przez Marcinek, 17 listopada 2014 r. o 14:45
Polecam niezależne dane na temat kondycji naszego miasta na stronie sprawdzsamorzad.pl Ciekawe jak zaczną się kształtować wyniki jak Stefaniuk dojdzie do władzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała Podl tyle nie trafionych inwestycji,p.Stefaniuk może coś zmieni,oby nie kierował się sugestiami szefa PIS,bo... Polska C gwarantowana.Portal biala24 tak zaaferowany przegraną P.Czapskiego ,że nie publikuje negatywnych opinii o nim,nawet tych delikatnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy to co mamy między innymi przez takich gości jak Broniewicz. Chłopie bierzesz w dupę kolejny raz i dalej nie rozumiesz że ludzie ciebie PO  PROSTU nie chcą.Kiedy to dotrze chłopie do ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest dobrze. Będzie lepiej - ale lepiej żeby było dobrze. Tak jest matoły!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcę powtórzenia wyborów, Polacy umieja postawić krzyżyk przy nazwisku.   chcę powtórzenia wyborów, Polacy umieja postawić krzyżyk przy nazwisku.     chcę powtórzenia wyborów, Polacy umieja postawić krzyżyk przy nazwisku.   chcę powtórzenia wyborów, Polacy umieja postawić krzyżyk przy nazwisku.     chcę powtórzenia wyborów, Polacy umieja postawić krzyżyk przy nazwisku.   chcę powtórzenia wyborów, Polacy umieja postawić krzyżyk przy nazwisku.     chcę powtórzenia wyborów, Polacy umieja postawić krzyżyk przy nazwisku.   chcę powtórzenia wyborów, Polacy umieja postawić krzyżyk przy nazwisku.        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcę powtórzenia wyborów, Polacy umieja postawić krzyżyk przy nazwisku.   chcę powtórzenia wyborów, Polacy umieja postawić krzyżyk przy nazwisku.     chcę powtórzenia wyborów, Polacy umieja postawić krzyżyk przy nazwisku.   chcę powtórzenia wyborów, Polacy umieja postawić krzyżyk przy nazwisku.     chcę powtórzenia wyborów, Polacy umieja postawić krzyżyk przy nazwisku.   chcę powtórzenia wyborów, Polacy umieja postawić krzyżyk przy nazwisku.     chcę powtórzenia wyborów, Polacy umieja postawić krzyżyk przy nazwisku.   chcę powtórzenia wyborów, Polacy umieja postawić krzyżyk przy nazwisku.
Nie wiadomo tylko czy sovieci na to pójdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...