Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Jest chętny na dworzec autobusowy

Utworzony przez wd, 21 sierpnia 2011 r. o 15:02
Jak to jest jadnym się opłaca a drugim już nie, absurd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garden ze świdnika i sobczak ze świdnika, wszystko ustawione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmm napisał:
Garden ze świdnika i sobczak ze świdnika, wszystko ustawione
tak samo jak z tymi z Watykanu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak samo jak z tymi z Watykanu
To Watykan też jest chętny do wzięcia Dworca PKS ? Lepiej rozlicz i popatrz na ręce komuchów, bo to dotyczy każdego z nas i ma wpływ na to jak żyjemy. Pracy nie ma, nędza, a ciebie Kościół uwiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o.o. napisał:
To Watykan też jest chętny do wzięcia Dworca PKS ? Lepiej rozlicz i popatrz na ręce komuchów, bo to dotyczy każdego z nas i ma wpływ na to jak żyjemy. Pracy nie ma, nędza, a ciebie Kościół uwiera.
człowieku, nigdy nie głosowałem na sld, a tylko na pis i itp. partie i co z tego mam?... kler od komuchów różni się tylko kolorem - ta sama zachłanność na dobra materialne i straszenie "przeciwnikiem"... sam od kuchni poznałem jak działa lokalna partia prawicowa, i co? bardzo niewielu wartościowych i uczciwych ludzi, nie licząc fanatyków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
człowieku, nigdy nie głosowałem na sld, a tylko na pis i itp. partie i co z tego mam?... klyer od komuchów różni się tylko kolorem - ta sama zachłanność na dobra materialne i straszenie "przeciwnikiem"... sam od kuchni poznałem jak działa lokalna partia prawicowa, i co? bardzo niewielu wartościowych i uczciwych ludzi, nie licząc fanatyków
Co skrzywdzili nie dali posadki ? Czemu się dziwić jak idą tam tylko karierowicze ludzie bez kręgosłupa moralnego, ludzie tacy jak ty ? jak tam twoje zasady moralne ? nie chce się pracować ? i potem się dziwisz że jest tak, a nie inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o.o. napisał:
Co skrzywdzili nie dali posadki ? Czemu się dziwić jak idą tam tylko karierowicze ludzie bez kręgosłupa moralnego, ludzie tacy jak ty ? jak tam twoje zasady moralne ? nie chce się pracować ? i potem się dziwisz że jest tak, a nie inaczej.
Pracuję uczciwie za niewielkie pieniądze i nie wstydzę się tego co posiadam. Nie kradłem, nie żyłem z przemytu czy też z celniczych łapówek, ani też oglądałem się na urzędnicze synekury. To mój wybór. Jeśli natomiast uważasz, że wszelkiej maści przywileje i rozdawanie kasy dla sukienkowych jest ok, to nie będę Cię namawiał do udawania hipokryzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy garden podniósł już ceny biletów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pracuję uczciwie za niewielkie pieniądze i nie wstydzę się tego co posiadam. Nie kradłem, nie żyłem z przemytu czy też z celniczych łapówek, ani też oglądałem się na urzędnicze synekury. To mój wybór. Jeśli natomiast uważasz, że wszelkiej maści przywileje i rozdawanie kasy dla sukienkowych jest ok, to nie będę Cię namawiał do udawania hipokryzji.
Tak bo ty poznałeś od kuchni działalność partii, ale jedziesz tylko po duchownych i ich obwiniasz za całe zło, ale hipokrytą to jestem ja, to się nazywa dialektyka - dobrą szkołę miałeś u komuchów lub w stajni płemieła. Cmazy dziura w drodze, czy podatki, czy upadek PKS to wina Kościoła.To że każdy ma ponad 200000 zł dlugu który zrobiły rządy - wina Kościoła, a także dżuma , koklusz oraz to że masz problemy ze wzwodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu mnie to nie dziwi?? jeszcze parę lat temu bialski PKS był najbardziej dochodowy w województwie, odkąd władze wojewódzkie go przejęły wszystko zaczęło się sypać bo nie chciał dołączyć by być dla wynalazku zwanego PKS Wschód dojną krową. Poza tym Garden ze Świdnika i pan Sobczak też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo ciekawa, co z uczniami, którym za przejazdy należą się zniżki. Czy ,,Gardeny" wezmą to pod uwagę? Moja babcia mówi, że wracają czasy takie jak były tuż po wojnie - brak dróg, brak jakiejkolwiek komunikacji. Jeśli ktoś miał do załatwienia sprawę w mieście , musiał najczęściej iść na piechotę kilkanaście kilometrów (razy 2, bo i z powrotem i często z pakunkiem na plecach). ,,Brawo" dla tych, co doprowadzili do upadku PKS-ów- skorzystają na tym ludzie wynajmujący stancje (ceny zapewne wzrosną) , bo przecież gdzieś uczniowie muszą się podziać. Tylko kogo będzie stać na wynajęcie stancji albo zakup biletów po normalnych cenach, jeśli ma np. dwoje lub troje dzieci dojeżdżających? Chyba że następnym punktem poprawy sytuacji w Polsce będzie pozostawienie uczniów ze szkół wiejskich na wsi, bo po co mają zajmować innym miejsca? PRZYKRO ŻYĆ W TAKIEJ POLSCE, GDZIE CZŁOWIEK PRZESTAJE SIĘ LICZYĆ. Po to walczyli nasi przodkowie i ginęli za taką właśnie Polskę?ŻAL, WIELKI ŻAL.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
Jestem bardzo ciekawa, co z uczniami, którym za przejazdy należą się zniżki. Czy ,,Gardeny" wezmą to pod uwagę? Moja babcia mówi, że wracają czasy takie jak były tuż po wojnie - brak dróg, brak jakiejkolwiek komunikacji. Jeśli ktoś miał do załatwienia sprawę w mieście , musiał najczęściej iść na piechotę kilkanaście kilometrów (razy 2, bo i z powrotem i często z pakunkiem na plecach). ,,Brawo" dla tych, co doprowadzili do upadku PKS-ów- skorzystają na tym ludzie wynajmujący stancje (ceny zapewne wzrosną) , bo przecież gdzieś uczniowie muszą się podziać. Tylko kogo będzie stać na wynajęcie stancji albo zakup biletów po normalnych cenach, jeśli ma np. dwoje lub troje dzieci dojeżdżających? Chyba że następnym punktem poprawy sytuacji w Polsce będzie pozostawienie uczniów ze szkół wiejskich na wsi, bo po co mają zajmować innym miejsca? PRZYKRO ŻYĆ W TAKIEJ POLSCE, GDZIE CZŁOWIEK PRZESTAJE SIĘ LICZYĆ. Po to walczyli nasi przodkowie i ginęli za taką właśnie Polskę?ŻAL, WIELKI ŻAL.......
Weź przykład z posłów Żmijana i Stefaniuka. Przesiedli się na rowery i są bardzo szczęśliwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam rower i lubię na nim jeździć, ale nie wyobrażam sobie tego w kilkunastostopniowy mróz lub przy silnym wietrze. Nie wiem , na którą zajechałabym do szkoły oddalonej o ponad 20 kilometrów.I nie mów mi tu o kondycji.Posłm już znudziły się widocznie samochody, a ja jeszcze się nimi nie najeździłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
Ja też mam rower i lubię na nim jeździć, ale nie wyobrażam sobie tego w kilkunastostopniowy mróz lub przy silnym wietrze. Nie wiem , na którą zajechałabym do szkoły oddalonej o ponad 20 kilometrów.I nie mów mi tu o kondycji.Posłm już znudziły się widocznie samochody, a ja jeszcze się nimi nie najeździłam
przecież żartowałem, a sytuacja wcale nie jest do śmiechu nie będę oceniał jakie przyczyny złożyły się na upadek pekaesu - w większości pollityczne a tak na poważnie to licz na siebie, próbuj dogadywać się znajomymi i organizować jakiś transport, zawsze ktoś ma jakieś autko albo lokum pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
przecież żartowałem, a sytuacja wcale nie jest do śmiechu nie będę oceniał jakie przyczyny złożyły się na upadek pekaesu - w ,pollityczne a tak na poważnie to licz na siebie, próbuj dogadywać się znajomymi i organizować jakiś transport, zawsze ktoś ma jakieś autko albo lokum pozdr
Państwo rabuje moje pieniądze przez ponad pół roku podobno dlatego abym miał poczucie bezpieczeństwa, bezpłatną opiekę medyczną, emeryturę na starość, kulturę. Dlatego że mnie okradają nie mam samochodu, jest drogo i mnie nie stać na taki luksus, jestem zmuszony korzystać z PKS i Komunikacji Miejskiej i mam w d.upie że goście z układu politycznego nie mogą intelektualnie sprostać zarządzaniu firmą, niech ich straty pokrywają ci którzy ich tam umieścili, najlepiej ze swoich osobistych majątków. Wiem do czego jest potrzebny PKS dla naszego powiatu lecz nie wiem jaka jest rola Starostwa. Jak za coś płacicie to oczekujecie konkretnych korzyści lub towaru. Mnie tam na nic te rzesze gryzipiórków i biurew których rola polega na tym by mnożyć zakazy i nakazy, zabronić postawienia sracza na własnej działce bo takie są dyrektywy europejsów. PKS jest mi potrzebny abym mógł sobie przyjechać do Białej i kupić majtki w Pelikanie, lub salceson w Felixie. W Starostwie bywam raz na 10 lat, politycy ze mną nic nie ustalali i w niczym nie pomogli, a przecież żrą moją krwawicę dając w zamian całe g... i pedałowanie rowerem do Białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie płaczcie, Garden do większości wsi dojazd zapewni. Skoro opłaca mu się jeździć do Nepli, to znaczy że opłaca się praktycznie wszędzie ( może z wyjątkiem Witoroży i Rowin)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
Już nie płaczcie, Garden do większości wsi dojazd zapewni. Skoro opłaca mu się jeździć do Nepli, to znaczy że opłaca się praktycznie wszędzie ( może z wyjątkiem Witoroży i Rowin)
czy zdajesz sobie sprawę jak dużo jest takich wsi o których nie masz zielona pojęcia, że w ogóle istnieją a pks tam jeździł? Piszesz o większości wsi a mniejszość jest równie duża, wsie które nie są "po drodze" jak wspomniane przez ciebie wyrywkowo Neple. Jakby się opłacało wszędzie jeździć to dlaczego Garden jeszcze nie jeździ a ma w swojej ofercie najbardziej kasowe kursy ? Prywatny przewoźnik jeśli w ogóle zechce jechać tam gdzie nie jest mu po drodze i gdzie zabierze 2-3 osoby to pojedzie tam raz w ciągu dnia a zanim to nastąpi to musi wystąpić o zezwolenie na danym kursie do urzędu marszałkowskiego bądź, urzędu miasta albo starostwa powiatowego, a to niestety musi trwać .A ludzie płaczą bo nagle nawet ten jeden autobus we wsi nie będzie jeździł. Szkoły sobie poradzą bo już wiedzą że nie mogą liczyć na pks i rozpiszą nowe przetargi albo już rozpisały ale co ze zwykłymi ludźmi??? Nawet jeśli prywatny przewoźnik zdecyduje się jeździć tak aby nikt nie został na lodzie w co wątpię, bo pojedzie tylko tam gdzie mu się opłaca, to musi to potrwać. Nic nie dzieje się od pstryknięcia palcami, a ludzie pozostawieni sami muszą sobie radzić. I z czego mamy się cieszyć?? Z tego że prywaciarz będzie zacierał ręce i liczył kasę? Z tego że miasto Biała Podlaska nie ma już przewoźnika z Białej Podlaskiej? Wstyd i hańba żeby tyle ludzi poszło na bruk a jeszcze więcej nie miało środka transportu. Podkreślam że sytuacja jaka czeka dojeżdżających ze wsi może ulec zmianie na lepsze a na to trzeba czasu, trzeba inwestycji w nowy tabor i ludzi a jeden przewoźnik nie jest w stanie od 1.09 temu sprostać. Chaos i jeszcze raz chaos. Wstyd się przyznać że taka sytuacja ma miejsce w naszym mieście, w naszej gminie i naszym powiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest tak, że Garden może jeździć wszędzie, gdzie sobie zamarzy. Trzeba uzyskać zezwolenia, a to nie trwa 3 dni. Niewykluczone, że Garden złożył już wniosek o kursy do Witoroży, ale zanim urzędnicy przeprowadzą analizę wniosku to musi to potrwać, bo wiadomo że wymaga to czasu. Takich wiosek nie jest wiele. Tzn. jest ich może liczbowo wiele, ale mieszka w nich stosunkowo mało ludzi, może z 10-15% mieszkańców powiatu. Takie wioski zwykle dość szybko się wyludniają, to nie Wisznice i nie Konstantynów. Zresztą pewnie w takiej Witoroży i tak większość osób ma samochód. To oczywiste że Garden nie będzie dokładał do interesu, bo niby dlaczego ma to robić. Jednak nie sądzę żeby więćej niż 10-15% mieszkańców powiatu mieszkało poza zasięgiem Gardena, a więc ci nie-poszkodowani przez upadek PKSu to będzie większość. Przecież nie jest tak że musi być komunikacja do każdej wsi, bo takiego przepisu prawnego nie ma. Z usług PKSu korzystało dość mało mieszkańców samego miasta BIała Podlaska, raczej korzystali mieszkańcy powiatu, bo ludzie z miasta jeździli i tak do Warszawy Gardenem, a do Lublina BP Tour a nie PKSem. Natomiast powiat ma już 1 PKS międzyrzecki to w sumie po co mu drugi. Myślę że do wiosny się to jakoś wyprostuje. BIała to nie pierwsze miasto w którym upadł PKS. Patrz Kraśnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
To nie jest tak, że Garden może jeździć wszędzie, gdzie sobie zamarzy. Trzeba uzyskać zezwolenia, a to nie trwa 3 dni. Niewykluczone, że Garden złożył już wniosek o kursy do Witoroży, ale zanim urzędnicy przeprowadzą analizę wniosku to musi to potrwać, bo wiadomo że wymaga to czasu. Takich wiosek nie jest wiele. Tzn. jest ich może liczbowo wiele, ale mieszka w nich stosunkowo mało ludzi, może z 10-15% mieszkańców powiatu. Takie wioski zwykle dość szybko się wyludniają, to nie Wisznice i nie Konstantynów. Zresztą pewnie w takiej Witoroży i tak większość osób ma samochód. To oczywiste że Garden nie będzie dokładał do interesu, bo niby dlaczego ma to robić. Jednak nie sądzę żeby więćej niż 10-15% mieszkańców powiatu mieszkało poza zasięgiem Gardena, a więc ci nie-poszkodowani przez upadek PKSu to będzie większość. Przecież nie jest tak że musi być komunikacja do każdej wsi, bo takiego przepisu prawnego nie ma. Z usług PKSu korzystało dość mało mieszkańców samego miasta BIała Podlaska, raczej korzystali mieszkańcy powiatu, bo ludzie z miasta jeździli i tak do Warszawy Gardenem, a do Lublina BP Tour a nie PKSem. Natomiast powiat ma już 1 PKS międzyrzecki to w sumie po co mu drugi. Myślę że do wiosny się to jakoś wyprostuje. BIała to nie pierwsze miasto w którym upadł PKS. Patrz Kraśnik.
Z tego jeszcze jaśniej wynika że takie Starostwo jest zbędne a PKS potrzebny.Przecież ta cała reforma administracji to polegała na mnożeniu i dublowaniu posad urzędników. O zgrozo prawdziwa wolność gospodarcza była za komuny w okresie gdy rządził panisko zwany - Wilczek. Sam wiem jak jest byłem kiedyś urzędnikiem. Nawet nie zmieniając wiele można zredukować połowę liczby urzędników, można zredukować także Sejm, zlikwidować Senat, ograniczyć liczbę samorządowców oraz ich horrendalne zarobki, a pieniądze przeznaczyć na dofinansowanie np PKS oczywiście po wywaleniu menedżerów z bożej łaski. Poczekajmy jeszcze chwilkę bo tak dalej być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie przesadzaj, za czasów Wilczka było 100 x mniej busów niż teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...