Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Kobiety ze wsi prosiły o pomoc. Mężowie przegrywali na automatach wszystkie pieniądze

Utworzony przez trash, 9 grudnia 2014 r. o 16:02
Jak to w woj. lubelskiem? To może też w Janowie Lubelskiem było? A co do grania: hazard jak każdy inny nałóg można leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Państwo nie zakaże sprzedazy alkoholu i papierosow??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Państwo nie zakaże sprzedazy alkoholu i papierosow??
 
Dlaczego Państwo nie zakaże sprzedazy alkoholu i papierosow??
  Zakasuje sprzedaży narkotyków i stręczycielstwa. Zniknęły te dwa zjawiska???? Nie tedy droga, kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówicie, że można leczyć? to spróbujcie...  Powinni to wykasować ze wszystkich restauracji i miejsc, które codziennie odwiedzamy , typu galerie pizzerie, knajpy. Problem by w znacznym stopniu zniknął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO TO NAS OBCHODZI TAK NAPRAWDE WSZYSTKO JEST DLA LUDZI  A ZE BURAKI GRALY I PRZEGRYWALY TO NASZ PROBLEM  POPROSTU SA IDIOTAMI :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO TO NAS OBCHODZI TAK NAPRAWDE WSZYSTKO JEST DLA LUDZI  A ZE BURAKI GRALY I PRZEGRYWALY TO NASZ PROBLEM  POPROSTU SA IDIOTAMI :)
Nie zgodzę się kolego. To jest nałóg i choroba to trzeba leczyć . Tym ludziom należy pomóc, jeśli oczywiście chcą. Wiem coś na ten temat. Od 9 lat nie gram w to gówno. Przez 4 lata przegrałem około 50 tys. Jakoś sobie poradziłem ale nie każdy może sam z tego  wyjść. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...