Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Miasto oszczędza i gasi latarnie

Utworzony przez ralph, 20 lipca 2011 r. o 05:31
http://pl.wikipedia.org/wiki/Obwodnica_Siedlec A tam nie ma latarni :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie o czym wy mówicie o gaszeniu latarni i innych bzdurach tego pana tz. prezydenta. Ten człowiek nienawidzi tego miasta, doprowadza do degradacji pod każdym względem. Międzyrzec robi stok narciarski inni w miarę potrzeb a my tylko likwidujemy pekasy co ustawi nas na równi z wioskami ale i gasi latarnie czy weźmie odpowiedzialność za przestępstwa , które mogą mieć tam miejsce. Obudźmy się. Róbmy lokalne inicjatywy obywatelskie sami się brońmy przed tz. prezydentem i jego radą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem po co, nad ranem świeca się latarnie jak jest już widno? Chyba mądrzej było by jednak włączyć je nieco wcześniej, a nie jak już własnych nóg na chodniku nie widać, niż wyłączać jak nikogo nie ma na ulicach i w dodatku jest widno... Drugą metoda to włączyć je wszystkie bo po to zostały wybudowane za ciężkie pieniądze podatników, żeby z nich korzystać, a urzędnicy niech nie wypłacają sobie lewych premii tylko zajmą się myśleniem dla miasta. Jakoś w Belgii latarnie świeca się w nocy i to nawet na polach gdzie nie ma absolutnie nic. Na obwodnicy jak by włączyli co 3 latarnię było by w zupełności wystarczająco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My tu w Białej żyjemy w jakimś innym nierealnym świecie. Nie można wyłączyć oświetlenia obwodnicy bo przepisy sa restrykcyjne. Od kilku lat marnuje się pieniądze na oświetlenie dróg serwisowych przy obwodnicy po których nikt nie jeździ. Na samej obwodnicy jasno jak w dzień nie tylko na skrzyżowaniach ale tez wzdłuz drogi. No może to jest normalne a ja jestem nienormalny. Tylko dlaczego 60 km na zachód w Siedlcach jest całkowicie inaczej? Dlaczego tam na obwodnicy oświetlone sa tylko ronda i skrzyżowania? Dlaczego tam są zaprojektowane pasy do wyprzedzania a u nas ich nie ma? Czy tam mieszkają inni ludzie niż w naszym miescie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcieliście Czapskiego to macie .... po co ta awantura... za trzy lata wybory będzie trzeba to sobie zmienicie prezia... tyle krzyku trzeba myślec przed postawieniem x przy kandydacie teraz tylko zaciskac zęby i czekać ... bo Czpski podobno obiecał że to ostatnia kadencja, Abramowicz chyba powinien odpuścić ... no to może ten młody... Chodziński chyba że ktos nowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym się nie pogniewał jakby wygasili Grzybową i Ceglaną...tam też nie potrzebnie świecą latarnie...z góry dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie nie wiem po co latarnie palą się o 3nad ranem gdzie jest już jasno... . Ten wymysł nadaje się do TVN24 ludzie oglądający będą mieli zbitę z prezydenta naszego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni gasi światło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wygaszanie latarń.Świeci ich stanowczo za dużo.Np.gdyby na ulicy Łukaszyńskiej,Orzechowej czy Włoskiej świeciła co trzecia,to też by było bezpiecznie i w miarę widnie.Nie przesadzajmy z tą jasnością,myślmy po gospodarsku.ą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuję ogłośmy przetarg na sprzedaż miasta: urzedu miasta, nazwy, ulic i wszystkich urzędow. Zrobmy prywatyzacje, a wtedy bedzie normalne zarządzanie i gospodarność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wygaszanie latarń.Świeci ich stanowczo za dużo.Np.gdyby na ulicy Łukaszyńskiej,Orzechowej czy Włoskiej świeciła co trzecia,to też by było bezpiecznie i w miarę widnie.Nie przesadzajmy z tą jasnością,myślmy po gospodarsku.ą
a dlaczego akurat te ulice? moze terebelska, janowska, plac wolnosci, sidorska? zreszta, po to sie placi podatki by miec oswietlone miasto, a nie zeby bylo jak na dzikiej wsi. lepiej by bylo, jakby prezydent zaczal od siebie i zmniejszyl swoje pobory i radnych, oraz zmniejszyl armie urzednikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a dlaczego akurat te ulice? moze terebelska, janowska, plac wolnosci, sidorska? zreszta, po to sie placi podatki by miec oswietlone miasto, a nie zeby bylo jak na dzikiej wsi. lepiej by bylo, jakby prezydent zaczal od siebie i zmniejszyl swoje pobory i radnych, oraz zmniejszyl armie urzednikow
Nie może zmniejszyć bo to jedyny elektorat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na północnej wygasić latarnie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawa jestem kto decyduje o tym w którym miejscu wygasza się latarnie... kompletnie nie rozumiem dlaczego wygaszona jest cała ulica Okopowa wówczas gdy np. w Zofilasku świeci się każda latarnia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najlepszym wyjsciem byloby ograniczenie ilosci swiatel na obwodnicy, a nie w miescie. To co sie dzieje w Bialej to po prostu masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast gasić latarnie lepiej sprawić by ich praca była tańsza. Rozwiązaniem mogą być grupowe zakupy prądu. Dostępne również online za pomocą strony Ogarniamprad. Logując się na stronie możemy dołączyć do grupy zakupowej, dzięki której mamy szanse na zakup energii w bardzo konkurencyjnych cenach. Kupując prąd w grupie mamy bowiem lepszą pozycję negocjacyjną niż w przypadku indywidualnych rozmów ze sprzedawcą prądu. Tańszy prąd to niższe opłaty, a to najprostsza droga do oszczędności.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...