Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Nowe mieszkania komunalne już za rok

Utworzony przez bud, 4 lipca 2011 r. o 09:21
To wyżej pisałem ja, Cynik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że lokalizowanie bloków socjalnych w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście jest NIEPOROZUMIENIEM! Kto to myślał, żeby bloki socjalne lokalizować w tak świetnych miejscach? Na bank wzrośnie przestępczość w tym rejonie. Niech budują bloki na Sielczyku albo Białce, a nie w centrum takiego osiedla, gdzie pod bokiem mają szpital, supermarkety, stacje benzynowe i świetny dojazd. Ponadto kto to wymyślił takie projekty mieszkań! Przecież to mnóstwo pieniędzy pójdzie na budowę czegoś tak wymyślnego. Bloki socjalne powinne być proste bez żadnych upiększeń, bo i tak zostaną zniszczone, tak jak to się dzieje choćby na Żwirki i Wigury. Za komfort się płaci. A ciekawy jestem, kto te zieleń i małą architekturę będzie utrzymywał, bo za 200 zł miesięcznie za wynajem, to nawet podstawowych remontów się nie wykona w budynku wielorodzinnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darek napisał:
Uważam, że lokalizowanie bloków socjalnych w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście jest NIEPOROZUMIENIEM! Kto to myślał, żeby bloki socjalne lokalizować w tak świetnych miejscach? Na bank wzrośnie przestępczość w tym rejonie. Niech budują bloki na Sielczyku albo Białce, a nie w centrum takiego osiedla, gdzie pod bokiem mają szpital, supermarkety, stacje benzynowe i świetny dojazd. Ponadto kto to wymyślił takie projekty mieszkań! Przecież to mnóstwo pieniędzy pójdzie na budowę czegoś tak wymyślnego. Bloki socjalne powinne być proste bez żadnych upiększeń, bo i tak zostaną zniszczone, tak jak to się dzieje choćby na Żwirki i Wigury. Za komfort się płaci. A ciekawy jestem, kto te zieleń i małą architekturę będzie utrzymywał, bo za 200 zł miesięcznie za wynajem, to nawet podstawowych remontów się nie wykona w budynku wielorodzinnym.
To rozumiem, że proponujesz coś na kształt lazaretów jak dla trędowatych, albo od razu może obozy koncentracyjne. A gdzie szacunek dla drugiego człowieka? Kto dał Ci prawo osądzania ludzi?! Jak mieszka w budynku socjalnym to już gorszy? Jeżeli jesteś katolikiem to polecam z dekalogu "Dwa przykazania miłości", a jeżeli nie, to poszukaj o czym mówią i zastanów się nad nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nudny napisał:
To rozumiem, że proponujesz coś na kształt lazaretów jak dla trędowatych, albo od razu może obozy koncentracyjne. A gdzie szacunek dla drugiego człowieka? Kto dał Ci prawo osądzania ludzi?! Jak mieszka w budynku socjalnym to już gorszy? Jeżeli jesteś katolikiem to polecam z dekalogu "Dwa przykazania miłości", a jeżeli nie, to poszukaj o czym mówią i zastanów się nad nimi.
kolega obawia sie pewnie sponiewierania jego wypieszczonego nabytku motoryzacyjnego ktory nowy byl 15 lat temu... Tak przydaly by sie pewnie obozy dla alkoholikow itp a dla "elyty" piekne osiedla zostawic w spokoju a moze by tak wybudowac te ekskluzywne osiedla z 10km za miastem , to jest bardziej trendy ostatnio?? sam chetnie skorzystam z opcji i polece moze cos wreszcie za 15 lat utrzymywania systemu dymajacego ( zusy srusy itepe ) w koncu i mi wpadnie cos darmowego toc jestem biedny nie stac mnie bylo na kredyty we frankach ( hehe ) teraz mialbym 30% wiecej do splacania przeciez hehe. Jak ja sie ciesze ze nie wpadlem na tak durny pomysl. A stojany z placu i tak na nim zostana bo jak tu frajera upolujesz na terebelskiej co "pozyczy" na winko 50 groszy ( na komandosa x10 frajerow ) ? Na placu satystycznie ( w szale zakupowym ) dadza dla spokoju te 50 groszy i gruchotow wypieszczonych na rej. LBI mozna za zyla popilnowac ( jak nie to moze sie lakier jakos tak sponiewierac z nienacka ) i zycie toczy sie jak nowela haha. Aha dla znajacych temat to za zyla ( tak 1 zloty ) mozna "chlasnac" prawdziwa sete 100ml zajzajeru na melinie i nawet paluszka slonego na zagryche dostac i to jest dopiero full serwis, nie widzialem cwaniaka co zrobil wiecej niz 5 podejesc do drzwi ( dla znawcow tematu wiadomych )z rzedu. Jak nie wiezycie to spytajcie chlopakow z placu tylko wczesnie tak o 7 rano bo puzniej juz sa zmeczeni wspinaczka po te sety hehe a winko to pija tylko dla urozmaicenia chyba... bo slabe i mocno nerki nadwyreza jak sie tak wyczynowo chla na umor to strasznie czesto czeba za potrzeba a miasto nie zadbalo o darmowe toalety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam spytac ludzi, kotrzy juz mieszkaja przy blokach socjalnych. wiesz co mowia? Ze to masakra. Burdy, złodziejstwo, kradzieze, wyzwiska. Stada dzieci, ktore nie maja za nic innych dzieci, niedopilnowane, biegajace pomiedzy samochodami. Wyrostki siedzace wieczorami, strach chopdzic po d blokami w nocy. Krzyki i awantury. Wiesz ile razy policja przyjezdza tam? Ja wiem. A najlepsze, ze oni dostana te blokowisko na koszt ciezko pracujacych uczciwych ludzi, co czesto mieszjkaja w starych domkach, bo nie stac ich na cos innego. Ale oni maja honor - wstyd isc po zapomoge. A inni uczylili z tego sposob na zycie. mysli ktos, ze zule po przenosinach w nowe, pachnace pokoje sie zmieni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezydent ma to w du*** wsadzi Moniuszki na nowe osiedle. A my z kredytami na 30 lat wieczorem z dzieckiem na dwór nie wyjdziemy bo strach, w klatkach roweryki, wózki będą znikały napewno opchnie za 50zł i ma na wino. Niech się wezmą do roboty zamiast się użalac jacy sa biedni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chory jest ten pomysł z tymi blokami, nowe osiedle i takie coś. na początku jak bloki beda nowe to ok ale chciałabym je zobaczyc za pare lat bedzie syf jak nic. towarzystwo z moniuszki za sasiadow lepiej byc nie może-MASAKRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...