Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Ofensywa parlamentarzystów PiS

Utworzony przez gaga, 11 maja 2011 r. o 11:56
Co ta Platforma i PSL wyprawia? Upadek bialskiego PKS-u to kolejna degradacja naszego miasta. Ja wiem, ze dla Lublina Biała Podlaska to jakas nic nie warta wiocha ale tutaj tez żyją ludzie, chcą pracować , jeździć do lekarza do szkoły. Nie mogę patrzeć jak wykańcza się kolejny duzy zakład pracy w BP. Komu ma sie żyć lepiej? To pytanie zadaję Zmijanowi, Sefaniukowi, Bergierowi i innym decydentom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy to partie polityczne sa od wtracania sie do gospodarki? Niektorzy mysla, ze ciagla mamy czasy komuny: I sekretarz zadzwoni i PKS sie wybuduje, I sekretarz zadzwoni i umorzy sie dlugi, zaprowadzi porzadek. tatmte czasy kinely - jesli przedsiebiorstwo jest nieekonomiczne, to musi upasc, by powstaly mniejsze prywatne linie busow, ewentualnie dawni pracownicy PKS zalozyli wlasna spolke. A w tej chwili zwiazki zawodowe nie pozwola na redukcje np. 1/3 etatow, tym samym doprowadzajac firme do bankructwa. PIS to chyba jedynie ma w glowie skladanie kwiatow, wiencow, zapalanie zniczy. A gospodarka? Zapalanie zniczy na grobach i pomnikach żołnierzy AK i WiN oraz ofiar komunistycznych prześladowań to działanie pod publiczke - wiadome wybory jesienia. A gdzie czlonkowie PISu byli rok temu, dwa lata temu itd? Proste - maja wyborcow w dópie i tylko chca, zebyscie na nich zaglosowali i o was zapomną. Swinie prą do koryta! * Dodaj do
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gaga napisał:
Co ta Platforma i PSL wyprawia? Upadek bialskiego PKS-u to kolejna degradacja naszego miasta. Ja wiem, ze dla Lublina Biała Podlaska to jakas nic nie warta wiocha ale tutaj tez żyją ludzie, chcą pracować , jeździć do lekarza do szkoły. Nie mogę patrzeć jak wykańcza się kolejny duzy zakład pracy w BP. Komu ma sie żyć lepiej? To pytanie zadaję Zmijanowi, Sefaniukowi, Bergierowi i innym decydentom.
Polska typu "b"??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakty są takie! 2007 r., rządy PIS - PKS ma 2 mln zysku. Dochodzi PO do władzy - PKS jest przekształcany w spółkę, gdzie PO mianuje swoich prezesów którzy w ciągu 3,5 roku rozkładają firmę na łopatki. PKS to taka Polska w pigułce. PO doprowadza państwo do upadku finansowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...