Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Parczew: Zadzwonił do sądu i powiedział, że będzie zabijał

Utworzony przez Adamek, 5 kwietnia 2013 r. o 15:07
Ja dam stuwe kobiecie która pokaże mi myszke,a 500zł jak da se wylizać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Ja dam stuwe kobiecie która pokaże mi myszke,a 500zł jak da se wylizać
Dodaj jeszcze 50-tala i wchodzę w TO, a przeżyjesz o wiele większe ATRAKCJE cycu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duży wacku jedź do biedronia dasz mu rowa to da ci ze 300zł ja bylem ma małego nic niebolało a i szypko dohodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Ja dam stuwe kobiecie która pokaże mi myszke,a 500zł jak da se wylizać
Ja miałem takie za darmo i a ty chcesz za to płacić? Kolego wyjdź na miasto.Panny mężatki rozwódki chcą To robić a mówią,że to my faceci jesteśmy zboczonymi samcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ale jak zapłace to robie co chce,a na koniec mówie wypierda.aj su.o już mi zbrzydlaś wtedy czuje sie jak szmata,a takie blachary i galerianki to dobre dla plebsu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Ja dam stuwe kobiecie która pokaże mi myszke,a 500zł jak da se wylizać
Za 700 zeta jestem twoja gamoniu i cała moja muszelka razem z bruzdą jest do zrobienia 65+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gożdzikowa Adela napisał:
Za 700 zeta jestem twoja gamoniu i cała moja muszelka razem z bruzdą jest do zrobienia 65+
Jak się ceni stara picza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok.dam muj.nr.tel.721500208.sms
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Adamka pytanie.Masz uje***y łeb na łyso i bierzesz sterydy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam dłógie włosy i kocham Dżem Metalice Kult!a łysi to frajerzy cwani w grupie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego artystę tylko wziąć na komendę dobrze wypałować, tak aby nie mógł siąść przez tydzień, to mu odechce sie głupich żartów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Several months ago, Adidas unveiled its latest sneaker design from outrageous; Beverly Hills designer Jeremy Scott Wings -- a shoe that features bright yellow shackles that attach to the wearer's ankles. "Got a sneaker game so hot you lock your kicks to your ankles?" asked the Adidas official Facebook page. Though the design has been released for a while, this week, a buzz began on social media as consumers began to complain that the shoes evoked images of slavery jeremy scott adidas wings. "Any designer that's nostalgic for slavery will Never have my support Jeremy Scott Wings ; said one commenter.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nike Free 3.0 V2 Nike Free 4.0 V2 Running Nike Free 5.0 V4 Nike Free 7.0 Nike Free 7.0 V2 Nike Free Run Nike Free Run 2 Nike Free Run 3 Nike Free Run 3.0 V3 Nike Free Xt Nike Free 3.0 V2 Nike Free 3.0 V4 Nike Free 4.0 V2 Running Nike Free 5.0 V4 Nike Free 7.0 Nike Free 7.0 V2 Nike Free Run Nike Free Run 2 Nike Free Run 3 Nike Free Run 3.0 V3 Nike Free Tr Fit
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi stoi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekista napisał:
Takiego artystę tylko wziąć na komendę dobrze wypałować, tak aby nie mógł siąść przez tydzień, to mu odechce sie głupich żartów
Nie do ruszenia jest. To gruba ryba z platformy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...