Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska w teledysku do piosenki rapera Pharrella Williamsa

Utworzony przez Rafał, 17 stycznia 2014 o 17:26
Chyba nie ma się czym podniecać, mocno średnio to wyszło. Słabiutki taniec, montaż, filmik jakich 1000000 w necie. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lepszych tancerzy w B.P. nie ma? Oni tak z ulicy brali?
0
Bez spiny przeciez brali amatorow z ulicy a nie zawododowcow.No ale fakt na kolana nie rzuca
0
Padlina!
0
Ale Pan Radny jest!!!
0
Świetny pomysł... Bardzo mi się podoba. Gratulacje dla odważnych i roztańczonych mieszkańców Białej Podlaskiej. Naprawdę ogląda się z uśmiechem na twarzy... Pozdrowienia z Lublina.
0
super!! :)
0
A gdzieś nie pisali, że to promocja jakaś?
0
patrzac po tancerkach to chyba promocja pasztetu :)
0
nio trochę "zaokrąglone"te lalki żeby nie napisać świniowate ale ja lubie takie pasztetki :-) ta pierwsza na stacji paliw jest fajna
0
normalne fajne babeczki a nie jakies zasuszone pseudo modelki o wygladzie wieszakow. 
0
Jak dla mnie super, a malkontentów proszę o powstrzymanie się z komentarzami ;)   Pozdrowienia z Lublina.
0
Wyluzujcie, hejterzy :)))   Myslę, że ludzie sobie zdawali sprawę, ze nie tańcza jak zawodowcy, ale tu chodziło o zabawę :)   Mi ten klip dodał duzo dobrej energii - pomijajac juz to, że kawałek jest kapitalny. 
0
Pokaz swoja twarz ppodlaski. Ocenimy do czego sie nadaje.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem" aby dodać komentarz: