Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska wypuści obligacje. Mają pomóc spłacić kredyty

Utworzony przez qwerty, 5 października 2013 r. o 17:12
Wypuszczanie obligacji komunalnych pozwala zarobić tylko i wyłacznie bankom. Obligacjami tymi obracają banki za pieniądze klientów, którzy inwestują w różnego rodzaju plany/fundusze oszczędnościowe, a bank inkasuje za zarządzanie takim funduszem, czy jak to nazywają portfelem. Opłaty administracyjne i za zarządzanie to często 1/3 miesięcznej skałdki. Doradcy przekonują, że jest to ułamek procenta, a tym czasem zapis dotyczy zadeklarowanej kwoty końcowej. Nie znam jeszcze nikogo, kto by na czymś takim zarobił. Niech wypuszczą obligacje dostępne w powszchnym obrocie dla przeciętnego Kowalskiego, a nie dość, że koszt obsługi będzie tańszy, to na dodatek ludzie na tym zarobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niech wypuszczą obligacje dostępne w powszchnym obrocie dla przeciętnego Kowalskiego..." A ja myślałem, że o takie obligacje chodzi. Już planowałem zakup o ile oprocentowanie byłoby atrakcyjne. A tu takie rzeczy! Czyli te obligacje to taki kredyt od banku na spłatę wcześniejszego kredytu? Jeśli tak, to koniecznie tylko bank zarobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super,czyli miasto bierze kolejny kredyt,żeby spłacić poprzedni. Czy to się nie nazywa przypadkiem spirala zadłużenia? Jakiś ekonomista w radio przestrzegał słuchaczy przed zadłużaniem się w ten sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...