Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska. Zerwano debatę, bo mogła być nudna

Utworzony przez John Burak, 2 grudnia 2010 r. o 17:47
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kalina napisał:
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Przewiduje fałszerstwo i to przez POpzpr+zsl oni do tego mają smykałkę.Apel do Pana Abramowicza o zabezpieczenie kart ,może po czasie 5-ciu lat coś wyczytamy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Abramowicz wiele pomógł ludziom nie będącym z Białej Podlaskiej, pomógł rolnikom,pomógł ludziom po zalaniu, pomógł ludziom którzy ze swoją biedą nie mieli dokąd pójść bo każdemu byli niewygodni, mamy rodziny mieszkające w Białej Podlaskiej prosimy czytelników tego forum, weżcie to pod uwagę ! Ten człowiek chciał zawsze wyciagnąć rękę i podawał ją ludziom nie patrząc co z tego będzie miał dziś chcielibysmy o tym przypomnieć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pan Abramowicz wiele pomógł ludziom nie będącym z Białej Podlaskiej, pomógł rolnikom,pomógł ludziom po zalaniu, pomógł ludziom którzy ze swoją biedą nie mieli dokąd pójść bo każdemu byli niewygodni, mamy rodziny mieszkające w Białej Podlaskiej prosimy czytelników tego forum, weżcie to pod uwagę ! Ten człowiek chciał zawsze wyciagnąć rękę i podawał ją ludziom nie patrząc co z tego będzie miał dziś chcielibysmy o tym przypomnieć !
KONKRETY KOMU , GDZIE I JAK POMÓGŁ KONKRETY !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ota napisał:
Przewiduje fałszerstwo i to przez POpzpr+zsl oni do tego mają smykałkę.Apel do Pana Abramowicza o zabezpieczenie kart ,może po czasie 5-ciu lat coś wyczytamy .
ota na Białoruś !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czapski to zło! http://euroszkola33.webpark.pl/nuklear.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bialczanin napisał:
KONKRETY KOMU , GDZIE I JAK POMÓGŁ KONKRETY !!!!!!!!!!
No właśnie konkrety komu pomógł czapski poza swoją rodziną z córką na czele??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No właśnie konkrety komu pomógł czapski poza swoją rodziną z córką na czele??
Wszystkim pomógł - tobie też - bo mieszkasz w tym mieście i korzystasz z dóbr tego miasta. A jak nie wiesz jakie to dobra to rusz głową !!!ps. trudno żeby nie pomógł własnym dzieciom , bo kto moze pomagać dzieciom jak nie rodzice !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bialczanin napisał:
Wszystkim pomógł - tobie też - bo mieszkasz w tym mieście i korzystasz z dóbr tego miasta. A jak nie wiesz jakie to dobra to rusz głową !!!ps. trudno żeby nie pomógł własnym dzieciom , bo kto moze pomagać dzieciom jak nie rodzice !!!
TO WIELE WYJAŚNIA, MIESZKAM W BIAŁEJ DZIĘKI CZAPSKIEMU, A JA GŁUPI CAŁE ŻYCIE MYŚLAŁEM, ŻE MIESZKAM W MIEŚCIE DZIEKI MOIM PRZODKOM, KTÓRZY ZAMIESZKUJĄ TO MIASTO Z DZIADA PRADZIADA. KORZYSTAM Z DÓBR MIASTA BO PROWADZĘ WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ, PŁACĘ PODATKI, TO KTO JEST PREZYDENTEM NIE WIELE MA DO TEGO, ALE WIDZĘ BIEDĘ WŚRÓD MIESZKAŃCÓW MIASTA I TO JEST DOBRY ARGUMENT, ABY GLOSOWAĆ NA ABRAMOWICZA. POMAGANIE DZIECIOM JEST OBOWIĄZKIEM RODZICA, ALE NEPOTYZM I WYKORZYSTYWANIE ZAJMOWANEGO STANOWISKA DO USTAWIANIA WŁASNYCH POCIECH JEST MORALNIE KARYGODNE I ZASŁUGUJE NA POTĘPIENIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie niezdecydowanego już wszystko jasne. Głos oddaje dla p.A.Cz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop Korupcji i układom !!! Biała zasługuje na zmiany !!! Abramowicz na Prezydenta !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czesio napisał:
Wczorajsza debata w radio wszystko mi wyjaśniła, dzisiejsza nie była potrzebna! Wstydzę się że oddałem głos na Pana Abramowicza w pierwsze turze, w drugiej tego błędu nie popełnię. Jeśli nie potrafi słuchać i odpowiadać merytorycznie na zadawane pytania, to jak wysłucha i pomoże mieszkańcom w ich codziennych problemach?
Zgadzam się .Wszyscy kandydaci na Prezydenta, Burmistrzów ,Wójtów z PiS-u zachowują się podobnie ,pewnie byli szkoleni w tej samej szkole. Kłamstwa , oszczerstwa i ucieczki od pytań i wyborców to ich sztuczki wyborcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Stop Korupcji i układom !!! Biała zasługuje na zmiany !!! Abramowicz na Prezydenta !!!
Popieram, dość tej hucpy w Białej, dość tego syfu, robienia ludziom wody z mózgu. Biała zasługuje na rozwój a nie stagnację której gwarantem jest Czapski. Trzeba trzeźwego myślenia w magistracie. Czas na zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czapski to zło! http://euroszkola33.webpark.pl/nuklear.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż... Abramowicz widać uważa, że jak nie ma możliwości opluwania przeciwnika, tylko trzeba mówić o konkretach dla miasta, to taka debata nie ma sensu. No cóż, taki to kandydat. Myślę, ze tak naprawdę to stchórzył. Debata na żywo, a nie w sprzyjającym sobie Tygodniku Podlaskim (który może potem napisać wszystko), to prawdziwe wyzwanie, któremu nie jest w stanie sprostać. Pokazał to w Katolickim Radiu Podlasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czapski to zło! http://euroszkola33.webpark.pl/nuklear.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie Czesiu. Nie interesują mnie Pana peany na cześć A.A. Jego miejsce jest w pierdlu. A wiem co piszę, gdyż należę do licznego grona bialczan okradzionych przez pana A.A. Tren człowiek nie jest godzien być Prezydentem Białej Podlaskiej. Przyjmij to Pan do wiadomości.
Wszyscy oni siebie warci. Niestety w porównaniu z innymi miastami Biała wypada hmmm... jak nie przymierzając NRD. Owszem, jest sporo inwestycji, tyle że nie p[rzekładają się one na faktyczny dobrobyt mieszkańców. Po coraz lepszych drogach chodzą coraz biedniejsi ludzie. To widać. Nie mieszkam w Białej już od 10 lat i dostrzegam faktycznie iż miasto wyładniało, natomiastludziska jakieś takie smętne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na żywa to było w radiu Podlasie gdzie Czapski po prostu poległ. Kręcił, przeinaczał fakty. Jak go Abramowicz spytał o prywatyzacje PEC ktora Czapski zapowidal zaprzeczył a potem sie okazało, że Abramowicz ma artykuł z gazety z konferencji prasowej z tymi zapowiedziami. Czapski żenada. http://www.podlasie24.pl/wiadomosci/biala-podlaska/biala-podlaska-debata-kandydatow-na-stanowisko-prezydenta-536c.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czaspki w tej debacie w radiu dał sie ponieść wizjom. Obiecał za cztery lata zalew na Krznie nad którym bialczanie beda zazywali kapieli słonecznych, No poszedł na całośc, hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rOMEK napisał:
czaspki w tej debacie w radiu dał sie ponieść wizjom. Obiecał za cztery lata zalew na Krznie nad którym bialczanie beda zazywali kapieli słonecznych, No poszedł na całośc, hahahah
Mnie tam fantazjowanie nie podnieca bo mogę sobie poczytać Lema lub Snerga - Wiśniewskiego. Pora powrócić z gwiazd na Ziemię i chłodnym okiem ocenić rzeczywistość. W ciągu 12 lat Biała stała się miastem zwijającym, nawet uwzględniając sytuację innych miast na wschodzie i to jest proza, a nie SF. Ciekawi mnie gdzie podzieją się dworscy fachowcy ze spółek miejskich kiedy ktoś je wykupi, jakiś hipotetyczny J i czy zaufa ich profesjonalizmowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...