Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Białka: W jeziorze utonął 21-latek

Utworzony przez **, 9 lipca 2012 r. o 12:47
ona napisał:
Czytałam pod innym podobnym artykułem wiele komentarzy typu: "to mogło się przytrafić kazdemu, to Twój brat mógł po pijaku pójść pływać" i mimo szacunku do zmarłego i jego najblizszych z tym się nie zgodzę. Większość ludzi po pijaku z daleka omija zbiorniki wodne i nie bez powodu jak niestety widać. [/quote] Co za głupota! A skąd wiesz, że chłopak był pijany? Posiadasz wyniki analizy krwi? Przestańcie oceniać jesli nie macie pewnych informacji. W wodzie mogło wydarzyć się tysiąc różnych rzeczy, ale oczywiście wszyscy "znawcy" już podłapali temat i wydali wyrok! [quote name='erni' timestamp='1341896125' post='647238'] Głupia wypowiedź, to jest Twoja. Nie rozumiesz problemu, bo widocznie jesteś jesteś za młody. Chodzi o to, że jak jadę z dzieciakami nad wodę, to nie chcę, aby dzieci patrzyły na picie, pijanych przekleństw. Podobnie nie chcę wąchać smrodu z gilla i papierosów. W wodzie przed molo powinno być miejsce dla dzieciaków a nie dla pijanych dresów, którzy mają skrzynkę piwa na molo. Klną i skaczą prawie dzieciom na glowy. Jest prawo w Polsce i powinno obowiązywać wszędzie i wszystkich. Policja ma obowiązek tego pilnować.
Nie, to Ty nierozumiesz tematu. Pytam jeszcze raz: Jaka jest różnica między tym czy upiję się w domku i wyjdę na plażę przeklinać, a tym, że wypiję piwo na plaży? Dla mnie żadna! A argument, że nie chcesz aby dzieci oglądały pijących ludzi jest conajmniej żałosny! Czyli jak obcy piją to be, ale jak mamusia z tatusiem walą piwko po pracy lub wódeczkę przy okazji imienin lub wesela to jest Ok? Co do grilla. Dlaczego przeszkadza Ci zapach grilla? A nie przeszkadza smród gdy zimą ludzie palą w piecach śmieciami? Idąc Twoim tokiem myślenia, na plaży powinno się tylko siedzieć i broń Boże nic nie robić. Można ewentualnie raz na jakiś czas nogi zamoczyć. Zero grilla, zero papierosów, zero piwa i zero głośnych rozmów. A ja Ci powiem tyle. Jadę na plażę po to by po całym tygodniu pracy zrzucić w końcu garnitur i wypić piwko nad jeziorkiem. Jak ktoś ma rozum to po pijaku do głębokiej wody nie wejdzie, a jak nie ma to... selekcja naturalna. R.I.P. Przemek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też go znałam i w życiu nie uwierzę, że był po alkoholu. Musiał się mocno pilnować bo był cukrzykiem. A jeśli zasłabł? Przecież w sekundę insuliny nie wyczaruje.. I nie życzę sobie, aby ktoś oceniał go ,,bo dużo ludzi pije na plaży, więc na pewno on też musiał". Fakt, często trafne założenie, bo po alkoholu człowiek staje się o wiele bardziej śmiały i idzie do wody, ale nie tym razem ja po prostu dalej nie wierzę w to co się stało..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po alkoholu nie był na pewno bo dojechał do chłopaków i tak jak " anonimowa" piszę że był cukrzykiem musiał się pilnować, był mądrym rozsądnym chłopakiem. Źle już przed wyjazdem wyglądał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jeśli nie wiecie to nie piszcie komentarzy oskarżających . 1. kąpielisko było strzeżone , a jak tan facet się topił to wszyscy na plaży i w wodzie wstali ,i ze łzami w oczach kleneli na ratownika , jeden wszedł na molo i na niego macha ... aż w końcu mądry człowiek wszedł na molo podbiegł do niego i potrząsając nim uświadomił mu , że topi się człowiek . Nie chcę urażac ratownika , ale on nie sprawił się idealnie . sama nie umiem na tyle pływać i ja bym go nie wyciągnęła . dzięki jego kolegom i osobom, które umiały pływać i nie bały się został wyciągnięty . sama nie jestem na tyle pewna swoich umiejętności, że nie popłynęłabym go ratować! 2. nie oskarżajcie ludzi z rowerków, bo oni może też nie umieli pływać ? 3. padają oskarżenia , że ludzie tylko się gapili . i to niestety jest prawdą .... osoba z mojego otoczenia poszła odganiać ludzi by dali topiącemu się tlen niestety, bez skutku . wyrazy współczucia dla rodziny [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też akurat byłam w niedzielę w tym czasie w Białce, jak to się stało. Nie widziałam tego osobiście, co się stało i kto to był. Dopiero wczoraj sie dowiedziałam, że to Przemek :,( Chcę potwierdzić jedną wypowiedź: "Przemek nie pił, nie palił...był super chłopakiem pod każdym względem, pracowitym itp". Utonął, ponieważ chorował na cukrzycę. Zasłabł( Podkreślam - Co może przydarzyć się każdemu z nas! Więc naprawdę wkurza mnie to, że nie znając kogoś, ktoś od razu wystawia Mu negatywną opinię,oczernia Go, że napewno był pod wpływem alkoholu itp, nie wiedząc jak było naprawdę!!! tym bardziej, że ktoś Go nie zna (nie znał), a gada!!! BRAK SŁÓW!!! LUDZIE !!! TROCHĘ POWAGI I PRZYZWOITOŚCI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...