Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Białka: Zderzenie trzech pojazdów na K-19. Zginął kierowca

Utworzony przez aGA, 14 lutego 2012 r. o 11:54
FIAT DUBLO? A co to takiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***ne Uczepianie Byle Luki Ogółem Ot,co :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wertuję mapy, atlasy, szukam w googlach etc etc - i nie mogę znaleźć nic takiego, co nazywałoby się K-19! Nie chcę dopuścić do siebie myśli, że autor tej enuncjaji jest kompletnym tumanem i nie ma elementarnej wiedzy na temet tego, o czym pisze. Bo nawet słabo rozgarnięci mieszkańcy tych okolic wiedzą, że droga krajowa nr 19 to w skrócie DK19, zaś nazwy "ka dziewiętnaście" używają w swoim slangu policjanci. Jak widać nawet do pisania w gazecie trzeba posiadać umiejętność myślenia... Aha - żeby mi tu zaraz jakiś baran nie zarzucił, że się szczegółów czepiam! Gadać sobie między sobą różne grupy mogą co i jak chcą - to ich 'brocha'. Natomiast dziennikarz ma zasrany obowiązek podawać RZETELNE INFORMACJE, a nie jakieś swoje widzimisię; jeśli tego nie potrafi - niech idzie do melioracji rowy kopać; łopatą - bo to sprzęt adekwatny do poziomu tego gamonia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Droga_krajowa_nr_19_%28Polska%29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki z radzynia napisał:
Wertuję mapy, atlasy, szukam w googlach etc etc - i nie mogę znaleźć nic takiego, co nazywałoby się K-19! Nie chcę dopuścić do siebie myśli, że autor tej enuncjaji jest kompletnym tumanem i nie ma elementarnej wiedzy na temet tego, o czym pisze. Bo nawet słabo rozgarnięci mieszkańcy tych okolic wiedzą, że droga krajowa nr 19 to w skrócie DK19, zaś nazwy "ka dziewiętnaście" używają w swoim slangu policjanci. Jak widać nawet do pisania w gazecie trzeba posiadać umiejętność myślenia... Aha - żeby mi tu zaraz jakiś baran nie zarzucił, że się szczegółów czepiam! Gadać sobie między sobą różne grupy mogą co i jak chcą - to ich 'brocha'. Natomiast dziennikarz ma zasrany obowiązek podawać RZETELNE INFORMACJE, a nie jakieś swoje widzimisię; jeśli tego nie potrafi - niech idzie do melioracji rowy kopać; łopatą - bo to sprzęt adekwatny do poziomu tego gamonia.
Tutaj tylko tumany piszą, nigdy chyba nie podali prawdziwych informacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest gazeta powszechna, a nie biuletyn transportowców, którzy używają swoich branżowych określeń. Istotnie, nazwa K-19 jest używana przez policję w oficjalnych komunikatach i powszechnie przez ludzi. Dlatego też prasa niebrażowa może podawać taką wersję. I nie pomoże obrażanie, próba ratowania prymitywnych kompleksów. Bardzo napinający się i rzucający obelgami ambitny internauta, w ramach kszatłcenie ustawicznego powinien zobaczyć termin uzus. Paniał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam u was, na Podlasiu obrodziło pasterzami baranów i tumanów? To Akademia Radzyńska, czy inna szkoła wieczorowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie,tam umarł Człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem za tym tir-em. Cud, że byłem za nim a nie przed nim. Wpadłbym na czołówkę z tym idiotą co się zabił. A wcześniej wyprzedał po kolei, na podwójnej ciągłej wszystko co się dało. Śmierć to straszna rzecz, ale w tym przypadku w pełni zasłużona. A zamiast pogrzebu to proponuję przyjęcie z tańcami zrobić, że już takiego nie ma na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki z radzynia napisał:
Wertuję mapy, atlasy, szukam w googlach etc etc - i nie mogę znaleźć nic takiego, co nazywałoby się K-19! Nie chcę dopuścić do siebie myśli, że autor tej enuncjaji jest kompletnym tumanem i nie ma elementarnej wiedzy na temet tego, o czym pisze. Bo nawet słabo rozgarnięci mieszkańcy tych okolic wiedzą, że droga krajowa nr 19 to w skrócie DK19, zaś nazwy "ka dziewiętnaście" używają w swoim slangu policjanci. Jak widać nawet do pisania w gazecie trzeba posiadać umiejętność myślenia... Aha - żeby mi tu zaraz jakiś baran nie zarzucił, że się szczegółów czepiam! Gadać sobie między sobą różne grupy mogą co i jak chcą - to ich 'brocha'. Natomiast dziennikarz ma zasrany obowiązek podawać RZETELNE INFORMACJE, a nie jakieś swoje widzimisię; jeśli tego nie potrafi - niech idzie do melioracji rowy kopać; łopatą - bo to sprzęt adekwatny do poziomu tego gamonia.
LUDZIE LECZCIE KOMPLEKSY GDZIES INDZIEJ A NIE NA TYM PORTALU!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smieszne napisał:
To jest gazeta powszechna, a nie biuletyn transportowców, którzy używają swoich branżowych określeń. Istotnie, nazwa K-19 jest używana przez policję w oficjalnych komunikatach i powszechnie przez ludzi. Dlatego też prasa niebrażowa może podawać taką wersję. I nie pomoże obrażanie, próba ratowania prymitywnych kompleksów. Bardzo napinający się i rzucający obelgami ambitny internauta, w ramach kszatłcenie ustawicznego powinien zobaczyć termin uzus. Paniał?
Kolego piękny - fakt, iż jest to gazeta powszechna usprawiedliwia według ciebie używanie żargonu w informacjach? Jest zupełnie odwrotnie - to właśnie w pismach branżowych można pozwolić sobie na zawodowy żargon - i to też nie w informacjach, a tylko w materiałach autorskich. No i muszę cię rozczarować - nazwa K-19 nie jest powszechnie używana przez ludzi; zwykli zjadacze chleba z reguły mówią "dziewiętnastka" ewentualnie "krajówka".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
Jechałem za tym tir-em. Cud, że byłem za nim a nie przed nim. Wpadłbym na czołówkę z tym idiotą co się zabił. A wcześniej wyprzedał po kolei, na podwójnej ciągłej wszystko co się dało. Śmierć to straszna rzecz, ale w tym przypadku w pełni zasłużona. A zamiast pogrzebu to proponuję przyjęcie z tańcami zrobić, że już takiego nie ma na drogach.
Kolego ,że kierowca wyprzedzał to jest fakt , ale że Ty to wszystko widziałeś to blef , jadąca tirem od strony Międzyrzeca nie jesteś w staniie widzieć a dodatkowo jedziesz w terenie zabudowanym, koleś dokładnie znał tą trasęi wiedział ,że zaraz będzie ograniczenie i chciał pewnie wyprzedzić , PRZELICZYŁ sie bo samochody jadące z terenu zabudowanego a wśród nich i TY jechały z inna prędkością jak powinny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszkodowanych proszę o kontakt 12 633 46 16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odszkodowania \
Ostatnio edytowany 17 lutego 2012 r. o 14:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...