Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

bigamia oświatowa

Utworzony przez n-l warsztatów, 25 maja 2010 r. o 10:56
Mam pytanie do Prezydenta Czapskiego - proszę mi wytłumaczyć dlaczego pozwala Pan na pracę swoich niektórych dyrektorów szkół na kilka etatów ( p. M.Borys- pełna emerytura + dyrektor z godzinami ponadwymiarowymi na Piłsudskiego + etat w PSW u Bergiera ) a nam zwiększa się pensum godzin i z tego co wiem zwalnia się zwykłych nauczycieli. Kto Panu doradza ??? albo inaczej - kto Pana puszcza w maliny w tej naszej miejskiej oświacie ??? Niebawem koniec roku szkolnego , zapewne będzie pan składał życzenia w kilku szkołach ( zaraz wybory )- nam - zwykłym nauczycielom - tylko czy będą one szczere i jak pan spojrzy w oczy tym którzy będą je przyjmować , bądż też nie ostatni raz !!! " Pozdrawiam " - warsztatowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n-l warsztatów napisał:
Mam pytanie do Prezydenta Czapskiego - proszę mi wytłumaczyć dlaczego pozwala Pan na pracę swoich niektórych dyrektorów szkół na kilka etatów ( p. M.Borys- pełna emerytura + dyrektor z godzinami ponadwymiarowymi na Piłsudskiego + etat w PSW u Bergiera ) a nam zwiększa się pensum godzin i z tego co wiem zwalnia się zwykłych nauczycieli. Kto Panu doradza ??? albo inaczej - kto Pana puszcza w maliny w tej naszej miejskiej oświacie ??? Niebawem koniec roku szkolnego , zapewne będzie pan składał życzenia w kilku szkołach ( zaraz wybory )- nam - zwykłym nauczycielom - tylko czy będą one szczere i jak pan spojrzy w oczy tym którzy będą je przyjmować , bądż też nie ostatni raz !!! " Pozdrawiam " - warsztatowiec.
Ilu nauczycieli z ZSZ na Piłsudskiego traci pracę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Ilu nauczycieli z ZSZ na Piłsudskiego traci pracę ?
Dobrze, ze ktoś wreszcie ruszył ten temat. Wpisujmy kto traci pracę i ilu ludzi pracować będzie w niepełnym wymiarze godzin? W prasie tej informacji nie znajdziemy. Nauczyciele powinni wreszcie ruszyć głowami bo sytuacja nie jest wesoła. Co sądzicie o zarządzeniu Czapskiego by dawać nauczycielom do 1,5 etatu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Dobrze, ze ktoś wreszcie ruszył ten temat. Wpisujmy kto traci pracę i ilu ludzi pracować będzie w niepełnym wymiarze godzin? W prasie tej informacji nie znajdziemy. Nauczyciele powinni wreszcie ruszyć głowami bo sytuacja nie jest wesoła. Co sądzicie o zarządzeniu Czapskiego by dawać nauczycielom do 1,5 etatu?
Nie po to mam Czerwone zaplecze ,żeby obawiać się czego i kogokolwiek .I tylko naiwni marzą o ideałach ,zasadach moralnych-najważniejsze to układy ,znajomości a takowe posiadam i to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Dobrze, ze ktoś wreszcie ruszył ten temat. Wpisujmy kto traci pracę i ilu ludzi pracować będzie w niepełnym wymiarze godzin? W prasie tej informacji nie znajdziemy. Nauczyciele powinni wreszcie ruszyć głowami bo sytuacja nie jest wesoła. Co sądzicie o zarządzeniu Czapskiego by dawać nauczycielom do 1,5 etatu?
Coś mi się wydaje ,że to nie są pomysły Czapskiego tylko p. Marchel !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Coś mi się wydaje ,że to nie są pomysły Czapskiego tylko p. Marchel !
Tak, tak ona wymyśla głupoty a on o tym nic nie wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Tak, tak ona wymyśla głupoty a on o tym nic nie wie.
Przestańcie wypisywać bzdury - w naszej oświacie wszystko jest O.K. - ludzie nie chcą o tym pisać bo problemu brak !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Ilu nauczycieli z ZSZ na Piłsudskiego traci pracę ?
Utrzymywanie na stanowiskach starej sitwy to nie tylko problem Białej Podlaskiej ale również Międzyrzeca Podl. i całego powiatu bialskiego.Mój maż mgr wychowania obronnego pracuje na budowie abyły wicedyrektor z wykształcenia chemik uczy przysposobienia obronnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych biorąc pełną emeryturę/żona również emerytka niezastąpiona w bibliotece/ ,aby było ciekawiej jest też dyrektorem w prywatnej szzkole w Białej Podl.A młodzi i dobrze przygotowani ludzi biorą zasiłki lub są niewykalifikowanymi na budowach.ZSE dyr od pięciu lat emeryt pracujący i prowadzący prywatną szkołe pomaturalną w budynku szkoły powiatowej.W gimnazjum też wieloletni emeryt na stołku dyrektorskim. Tak ,że nie jest ważne ilu nauczycieli straci pracę -- ważne jest aby NASI mieli i to jak najwięcej.Dlatego podziwiam tych nielicznych byłych dyrektorów .których stać było na to aby przechodząc na emeryturę pozostawili miejsce dla młodych.Choć jak wieść niesie lepiej by było dla naszej oświaty aby pozostli Ci co odeszli a pożegnali oświatę "emeryci na dorobku".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczycielka napisał:
Utrzymywanie na stanowiskach starej sitwy to nie tylko problem Białej Podlaskiej ale również Międzyrzeca Podl. i całego powiatu bialskiego.Mój maż mgr wychowania obronnego pracuje na budowie abyły wicedyrektor z wykształcenia chemik uczy przysposobienia obronnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych biorąc pełną emeryturę/żona również emerytka niezastąpiona w bibliotece/ ,aby było ciekawiej jest też dyrektorem w prywatnej szzkole w Białej Podl.A młodzi i dobrze przygotowani ludzi biorą zasiłki lub są niewykalifikowanymi na budowach.ZSE dyr od pięciu lat emeryt pracujący i prowadzący prywatną szkołe pomaturalną w budynku szkoły powiatowej.W gimnazjum też wieloletni emeryt na stołku dyrektorskim. Tak ,że nie jest ważne ilu nauczycieli straci pracę -- ważne jest aby NASI mieli i to jak najwięcej.Dlatego podziwiam tych nielicznych byłych dyrektorów .których stać było na to aby przechodząc na emeryturę pozostawili miejsce dla młodych.Choć jak wieść niesie lepiej by było dla naszej oświaty aby pozostli Ci co odeszli a pożegnali oświatę "emeryci na dorobku".
Niech! Niech atakują specjaliści wojen światowych i domowych, niech szydzą pełni nienawiści z "hodowców zwierząt futerkowych". Niech korzystają z każdej chwili, by zastępami głów rozumnych i argumentem nekrofilii spróbować zamknąć nas do trumny. Niech nadal widzą grę w cierpieniu, niech nam wmawiają swe obawy, w naszej powadze i milczeniu słysząc odbicie własnej wrzawy. Niechaj na zapas się weselą, przyszłym tryumfem swoich racji. Niech straszą, judzą, kłamią, dzielą w szlachetnym cyrku demokracji. Niech straszą kraj psychopatami. niech co dzień mnożą swe kalumnie, Dla Polski wszystko wytrzymamy. Naród to widzi. I zrozumie! Marcin Wolski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n-l warsztatów napisał:
Mam pytanie do Prezydenta Czapskiego - proszę mi wytłumaczyć dlaczego pozwala Pan na pracę swoich niektórych dyrektorów szkół na kilka etatów ( p. M.Borys- pełna emerytura + dyrektor z godzinami ponadwymiarowymi na Piłsudskiego + etat w PSW u Bergiera ) a nam zwiększa się pensum godzin i z tego co wiem zwalnia się zwykłych nauczycieli. Kto Panu doradza ??? albo inaczej - kto Pana puszcza w maliny w tej naszej miejskiej oświacie ??? Niebawem koniec roku szkolnego , zapewne będzie pan składał życzenia w kilku szkołach ( zaraz wybory )- nam - zwykłym nauczycielom - tylko czy będą one szczere i jak pan spojrzy w oczy tym którzy będą je przyjmować , bądż też nie ostatni raz !!! " Pozdrawiam " - warsztatowiec.
Ludzie zazdrościcie komuś pracy - jak jest dobra to ma branie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za napisał:
Ludzie zazdrościcie komuś pracy - jak jest dobra to ma branie !
Kiedyś miała !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D3O5Q1 napisał:
Kiedyś miała !!!
Myślimy o tym samym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Myślimy o tym samym?
???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo, które nie potrafiło zapewnić ochrony swojemu prezydentowi, ministrom i najwyższym dowódcom wojskowym (czyli znaczącej części infrastruktury krytycznej tego państwa), nie zdało egzaminu. Wmawianie Polakom, że państwo zdało egzamin, a zawiniła pogoda, piloci, lotnisko w Smoleńsku i Kancelaria Prezydenta, kompromituje nas nie tylko w oczach sojuszników w NATO i Unii Europejskiej, ale przed całym światem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...