Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biskup drohiczyński Antoni Dydycz bredzi !

Utworzony przez Quo vadis Kościele ., 24 marca 2013 r. o 12:35
Biskup Antoni Dydycz powiedział cyt. "Przecież każdy wyjazd z kraju to jawna deklaracja niechęci do tworzenia dobra pod nazwa Polska " (Słowo Podlasia nr.11 z 19 marca 2013 roku ) . Szanowny panie Dydycz : na fotografi nad artykułem widzę ubranego w strojne szaty ,spasionego jak tuczony wieprz jegomoscia który wypowiada cytowane powyżej słowa .Świadczą one o tym , że ich autor nie ma pojęcia o powodach dla których ludzie jadą za granicę .Kilkudziesięcioletni byk któremu gosposia gotuje smaczne obiadki i ściele mięciutkie łużko nigdy nie zrozumie po co biedni , często stojący na dole drabiny społecznej ludzie jadą bardzo daleko i zostawiają gromadkę swoich dzieci i udaja się do pracy w obcym kraju .Na pańskie utrzymanie pracuja wierni , często właśnie ci poza granicami kraju więc pan nie musi nawet wypowiadać słów "..chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj..." bo pan ten chleb po prostu dostaje za darmo . Kiedy się patrzy na wasze pałace biskupie i drogie samochody jadace po ulicach na których umieraja bezdomni to człowiek wie że waszym Bogiem jest mamona .Kiedy sie słyszy jak popieracie polityków którzy kłamią to człowiek dochodzi do wniosku ze wy tez kłamiecie a ojcem kłamstwa jest szatan przed którym tak przestrzegacie .Panie dydycz zamiast tych strojnych sza przywdziejcie pokutny worek i zacznijcie czytać Biblię bo juz zapomnieliście do czego zostaliście powołani .Piszę "pan" bo prawdziwy biskup i pasterz swojego ludu nigdy by nie wypowiadał się w gazecie w taki sposób .Jeszcze jedno : memento mori panie Dydycz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu nie znasz biskupa Dydycza a piszesz dość jednoznacznie brzmiący osąd. Dydycz z niejednego pieca chlebek w życiu jadł. O ile wiem w dzieciństwie nie zawsze chlebka mu w domu starczało. Świata też trochę zwiedził i to nie koniecznie turystycznie. Nie jestem zwolennikiem kleru, który w znacznej większości także w mojej ocenie przedkłada mamonę nad sprawy duchowe. Uważam jednak, że każdy ma prawo się wypowiadać - ale tak surowy osąd biskupa moim zdaniem jest nie na miejscu. Aby człowieka oceniać trzeba wiedzieć kim jest i co sobą reprezentuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś biskup Dydycz uczył mnie religii w kościele Kapucynów w Białej Podlaskiej. Wtedy byłem nim zafascynowany, wydawał mi się mądry. Teraz , z dużą przykrością, widzę jego postawę, słucham jego słów. Bolesna konfrontacja ze wspomnieniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku przestań bredzić, bo uszy więdną od twojej wypowiedzi! Pytam: po co uruchomiłeś tę stronę? W jakim celu? Od ciebie emanuje potężne zło, któremu na imię... domyśl się! Nie oceniaj Biskupa po kilku zaledwie słowach, gdyż sens tej wypowiedzi biegnie całkiem w innym kierunku. Czasy trudne trzeba przetrwać razem! Nie wolno wyjeżdżać! Rządzącym chodzi właśnie o to żeby nas się pozbyć! A tak na marginesie, na kogo głosowałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gęby spasione , drogie samochody , drogie rezydencje . Tak wyglądają biskupi w kraju gdzie 4 miliony ludzi żyje na granicy ubustwa i gdzie bezdomni umierają na ulicy .Ludzie wyjeżdzają za chlebem bo nie mają innego wyjścia .Moze biskup otworzy jakiś zakład i zacznie zatrudniać tych najbardziej potrzebujących żeby nie musieli wyjeżdzać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem na kogo będę głosować, ale na pewno nie na Pis. Przez takich księży jak biskup Dydycz czuję się wypychana z Kościoła. Zajmowanie się polityką przez biskupa odciąga wielu ludzi od Kościoła, nie wiem czemu to robi , powinien działać odwrotnie. Myślę, że to jego pycha, uważa, że sam wie lepiej, nie kieruje się Ewangelią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja odkąd słyszę w kościołach ogłoszenia o spotkaniach z politykami jednej opcji - już nie daję na tacę, do kościoła chodzę, ale mi to przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja odkąd słyszę w kościołach ogłoszenia o spotkaniach z politykami jednej opcji - już nie daję na tacę, do kościoła chodzę, ale mi to przeszkadza.
I słusznie.Głupi daje,mądry bierze. Polityki mamy po dziurki w nosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Człowieku przestań bredzić, bo uszy więdną od twojej wypowiedzi! Pytam: po co uruchomiłeś tę stronę? W jakim celu? Od ciebie emanuje potężne zło, któremu na imię... domyśl się! Nie oceniaj Biskupa po kilku zaledwie słowach, gdyż sens tej wypowiedzi biegnie całkiem w innym kierunku. Czasy trudne trzeba przetrwać razem! Nie wolno wyjeżdżać! Rządzącym chodzi właśnie o to żeby nas się pozbyć! A tak na marginesie, na kogo głosowałeś? [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1364129213' post='749425'] Człowieku przestań bredzić, bo uszy więdną od twojej wypowiedzi! Pytam: po co uruchomiłeś tę stronę? W jakim celu? Od ciebie emanuje potężne zło, któremu na imię... domyśl się! Nie oceniaj Biskupa po kilku zaledwie słowach, gdyż sens tej wypowiedzi biegnie całkiem w innym kierunku. Czasy trudne trzeba przetrwać razem! Nie wolno wyjeżdżać! Rządzącym chodzi właśnie o to żeby nas się pozbyć! A tak na marginesie, na kogo głosowałeś?
Właśnie czasy trudne trzeba przetrwać razem.Jakoś nie widzę aby kler szedł na przetrwanie z biednymi.Pałace,bryki.karty i dz..... A tak na marginesie czy widziałeś mądralo bezrobotnego księdza bo ja nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Właśnie czasy trudne trzeba przetrwać razem.Jakoś nie widzę aby kler szedł na przetrwanie z biednymi.Pałace,bryki.karty i dz..... A tak na marginesie czy widziałeś mądralo bezrobotnego księdza bo ja nie.
nie wrzucaj księży do jednego worka. Ludzie też błądzą, ale o nich nie mówisz... Też mają pałace, bryki, graja w karty i prowadzą beztroskie życie! Nie popuszczą grosza, dla tych, co źle się mają. Wynajmują ludzi do pracy za darmochę! Mamy tez księży wspaniałych i dzięki Bogu, że są jeszcze wśród nas! Nie bij w kapłanów, bo rozproszysz owce! Módl się za nich. Oni potrzebują modlitwy, a nie urągań!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela napisał:
Ja nie wiem na kogo będę głosować, ale na pewno nie na Pis. Przez takich księży jak biskup Dydycz czuję się wypychana z Kościoła. Zajmowanie się polityką przez biskupa odciąga wielu ludzi od Kościoła, nie wiem czemu to robi , powinien działać odwrotnie. Myślę, że to jego pycha, uważa, że sam wie lepiej, nie kieruje się Ewangelią.
Czyli głosowałaś na PO, a może na PSL, więc masz to, co chciałaś... MARAZM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezpartyjny napisał:
I słusznie.Głupi daje,mądry bierze. Polityki mamy po dziurki w nosie.
Jeżeli nie zajmiesz się polityką, to polityka zajmie się tobą!!! Człowiek powinien być na tyle świadomy i widzieć gdzie leży prawda a gdzie kłamstwo. Ach kiedy Polacy zmądrzeją? Czy już nigdy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czyli głosowałaś na PO, a może na PSL, więc masz to, co chciałaś... MARAZM!
PiS Kapłan Korszniewicz Abramowicz, Rębek to dopiero rozwój i sprawiedliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pycha i nienasycenie napisał:
PiS Kapłan Korszniewicz Abramowicz, Rębek to dopiero rozwój i sprawiedliwość
A czy teraz jesteś zadowolona? 67 lat pracy! bezrobocie! sprzedawana polska ziemia obcokrajowcom! brak opieki zdrowotnej! brak leków ludziom cierpiącym na raka, a finansowanie inwitro! głodujące dzieci! czekanie miesiącami a nawet latami na badania specjalistyczne! brak przyszłości ludziom młodym! zajmowanie się homoseksualizmem, a nie gospodarką! itd. itd..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musisz kochanie wiedzieć, że PiS nie rządzi, bo nie ma większości głosów w sejmie!!! Wszystkie uchwały są pieczętowane przez koalicję PO i PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Właśnie czasy trudne trzeba przetrwać razem.Jakoś nie widzę aby kler szedł na przetrwanie z biednymi.Pałace,bryki.karty i dz..... A tak na marginesie czy widziałeś mądralo bezrobotnego księdza bo ja nie.
Wiesz mądralo,a ja znam takiego bezrootnego i mówię serio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czy teraz jesteś zadowolona? 67 lat pracy! bezrobocie! sprzedawana polska ziemia obcokrajowcom! brak opieki zdrowotnej! brak leków ludziom cierpiącym na raka, a finansowanie inwitro! głodujące dzieci! czekanie miesiącami a nawet latami na badania specjalistyczne! brak przyszłości ludziom młodym! zajmowanie się homoseksualizmem, a nie gospodarką! itd. itd..
gdyby istniała normalna silna opozycja to ten rządy zostałby zdmuchnięty ludzie nie głosują na pis, bo widzą, że w bialskiej "Skali" tańczą tacy w/w politycy wspólnie z klerem i śmieją się w nos z normalnych ludzi tak więc nie wciskaj tu in vitro itp rzeczy, bo chyba widzisz, że za mało rodzi się dzieci a wy przeciw tej ustawie, a wy Smoleńsk a wy nienasycony Rydzyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
gdyby istniała normalna silna opozycja to ten rządy zostałby zdmuchnięty ludzie nie głosują na pis, bo widzą, że w bialskiej "Skali" tańczą tacy w/w politycy wspólnie z klerem i śmieją się w nos z normalnych ludzi tak więc nie wciskaj tu in vitro itp rzeczy, bo chyba widzisz, że za mało rodzi się dzieci a wy przeciw tej ustawie, a wy Smoleńsk a wy nienasycony Rydzyk
Skoro jesteś za in vitro, to znaczy, że jesteś za zabijaniem! A może jestes nieświadoma na czym ta metoda polega? Nasze polskie dzieci rodzą się ale za granicą, bo młodzi opuścili i nadal opuszczają tę tuskową zieloną wyspę! A Smoleńsk rozważ w swoim sercu, jeszcze dziś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skoro jesteś za in vitro, to znaczy, że jesteś za zabijaniem! A może jestes nieświadoma na czym ta metoda polega? Nasze polskie dzieci rodzą się ale za granicą, bo młodzi opuścili i nadal opuszczają tę tuskową zieloną wyspę! A Smoleńsk rozważ w swoim sercu, jeszcze dziś!
jesteś przesiąknięty ideologią a tak naprawdę , to interesuje Cię Twój numer na liście wyborczej i dobre kontakty z klerem, bo dzięki nim (media katolickie) możesz wciskać swoją propagandę zrozum, że ludzie chodzą do kościoła, ale nie żyją wg wskazań chrześcijańskich, bo widzą co robią ich pasterze bo znają dobrze "wartości" jakie reprezentują sobą tacy politycy PiS-u jak Kapłan i inni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże oświeć ludziom umysły. Dla tych co są za in vitro, dla tych, którym jest obojętny Katyń i Smoleńsk. Otwórz im oczy, bo patrzą, ale nie widzą. Słuchają, ale nie rozumieją. Boże jak długo jeszcze będą głusi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...