Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bitwa o 99,2 MHz

Utworzony przez siwi z Cici, 24 czerwca 2008 r. o 15:59
tytół artykóła powinienien bżmiedź "bidwa o Cicibór" nobo dziewiendziesiont ptocentuw najsiwierzyh informacii od nas pohodzi a radjo nazywadź siem powino "ciciber" zapraszam do dyskósii siwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestes zalosny...kolejne posrane dziecko neostrady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pierwszy to chyba dostał neta na komunie heheeh A co do tematu to dobrze że ma być normalne radio.... Tyle żeby one było fizycznie w mieście a nie jak tu piszą że np w esce grają i wysyłają na całą PL swoje audycje..... . Na miejscu niech coś zrobią i żeby nie było żadnych dziwnych audycji jak to bywa obecnie że muzyka która leci to ta którą lubi spiker i tak leci w kolo jakieś AVE Szatan ;/ niech zrobią konkretne radio skierowane do każdego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radio ma być dla Białej i regionu i mówiące o tym regionie, nadawane z Białej. Poziom wiadomości i audycji w Esce i RMF Maxxx jest mocno kompromitująco niewielki. Porażką by było też, gdyby powstało Radio Racja. W Białymstoku mogą to robić, bo jest kilka lokalnych rozgłości. Pozbawiać Białej Podlaskiej lokalnego radia, na rzecz Białorusi (z całym szacunkiem dla walki o demokrację w tym kraju) byłoby porażką naszego regionu. Myślę, że tutaj najwyżej w rankingu stoi Bon Ton i Słowo (zaznaczmy, że te dwa podmioty to praktycznie jedno i to samo). Jest to jedyna lokalna oferta, która ma płynność finansową. Da to pewność, że po pół roku stacja nie padnie, bo nie oszukujmy się prowadzenie radio to są ogromne pieniądze. Krajowa rada sprawdza płynność i weźmie to pod uwagę. W Internecie pojawiają się komentarze, że radio powinno być lokalne i alternatywne. Nie oszukujmy się, aby rozgłośnia zarabiała na siebie musi grać nowości i dobre znane hity. Inaczej ciężko byłoby się jej utrzymać. Na altarnatywę w takim radiu jest miejsce, lecz w czasie niższej słuchalności (po 22, po 23). Dla mnie najbardziej liczy się rzetelna informacja i publicystyka z naszego regionu. Mam dość słuchania o Siedlcach, czy Lublinie (w tych rozgłośniach, o których piszę południowe Podlasie traktowene jest mocno marginalnie). Czekajmy na decyzję krajowej rady i obyśmy mogli jak najszybciej słuchać radia w eterze-bialskiego radia, nie eski, czy maxa, czy złotych przebojów. niepokojące jest tylko jedno. Gdy Słowo wygra koncesję. Jego dominacja na okalnym rynku medialnym z dużej, zmieni się w zatłaczającą. Teraz ciężko jest się wybić takiemu tytułowi jak Tygodnik Podlaski, więc co będzie gdy w rękach GW Słowo będzie największa gazeta i jedyne lokalne radio. Ale pożyjemy, zobaczymy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze 99,2 Mhz bedzie dla Eski, po co nam jakies bialoruskie radio. A jesli chodzi o informacje lokalne-to te role dobrze spelniaRADIO PODLASIE. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radio w Białej jest potrzebne, ale radio lokalne rzeczywiście, a nie tylko z nazwy. Przyznanie koncesji (niedemokratyczny i korupcjogenny wynalazek) nadawcom z terenu Polski nie rokuje szans na dużą słuchalność. Znając polska rzeczywistość obawiam sie, że niestety zadecydują względy polityczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też bym osobiście chciał w Białej ESKE. Niedawno powstała w Siedlach a niestety do Białej nie dolatuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
danielek napisał:
Ja też bym osobiście chciał w Białej ESKE. Niedawno powstała w Siedlach a niestety do Białej nie dolatuje
Eska jest na innej częstotliwości. Trzeba sobie kupić porządne radio, a nie Pionieara czy Panassonixa. Wtedy będziesz odbierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...