Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BMW potrąciło rowerzystkę, kobieta zmarła

Utworzony przez belzebub, 11 marca 2011 r. o 11:20
Już za chwilę rozpocznie się pobieranie danych do badania opinii społecznej z cyklu "jak marka samochodu powodującego wypadek (śmiertelny) wpływa na emocje publiki". Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wyjdzie że winna jest po stronie kierującego samochodem;/ a to rowerzyści i piesi nie zachowują się odpowiedzialnie i zgodnie z przepisami. Wieczorem nie zawsze widać czy idzie ktoś poboczem , ubrany na ciemno zlewa się z otoczeniem, i myśli,że jak auto ma światła to kierowca go widzi. Nie prawda!!! Policja wlepia mandaty za szybką jazdę-popieram, ale za brak odblasków na ubraniu takie same powinne być kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo BMW ...nie wiem dlaczego jak jadę po Polsce to ciągle w rowie,na drzewie lub podczas kolizji drogowej albo podczas potrącenia rowerzysty czy pieszego... widzę BMW? Może mi to ktoś wytłumaczyć ? Czy to są jakieś awaryjne samochody niosące śmierć ?Coś w nich jest nie tak? Jakaś wada fabryczna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego zakompleksieni ludzie kupują bmw? Nie lepiej zgłosić się do lekarza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koledzy,nie przesadzajcie z ta marka jak ktos jezdzi jak wariat to i maluchem sie roz.... w swoim zyciu mialem 5 samochodow. 1.maluch 2.bmw 3.audi 4.bmw 5.golf i powiem wam szczerze ze zadnego wypadku nie mialem,wiec nie bijcie piany z ta marka bo wszystko zalezy od kierowcy.Nie twierdze ze jestem dobry,ale napewno uwazny. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestem rowerzystą, ale domyślam się ze to rowerzystka nie miała oświetlenia. Nie raz jak jadę gdzieś na wycieczkę po okolicy i jadę po zmroku to widzę na wiejskich drogach rowerzystów bez oświetlenia. No niby to godz. 17.00 więcej już jest widno, ale jest szaro i widoczność podczas złej pogody jest słaba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziam napisał:
Wiadomo BMW ...nie wiem dlaczego jak jadę po Polsce to ciągle w rowie,na drzewie lub podczas kolizji drogowej albo podczas potrącenia rowerzysty czy pieszego... widzę BMW? Może mi to ktoś wytłumaczyć ? Czy to są jakieś awaryjne samochody niosące śmierć ?Coś w nich jest nie tak? Jakaś wada fabryczna ?
Może po prostu musisz zmienić swojego japońca na autobus i koniecznie przestać pisać głupoty w publicznym miejscu... Wtedy świat będzie bardziej kolorowy i inni będą bardziej mili:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Ciekawe dlaczego zakompleksieni ludzie kupują bmw? Nie lepiej zgłosić się do lekarza?
A dlaczego zakompleksieni czepiają się innych? WYTRZEŹWIEJ I WRÓĆ z normalnym komentarzem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...