Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BMW potrąciło rowerzystkę, kobieta zmarła

Utworzony przez belzebub, 11 marca 2011 o 11:20
Już za chwilę rozpocznie się pobieranie danych do badania opinii społecznej z cyklu "jak marka samochodu powodującego wypadek (śmiertelny) wpływa na emocje publiki". Dziękuję za uwagę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I wyjdzie że winna jest po stronie kierującego samochodem;/ a to rowerzyści i piesi nie zachowują się odpowiedzialnie i zgodnie z przepisami. Wieczorem nie zawsze widać czy idzie ktoś poboczem , ubrany na ciemno zlewa się z otoczeniem, i myśli,że jak auto ma światła to kierowca go widzi. Nie prawda!!! Policja wlepia mandaty za szybką jazdę-popieram, ale za brak odblasków na ubraniu takie same powinne być kary.
0
Wiadomo BMW ...nie wiem dlaczego jak jadę po Polsce to ciągle w rowie,na drzewie lub podczas kolizji drogowej albo podczas potrącenia rowerzysty czy pieszego... widzę BMW? Może mi to ktoś wytłumaczyć ? Czy to są jakieś awaryjne samochody niosące śmierć ?Coś w nich jest nie tak? Jakaś wada fabryczna ?
0
Ciekawe dlaczego zakompleksieni ludzie kupują bmw? Nie lepiej zgłosić się do lekarza?
0
Koledzy,nie przesadzajcie z ta marka jak ktos jezdzi jak wariat to i maluchem sie roz.... w swoim zyciu mialem 5 samochodow. 1.maluch 2.bmw 3.audi 4.bmw 5.golf i powiem wam szczerze ze zadnego wypadku nie mialem,wiec nie bijcie piany z ta marka bo wszystko zalezy od kierowcy.Nie twierdze ze jestem dobry,ale napewno uwazny. Pozdrawiam
0
Sam jestem rowerzystą, ale domyślam się ze to rowerzystka nie miała oświetlenia. Nie raz jak jadę gdzieś na wycieczkę po okolicy i jadę po zmroku to widzę na wiejskich drogach rowerzystów bez oświetlenia. No niby to godz. 17.00 więcej już jest widno, ale jest szaro i widoczność podczas złej pogody jest słaba.
0
Ziam napisał:
Wiadomo BMW ...nie wiem dlaczego jak jadę po Polsce to ciągle w rowie,na drzewie lub podczas kolizji drogowej albo podczas potrącenia rowerzysty czy pieszego... widzę BMW? Może mi to ktoś wytłumaczyć ? Czy to są jakieś awaryjne samochody niosące śmierć ?Coś w nich jest nie tak? Jakaś wada fabryczna ?
Może po prostu musisz zmienić swojego japońca na autobus i koniecznie przestać pisać głupoty w publicznym miejscu... Wtedy świat będzie bardziej kolorowy i inni będą bardziej mili:)
0
krzesimir napisał:
Ciekawe dlaczego zakompleksieni ludzie kupują bmw? Nie lepiej zgłosić się do lekarza?
A dlaczego zakompleksieni czepiają się innych? WYTRZEŹWIEJ I WRÓĆ z normalnym komentarzem...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: