Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BMW w poloneza, polonez w rower

Utworzony przez Golden, 9 listopada 2008 r. o 17:03
Zaraz, zaraz, to wina była kierowcy BMW że nie dostosował prędkości czy kierowcy poloneza który wyprzedzał rowerzystę, z tego co rozumiem to na zakręcie lub bezpośrednio przed zakrętem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Golden napisał:
Zaraz, zaraz, to wina była kierowcy BMW że nie dostosował prędkości czy kierowcy poloneza który wyprzedzał rowerzystę, z tego co rozumiem to na zakręcie lub bezpośrednio przed zakrętem.
Widziałem wypadek na własne oczy, z apteki wychodziłem. Rzeczywiście że polonez wyprzedzał rowerzystkę, i działo to się kilka metrów przed wejściem w łuk jezdni, ale wszystko odbywało się na prawidłowej stronie jezdni, bez przekraczania jej osi. BMW natomiast jadąc, jak na mój gust, około 70-80 km/h, od strony miasta, po prostu nie zmieścił się w zakręcie (było bardzo ślisko) i trafił w poloneza, a polonez trafił w rower.. Do takiego też wniosku doszło policja rozpatrując ślady hamowania BMW, które kończyły się dobre 2 metry po drugiej stronie osi jezdni. Tego zdania było też około 5-8 innych światków tam właśnie mieszkających, którzy też widzieli wszystko na własne oczy. Po prostu kierowca BMW przeszarżował , dobrze że nikt nie zginął. Jeden z tych co widzieli wypadek, twierdzi nawet,że ten chłopak z BMW od paru dni aż się prosił, aby mu wpier***ić, tak pajacował na ulicach. Był już znany w światku radzyńskich rajdowców nocnych, bo i ile czarnych BMW dwudrzwiowych w Radzyniu jest, za którego kierownicą siedzi człowiek o minie rajdowca - wyczynowca - idioty? Gościu, którego mijał na moście, twierdzi że BMW jechało w tym momencie ponad setkę i ja mu wierzę, bo chłopisko zęby zjadł za kierownicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miszcz prostej z Radzynia. Miszczom z Radzynia mówimy NIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Golden napisał:
Zaraz, zaraz, to wina była kierowcy BMW że nie dostosował prędkości czy kierowcy poloneza który wyprzedzał rowerzystę, z tego co rozumiem to na zakręcie lub bezpośrednio przed zakrętem.
Zaraz, zaraz, to u was w Radzyniu jeździ się z takimi liczbami na liczniku na zakrętach? ohoho, dobrze że obwodnicę zrobili,bo strach zahaczać o miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać tych cwaniaków w be-em-kach, ściągają te szroty spawane z czterech ćwiartek i wielki fafarafa, wczoraj widziałem pod dyskoteką pallazzo, jak siksy młode lecą do takich szrotów, aż z majtek im cieknie, ale ku..rwa fura wichura, a gozdek w środku, diody niebieskie na wycieraczkach itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu radzyń i to co w nim króluje... żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz wjazdu burakom z Radzynia w BMW do Białej Podlaskiej. Zakaz wjazdu "L"-kom z Radzynia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu fura poszła na spawach, ale to nie będzie przeszkadzało później w osiąganiu ekstremalnych prędkości, takie rozumowanie mają właśnie zwaniaki z bm-ek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem za przemocą ale napier..ić bałwanowi z tej beemki bejsbolem. Jak głupi h.. nie potrafi jeździć, to niech się rozwala, ale sam, a nie na innych jeszcze wjeżdża.Sie zdenerwowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP ham.om z bm-ek, szpanują pomalowanym szrotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
Zakaz wjazdu burakom z Radzynia w BMW do Białej Podlaskiej. Zakaz wjazdu "L"-kom z Radzynia!!!
sam jesteś burak!!! co masz do "L"ek durniu? wszyscy chcą się nauczyć jeździć, czy to z Radzynia czy z Białej Podlaskiej. A zakaz wjazdu to tobie powinni zrobić do tego forum bezmózgowcu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...