Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bociek pozostał w gnieździe przy drodze. Trzeba go ratować

Utworzony przez AL, 17 października 2011 r. o 10:08
Temu sołtysowi to musi się bardzo nudzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AL napisał:
Temu sołtysowi to musi się bardzo nudzić.
Tobie też, że wypisujesz takie bzdury. Brawo dla sołtysa za wrażliwość której niestety wielu jak widać brakuje i zainteresowanie losem bociana. Oby udało się go uratować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bocianowi wystarczy codzienna miska rybich łbów i odrobiny mięsa, zimę sobie przeżyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Jestem dziennkikarka i jakiś czas temu zajmowałam się tematem bocianów, które z różnych przyczyn pozostają na zimę w Polsce.Przy okazji tego tematu nawiązałam kontakt z towarzystwem " Bocian" z Siedlec, oni profesjonalnie zajmują się bocianami, maja pod opieka gniazda niemal w całym kraju wystarczy w wyszukiwarkę wpisać nazwę towarzystwo bocian, tam są wszystkie numery telefonów i adresy. Życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
Bocianowi wystarczy codzienna miska rybich łbów i odrobiny mięsa, zimę sobie przeżyje.
Dokładnie-bocianom mróz nie straszny tylko brak pożywienia w zimie zmusza je do migrowania w cieplejsze klimaty-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakaż to Wólka leży przy drodze krajowej nr 2?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WÓLKA DOBRYŃSKA !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaka napisał:
WÓLKA DOBRYŃSKA !!!!!!!!!!!!!!!!
Szkoda, że w artykule nie jest to zaznaczone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...