Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Borki: Pijana 5-letnia dziewczynka trafiła do szpitala

Utworzony przez siwy z cici, 23 lipca 2010 r. o 14:37
co siem tak na mnię gapicie ja jej nie dawał pżecierz piwka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero gdy dochodzi do takich sytuacji, do tragedi prawdę mówiąc ,ktoś się dopiero tym zajmuje i jest wielkie halo takim sytuacjom trzeba zapobiegać. gdzie byli ludzie z opieki społecznej????to oni powinni takimi sprawami się zajmować...dać pieniądze to nie wszystko,bo za te pieniądze ich rodzice piją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tej rodzinie już dawno powinni zabrać dzieci, tak się składa żąe zanm ich sytuacje, ludzie w tv mówią "że to dobra rodzina" lecz prawda jest i...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Okazało się, że 5-letnie dziecko ma 0,97 promila alkoholu w organizmie. Za rozpijanie małoletniego grozi do 2 lat więzienia" Ja myślałem, że to podpada pod paragraf "narażenie na utratę życia lub zdrowia", a tu "rozpijanie małoletnich" tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech oby troje się zachleją i pozdychają. Szkoda publicznej kasy na te śmiecie. HEJTER ! FACKER - wypier***ać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dym napisał:
niech oby troje się zachleją i pozdychają. Szkoda publicznej kasy na te śmiecie. HEJTER ! FACKER - wypier***ać !
ty zakonpewkśony gnojkó zajdć do Cicibora do Naszej Altanki im. siwóchy to jak ci nasadźm w dópsko nug to siem opamientasz i zdehniesz śmieció niejeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ani to śmieszne, ani oryginalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...