Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brak jedzenia w ZespoleSzkolPonadgimnazjalnych w Miedzyrzecu

Utworzony przez ~tomek~, 26 stycznia 2009 r. o 20:54
uczeń napisał:
Odwiedziłem swoją byłą szkołe po dwu latach,chodziłem do niej przez sześć lat ale tak zdezolowaną i zniszczoną nawet w najgorszych snach nie sądziłem,że zobace.Nasz JAN jakby zobaczył jak wygląda szkoła to pewnie serce by mu pękło.Ja z kolegami zastanawialiśmy się jak można w tak krótkim czasie doprowadzić do takiej dewastacji,przecież wiekszość sal nie nadaje się do użytku. Ciekawe co robią dyrektorzy przez cały rok bo kiedyś wszystko było naprawiane na bierząco i to przez nas samych.
MIREK JADĄ PO TOBIE JAK PO STAREJ KOBYLE A TY ŚPISZ, CZY ZAŻERASZ SIĘ NA NOC? DAJ ODPÓR BO CIĘ ZNISZCZĄ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
MIREK JADĄ PO TOBIE JAK PO STAREJ KOBYLE A TY ŚPISZ, CZY ZAŻERASZ SIĘ NA NOC? DAJ ODPÓR BO CIĘ ZNISZCZĄ!
A jest jakaś różnica między /........../ a starą kobyłą? chyba tylko ta,szkapa wygląda eleganciej,ale to chyba "strój" urzędowy bo przez całą maturę w tych flakach się ciągał po szkole /a włściwie tylko po gabinecie,bo więcej nigdzie nie wychodzi/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH !!! Zachęcaj WSZYSTKICH, kogo tylko możesz, aby w jesiennych wyborach samorządowych, KAŻDY Z NAS zagłosował PRZECIWKO PSL-owcom !!! NASZ GŁOS - "PRZECIWKO IM" - DLA DOBRA NASZEJ PODLASKIE ZIEMI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyPO napisał:
I przeciw POpaprańcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...