Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BRAK KULTURY W SĄDZIE REJONOWYM W BIAŁEJ PODLASKIEJ

Utworzony przez Rysiek, 12 grudnia 2013 o 08:57
ZWRACAM SIĘ Z ZAPYTANIEM DO DO WŁADZ SĄDU REJONOWEGO W BIAŁEJ PODLASKIEJ . DLACZEGO PRZEWODNICZĄCY BĄDŹ JEGO ZASTĘPCA PETENTÓW PRZYJMUJĄ W SEKRETARIACIE NA BIEGU GDZIE NIE MA ŻADNEJ INTYMNOŚCI ABY MÓC POROZMAWIAĆ O PROBLEMIE Z JAKIM PRZYCHODZI PETENT. PAN PRZEWODNICZĄCY  PO TO DOSTAŁ POD DUPĘ STOŁEK I KAWAŁEK BIURKA PRZED NOS ORAZ ODDZIELNE POMIESZCZENIE NIE TYLKO ABY PRACOWAĆ ALE RÓWNIEŻ PO TO ABY PRZYJMOWAĆ LUDZI KTÓRZY DO NIE GO PRZYCHODZĄ W SPOSÓB KULTURALNY Z ZACHOWANIEM WSZELKICH NORM KULTURY. JEŚLI PAN PRZEWODNICZĄCY PRZYJMUJE PETENTA W SEKRETARIACIE TO RÓWNIEŻ MÓGŁBY PRZYJMOWAĆ W TOALECIE SĄDOWEJ BYŁOBY BARDZO INTYMNIE  I ZAPEWNE BYŁBY SKORY BARDZIEJ WYSŁUCHAĆ PETENTA I SPRAWĘ ZAŁATWIĆ W SPOSÓB TAKI JAK NALEŻY. ZASTANAWIAM SIĘ SKĄD PAŃSKIE KORZENIE SIĘ WYWODZĄ ALE I DO TEGO DOJDZIEMY BO PAŃSKIE ZACHOWANIE GODZI Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ GODZI W DOBRE IMIĘ URZĘDU I URZĘDNIKA KTÓRY PODJĄŁ SIĘ SŁUŻBY DLA NARODU, JEŻELI NIE MAM RACJI TO PROSZĘ PRZEDSTAWIĆ SWOJE ZDANIE W TYM TEMACIE RÓWNIEŻ PUBLICZNIE.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
należy dodać że chodzi tu o przewodniczącego wydziału do wykonywania orzeczeń karnych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
należy dodać że chodzi tu o przewodniczącego wydziału do wykonywania orzeczeń karnych
Rysiu a czego spodziewasz się po trzecim pokoleniu UB eków które się tam instaluje, oczywiście nie należy tego generalizować i uogólniać. Nie było lustracji, dekomunizacji więc robactwo się mnoży i tworzy kulturę, biznes i prawo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W bialskim sądzie sama ubecja i nie tylko w sądzie połowa adwokatów to byli szpicle.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jesteście fajni :D i perfekcyjni w inwigilacji, zapewne kumple Macierewicza pewnie :D :D
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: