Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bronisław Komorowski obdarował muzeum w Romanowie (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez Łukasz, 15 maja 2010 r. o 17:19
Gość napisał:
Wsiochowsko-zaściankowa tępota tu się wypowiada, żal was ludzie !
Tylko wsiochowsko-zaściankowa tępota głosuje na peło czyta GWno i oglada TVN WSI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GWno napisał:
Tylko wsiochowsko-zaściankowa tępota głosuje na peło czyta GWno i oglada TVN WSI !
A inna wsiochowo-zaściankowa tępota pisze na forach, aby dać upust swojej bezradności !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######niezalezna.pl/article/show/id/34225 Pozdrowienia dla elity
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gerhon napisał:
######niezalezna.pl/article/show/id/34225 Pozdrowienia dla elity
Uwaga zwolennicy Bronisława Namiestnika Komorowskiego ! W programie TVN WSI redaktor przedstawia : "Witam pana Bronisława Komorowskiego, marszałka Sejmu, pełniacego obowiazki Prezydenta Polski..." Komorowski przerywa i mówi : "Przepraszam, chcialem sprostować, nie Prezydenta lecz pełniacego obowiazki Prezydenta". Redaktor zdziwiony : " No wlasnie tak powiedziałem..." Pytanie do pełowców : Czy Komorowski jest głupi czy tylko mi sie tak wydaje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gbur napisał:
Uwaga zwolennicy Bronisława Namiestnika Komorowskiego ! W programie TVN WSI redaktor przedstawia : "Witam pana Bronisława Komorowskiego, marszałka Sejmu, pełniacego obowiazki Prezydenta Polski..." Komorowski przerywa i mówi : "Przepraszam, chcialem sprostować, nie Prezydenta lecz pełniacego obowiazki Prezydenta". Redaktor zdziwiony : " No wlasnie tak powiedziałem..." Pytanie do pełowców : Czy Komorowski jest głupi czy ty lko mi sie tak wydaje?
Gratuluję nam kandydata, a tutaj proszę bardzo link do dokonań "Drogiego Bronisława" ://cogito.salon24.pl/182732,pytania-do-kandydata-komorowskiego-cz-1 zaznaczyć, skopiować i dopisać http na początku. Miłej lektury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gerhon napisał:
######niezalezna.pl/article/show/id/34225 Pozdrowienia dla elity
Przepraszam ale się powtórzyłem, sprawdziłem właśnie Twój link. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
"Janusz to Ty?" - co za żenada...kolejny sztuczny i perfidny zabieg PR-owców PO. Palikot myśli, że jak założy okulary to będzie inteligentny...żałosne...Komorowski- człowiek bez charyzmy..powiązany z WSI (jako jedyny z PO głosował przeciwko ich rozwiązaniu) ma nadzieję, ze przy pomocy kolegów w stylu Palikota wygra te wybory...Mam nadzieję, ze tak się nie stanie...Kaczyński mimo swoich wad jest patriotą...jest człowiekiem z przekonaniami...z poglądami...przy nim ta wąsata klucha bez charyzmy wygląda żałośnie...Szkoda tylko, że Polacy "jadą" na gazecie wyborczej, tvn-ie, olejnikowej, lisie, żakowskim, wołku i innych palantach udających dziennikarzy...
CZEGO tY SIĘ NAJADŁEŚ ALBO NAWĄCHAŁES, A CZYM PRZEJAWIA SIĘ TEN FANTASTYCNY PATRIOTYZM KACZYŃSKIEGO, OBRAŻANIEM LUDZI, DZIELENIEM POLAKÓW NA LEPSZYCH I GORSZYCH PATRIOTÓW , SZUKANIEM WSZECHPOTĘŻNEGO UKŁADU A MOŻE NA UPRAWIANIU POLITYKI MIŁOŚCI JAK DEKLAROWAŁ W KRAKOWIE JAKIEŚ 2 LATA TEMU, NA CO ON MA POGLĄDY PROSZĘ PODAĆ PRZYKLADY PROPOZYCJI ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW POLAKOW, BYL PREMIEREM I CO TAKIEGO WIELKIEGO OSIĄGNĄŁ ? JAK CZYTA SIĘ TE WSZYSTKIE WPISY TO WIDAĆ CZYM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ ZWOLENNICY KACZYŃSKIEGO, DOKŁADNIE TYM CZYM ON SIE CHARAKTERYZUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
CZEGO tY SIĘ NAJADŁEŚ ALBO NAWĄCHAŁES, A CZYM PRZEJAWIA SIĘ TEN FANTASTYCNY PATRIOTYZM KACZYŃSKIEGO, OBRAŻANIEM LUDZI, DZIELENIEM POLAKÓW NA LEPSZYCH I GORSZYCH PATRIOTÓW , SZUKANIEM WSZECHPOTĘŻNEGO UKŁADU A MOŻE NA UPRAWIANIU POLITYKI MIŁOŚCI JAK DEKLAROWAŁ W KRAKOWIE JAKIEŚ 2 LATA TEMU, NA CO ON MA POGLĄDY PROSZĘ PODAĆ PRZYKLADY PROPOZYCJI ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW POLAKOW, BYL PREMIEREM I CO TAKIEGO WIELKIEGO OSIĄGNĄŁ ? JAK CZYTA SIĘ TE WSZYSTKIE WPISY TO WIDAĆ CZYM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ ZWOLENNICY KACZYŃSKIEGO, DOKŁADNIE TYM CZYM ON SIE CHARAKTERYZUJE
Ktosiu, wyjmij z mózgu czipa GWnianego ! Powiedz lepiej jak ci sie podobal wczorajszy występ elyt pełowskich czyli Kabaret Wrzeszczacych Staruszków w Łazienkach ? Czy uważasz że Bydło Bartoszewski jest jeszcze przy zdrowych zmysłach ? I czy Wajda bojacy sie wojny domowej wprowadzi wkrótce Stan Wojenny ? Ośrodki internowania już dla nas przygotowane ? Poradzicie sobie sami czy zawolacie na pomoc sowietów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
DZIELENIEM POLAKÓW NA LEPSZYCH I GORSZYCH PATRIOTÓW ,
A jak Wajda gada o wojnie domowej to nie dzieli, wszak jak jest wojna domowa to muszą być co najmniej dwie zwalczające się stronnictwa. Czyli to pełowcy dzielą Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jak Wajda gada o wojnie domowej to nie dzieli, wszak jak jest wojna domowa to muszą być co najmniej dwie zwalczające się stronnictwa. Czyli to pełowcy dzielą Polskę.
Peło dzieli Polaków przez sam fakt swego istnienia ! Jeśli rzeczywiście nie chce dzielić to niech się przyłaczy do PiS ! A Namiestnik Komorowski powinien wezwać do głosowania na Jarka, i wtedy dopiero nie byłoby "dzielenia społeczeństwa" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gbur napisał:
Peło dzieli Polaków przez sam fakt swego istnienia ! Jeśli rzeczywiście nie chce dzielić to niech się przyłaczy do PiS ! A Namiestnik Komorowski powinien wezwać do głosowania na Jarka, i wtedy dopiero nie byłoby "dzielenia społeczeństwa" !
Cóż, a może po prostu demokracja ma to do siebie, że dzieli naród na grupy zwolenników opcji politycznej. Jeśli tak na to popatrzeć to nie PiS dzieli Polaków tylko demokracja. W państwie totalitarnym nie ma podziałów jest jedna patia i wszyscy obywatele ją "popierają". To jak to jest peowcy z wami? Jesteś za demokracją która dzieli społeczeństwo na zwolenników i przeciwników jakieś opcji czy jesteście za totalitaryzmem bez podziałów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korybut napisał:
Cóż, a może po prostu demokracja ma to do siebie
Człowieku jaka demokracja?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jak Wajda gada o wojnie domowej to nie dzieli, wszak jak jest wojna domowa to muszą być co najmniej dwie zwalczające się stronnictwa. Czyli to pełowcy dzielą Polskę.
E tam ... Paweł i Gaweł mieszkają w jednym domku (czyt. kraju)......... jaka wojna, jak jeden strzela, to drugi ...... Jest wolność i każdy może robić co chce (wolność Tomku w swoim domku). To jest kundlizm, nie walka polityczna, przedstawiciele społeczeństwa obywatelskiego (o dwóch twarzach i podwójnym obywatelstwie) dostarczają kampanii wyborczej takich kolorytów. Większość zainteresowanych widzi jaka jest retoryka braci starszych, ważny jest cel, a metody, wszystkie są dobre, które pozwalają osiągnąć władzę. Stąd wywodzi się elita władzy, a nie elita narodu polskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
CZEGO tY SIĘ NAJADŁEŚ ALBO NAWĄCHAŁES, A CZYM PRZEJAWIA SIĘ TEN FANTASTYCNY PATRIOTYZM KACZYŃSKIEGO, OBRAŻANIEM LUDZI, DZIELENIEM POLAKÓW NA LEPSZYCH I GORSZYCH PATRIOTÓW , SZUKANIEM WSZECHPOTĘŻNEGO UKŁADU A MOŻE NA UPRAWIANIU POLITYKI MIŁOŚCI JAK DEKLAROWAŁ W KRAKOWIE JAKIEŚ 2 LATA TEMU, NA CO ON MA POGLĄDY PROSZĘ PODAĆ PRZYKLADY PROPOZYCJI ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW POLAKOW, BYL PREMIEREM I CO TAKIEGO WIELKIEGO OSIĄGNĄŁ ? JAK CZYTA SIĘ TE WSZYSTKIE WPISY TO WIDAĆ CZYM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ ZWOLENNICY KACZYŃSKIEGO, DOKŁADNIE TYM CZYM ON SIE CHARAKTERYZUJE
jesteś chory? skoro utożsamiam się z zasadami danego lidera konkretnej opcji politycznej to trudno utożsamiac się z kims innym . Jesli dla mnie odpowiednim kandydatem jest Jarosław Kaczyński to chyba proste jak drut że nie będe się charakteryzował jako zwolennik Komorowskiego A odpowiadając na pytanie co ON zrobił czy co ONI- zrobili to powiem ci Oni nie mieli szans zrobić nic konkretnego poniewaz im bardzo przeszkadzano w sposób chamski i bardzo wólgarny -tyle -o tym chyba jednak wiesz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
E tam ... Paweł i Gaweł mieszkają w jednym domku (czyt. kraju)......... jaka wojna, jak jeden strzela, to drugi ...... Jest wolność i każdy może robić co chce (wolność Tomku w swoim domku). To jest kundlizm, nie walka polityczna, przedstawiciele społeczeństwa obywatelskiego (o dwóch twarzach i podwójnym obywatelstwie) dostarczają kampanii wyborczej takich kolorytów. Większość zainteresowanych widzi jaka jest retoryka braci starszych, ważny jest cel, a metody, wszystkie są dobre, które pozwalają osiągnąć władzę. Stąd wywodzi się elita władzy, a nie elita narodu polskiego!
Biedny "kundel" poszczeka na forum, bo i tak nikt go nie słucha w domku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jesteś chory? skoro utożsamiam się z zasadami danego lidera konkretnej opcji politycznej to trudno utożsamiac się z kims innym . Jesli dla mnie odpowiednim kandydatem jest Jarosław Kaczyński to chyba proste jak drut że nie będe się charakteryzował jako zwolennik Komorowskiego A odpowiadając na pytanie co ON zrobił czy co ONI- zrobili to powiem ci Oni nie mieli szans zrobić nic konkretnego poniewaz im bardzo przeszkadzano w sposób chamski i bardzo wólgarny -tyle -o tym chyba jednak wiesz!!!
Ha ha ha.... jak żyję nie przeczytałem śmieszniejszej wypowiedzi Eeee, Polak jest coś takiego jak ortografia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha napisał:
Ha ha ha.... jak żyję nie przeczytałem śmieszniejszej wypowiedzi Eeee, Polak jest coś takiego jak ortografia !
Gwna nie czytam. Telewizji nie oglądam. Nie jestem w PISie. Wyciągam wnioski że to ostatnie podrygi lub jak kto woli początek końca tzw "opozycji koncesjonowanej" i bardzo dobrze. Zwolennicy PO poszukajcie wiadomości na temat Kongresu Liberalno - Demokratycznego, np takiego nazwiska jak Kubiak. Takie były początki lub nie szukajcie i żyjcie w Matrixie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny marian napisał:
Człowieku jaka demokracja?.
Orwellowska taka jak w roku 1984
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gbur napisał:
Ktosiu, wyjmij z mózgu czipa GWnianego ! Powiedz lepiej jak ci sie podobal wczorajszy występ elyt pełowskich czyli Kabaret Wrzeszczacych Staruszków w Łazienkach ? Czy uważasz że Bydło Bartoszewski jest jeszcze przy zdrowych zmysłach ? I czy Wajda bojacy sie wojny domowej wprowadzi wkrótce Stan Wojenny ? Ośrodki internowania już dla nas przygotowane ? Poradzicie sobie sami czy zawolacie na pomoc sowietów ?
powiem tak, powinieneś podpisać się nie "gbur" tylko cham i nauczyć się czytać ze zrozumieniem, zadałem Ci kilka pytań a dostałem zamiast odpowiedzi stek inwektyw, gazety wyborczej nie czytam , jeśli ktoś ma czipa to Ty , pomyśl jakiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
powiem tak, powinieneś podpisać się nie "gbur" tylko cham i nauczyć się czytać ze zrozumieniem, zadałem Ci kilka pytań a dostałem zamiast odpowiedzi stek inwektyw, gazety wyborczej nie czytam , jeśli ktoś ma czipa to Ty , pomyśl jakiego
Tak z ciekawości od dawna nie czytasz ? Telewizji też nie oglądasz, TVN ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...