Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budżet Białej Podlaskiej, czyli zaciskanie pasa

Utworzony przez Tuczniak, 17 listopada 2011 r. o 23:02
To dlatego tak późno rozpalają latarnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuczniak napisał:
To dlatego tak późno rozpalają latarnie?
a u nas na Kosynierów latarenki świecą całą dobę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byli tacy co od początku rządów Czapskiego mówili, że te jego nieodpowiedzialne zadłużanie miasta właśnie tym sie skończy. Może niech teraz Żmijan pomoże w końcu umożliwił Czapskiemu rządy na następne cztery lata. Albo niech sie zrzucą dobrowolnym podatkiem na ratowanie miasta wszyscy którzy na Czapskiego głosowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sw napisał:
Byli tacy co od początku rządów Czapskiego mówili, że te jego nieodpowiedzialne zadłużanie miasta właśnie tym sie skończy. Może niech teraz Żmijan pomoże w końcu umożliwił Czapskiemu rządy na następne cztery lata. Albo niech sie zrzucą dobrowolnym podatkiem na ratowanie miasta wszyscy którzy na Czapskiego głosowali. [/quote] [quote name='obserwator' timestamp='1321700887' post='560188'] Najlepiej sprawdzić u źródła. Zaskakuje mnie to zdziwienie. Czyżby pracownicy UM byli w aureoli świętości i wszystkie ich wypowiedzi i czyny były zgodne z prawdą i przepisami? Jak wiec wytłumaczyć przypadki podrabiania dokumentów i poświadczania nieprawdy przez pracowników tego Urzędu?
Źródło: http://forum.dziennikwschodni.pl/ul-kosynierow-w-bialej-podlaskiej-to-droga-przez-meke-t54423/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sw napisał:
Byli tacy co od początku rządów Czapskiego mówili, że te jego nieodpowiedzialne zadłużanie miasta właśnie tym sie skończy. Może niech teraz Żmijan pomoże w końcu umożliwił Czapskiemu rządy na następne cztery lata. Albo niech sie zrzucą dobrowolnym podatkiem na ratowanie miasta wszyscy którzy na Czapskiego głosowali.
Nie pojawił się taki, który mógłby zakończyć panowanie Czapskiego i jego sfory. Cynik Abramowicz czy też niedoświadczony Chodziński to nie byli przeciwnicy dla starej ekipy. Któż więc stanie w szranki za trzy lata? Wypalony degenerat,jakiś kryptokandydat czy nowa niepowiązana zbytnio w sieć bialskich układów osoba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bialski_ozyrys napisał:
Nie pojawił się taki, który mógłby zakończyć panowanie Czapskiego i jego sfory. Cynik Abramowicz czy też niedoświadczony Chodziński to nie byli przeciwnicy dla starej ekipy. Któż więc stanie w szranki za trzy lata? Wypalony degenerat,jakiś kryptokandydat czy nowa niepowiązana zbytnio w sieć bialskich układów osoba?
Tutaj przydałaby się Pytia, lecz nie broń Boże Kasandra. Ja wiem jedno każdy inny będzie lepszy, już takim jestem optymistą. Jeszcze tylko będziemy musieli odpowiedzieć naszym dzieciom gdzie są pieniądze i bialskie firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Tutaj przydałaby się Pytia, lecz nie broń Boże Kasandra. Ja wiem jedno każdy inny będzie lepszy, już takim jestem optymistą. Jeszcze tylko będziemy musieli odpowiedzieć naszym dzieciom gdzie są pieniądze i bialskie firmy.
Proszę bardzo Pan Wice tłumaczy dlaczego są "wyłanczne"(tak słyszę w nagraniu,) latarnie. Odpowiadam więc wszystkim malkontentom, w tym także i mnie : po pierwsze - latarnie będą wyłanczane punktowo, a nie ciągłościowo, po drugie - brak jest życia kulturalnego w B.P. i w ogóle ciemnota to po co "świecenie", po trzecie - wszelkie "ruchy gospodarcze" są ograniczone i w dzień, a w nocy to już całkiem, po czwarte - życie osiedlowe blokersów na "dzień dzisiejszy", znaczy picie piwa, takoż nie wymaga tegoż przysłowiowego "świecenia". [media]http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=Hv8wIuHBy0U[/media]
Ostatnio edytowany 20 listopada 2011 r. o 23:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem z wklejeniem filmu z Youtube. [media]http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=Hv8wIuHBy0U[/media] Jeśli się nie uda to przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...