Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Artur G.

Utworzony przez Ciekawy, 21 kwietnia 2008 r. o 18:36
allex napisał:
Myślę, że burmistrz Artur G nie jest aż taki najgorszy. Na pierwszy rzut oka dobiera sobie dość miernych doradców w rodzaju wymienianych Państwa S i ponosi tego skutki. Zawiodłem sie na nim jeśli chodzi o rozwój kultury w mieście. TAk naprawdę nie dzieje się nic. Nie wymagam od kogoś po AWF wysokich lotów ale myślałem, że choć trochę przewyższy Lesiuka. Niestety utrzymuje poziom. Może nie jest to discopolo ale mierny hip hop. Marnie też wygląda współpraca i promocja organizacji pozarządowych. Kumple burmistra niestety nie nadają sie do ich prowadzenia a powierzyć ich prowadzenie niekumplom to przewyższa Pana Artura. Burmistrz niestety chce być "burmistrzem jak najdłużej" i w związku z tym polityka jego to polityka personalna obliczona na jak najdłuższe przetrwania. Polityka taka niestety polega na dużym używaniu wazeliny i wchodzeniu w odbyty. Musi się burmistrz dosyć napocić aby obsłuzyć wszystkich i PSL i dawnych komuszków z Heniem W..na czele i rodzine państwa L.. i kuzynów PiS- owego pana Ryszarda T (wspomnianych w poprzednich postach Państwa Szcz..) no i wielu innych. Zapomniałem też o noszących sutanny (tam dostęp do wspomnianych otworów wymaga pewnej finezji ale też warto). Promocja miasta - niestety dosyć marna. Plusy burmistrza - uprzejmy, bardzo kontaktowy, poprawił pracę urzędu, kulturalny tzn umie się zachować. Tym przewyższa poprzednika. Acha poprzednik też dosyć lubił wchodzenie do odbytnicy ale ale widać nie robił aż tak miło i dobrze
mysle ze kultura w wykonaniu artura to jest wrzucanie papierosow-petow przez okno w urzedzie w aucie itd.lesiuk byl dobrze czysto ubranym burmistrzem i nie nosil tej samej koszuli przez kilka dni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mysle ze kultura w wykonaniu artura to jest wrzucanie papierosow-petow przez okno w urzedzie w aucie itd.lesiuk byl dobrze czysto ubranym burmistrzem i nie nosil tej samej koszuli przez kilka dni
ten zewnętrzny recykling niedopałków to naprawdę rzeczywistość... nie dajcie się więc ludzie nabierać na "ten" kulturę osobistą... jej nie ma najzwyczajniej w tym osobniku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
allex napisał:
Burmistrz niestety chce być "burmistrzem jak najdłużej" i w związku z tym polityka jego to polityka personalna obliczona na jak najdłuższe przetrwania. Polityka taka niestety polega na dużym używaniu wazeliny i wchodzeniu w odbyty. Zapomniałem też o noszących sutanny (tam dostęp do wspomnianych otworów wymaga pewnej finezji ale też warto).
Finezji?..... Nie!..... Wieść gminna niesie, że z kanonikiem łączy burmistrza wspólne hobby..... Nie, nie polowania!..... Coś prostszego...... Zwyczajne kolekcjonowanie butelek..... Mają też inną wspólną cechę, lubią wiele obiecywać.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mam wiele pytań do Artura G. Narazie zadam jedno: czy wpłynęły do Liceum Ogólnokształcacego tak szumnie zapowiadane wielkie pieniądze z testamentu księdza i na jaki cel zostały wydane. Czy to był jeden z wielu blefów wyborczych.
Jest ta nowa bibilioteka imienia testatora? Przecież tak szumnie było zapowiadane to w mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Finezji?..... Nie!..... Wieść gminna niesie, że z kanonikiem łączy burmistrza wspólne hobby..... Nie, nie polowania!..... Coś prostszego...... Zwyczajne kolekcjonowanie butelek..... Mają też inną wspólną cechę, lubią wiele obiecywać.....
korek - tak, worek - tak, czy rozporek? - pewnie też...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko to jest bardzo smutne, lecz niestety prawdziwe... towarzystwo sie bawi a reszta niestety biernie patrzy. Czy juz nigdy nie bedzie przyzwoitych samorzadowców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mysle ze kultura w wykonaniu artura to jest wrzucanie papierosow-petow przez okno w urzedzie w aucie itd.lesiuk byl dobrze czysto ubranym burmistrzem i nie nosil tej samej koszuli przez kilka dni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to pan Ryszard T. jest w PIS? Raczej nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Od kiedy to pan Ryszard T. jest w PIS? Raczej nie jest.
jeden rysiek był w pisie, czy jest dalej?, drugi rysiek był w pslu, czy jest dalej?, a oba ryski sa w tpn, bo wszystkie ryski to fajne chlopaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryskowy napisał:
jeden rysiek był w pisie, czy jest dalej?, drugi rysiek był w pslu, czy jest dalej?, a oba ryski sa w tpn, bo wszystkie ryski to fajne chlopaki!
Z tego co wiem to Pan Ryszard był w Pax-ie. Po okresie solidarnościowym był działaczem Porozumienie Centrum. W PSL i PiS napewno nie był. Obecnie działa w Akcji Katolickiej i TPN w Międzyrzecu. Myślę, że jest sympatykiek ruchu patriotyczno-narodowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Z tego co wiem to Pan Ryszard był w Pax-ie. Po okresie solidarnościowym był działaczem Porozumienie Centrum. W PSL i PiS napewno nie był. Obecnie działa w Akcji Katolickiej i TPN w Międzyrzecu. Myślę, że jest sympatykiek ruchu patriotyczno-narodowego.
nie wiem, nie wiem, nie wiem........czy jurek=rysiek?????? Historia PiS - Biała Podlaska Początek Prawa i Sprawiedliwości w Białej Podlaskiej przypada na rok 2002, kiedy to nieżyjący już jeden z założycieli Partii na Lubelszczyznie zaproponował powołanie struktury w Białej Podlaskiej i powiecie byłemu senatorowi AWS Stefanowi Konarskiemu.Ówczesne Prawo i Sprawiedliwość to jedynie 3 członków w powiatach ziemskim i grodzkim: Stefan Konarski, Józef Bergier i Jerzy Turyk. http://pis.ipd.pl/ ale jest lista wyborcza..........z 2002 r. http://wybory2002.pkw.gov.pl/sejmik/dk1/w06/o2712/k3849.html więc jak to jest??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie wiem, nie wiem, nie wiem........czy jurek=rysiek?????? Historia PiS - Biała Podlaska Początek Prawa i Sprawiedliwości w Białej Podlaskiej przypada na rok 2002, więc jak to jest??????
Proponuję bezpośrednio zwrócić się do zainteresowanych. Sprawa członkostwa i kandydowanie z list PiS to dwie różne sprawy. Po roku 2002 człowiekiem związanym z PiS był Stefan Konarski. O miejsce na liście w wyborach samorządowych ubiegał się J.Bergier i R. Turyk. Między tymi panami doszło do ,,rozbieżności stanowisk" i po tym fakcie Bergier kandydował na radnego miejskiego w Białej. Niemniej z tego okresu pozostało jakieś ,,ale" z Krukową i Turyk nie został przyjęty do PiS. Wg. mojej wiedzy, wcześniej działał w Porozumieniu Centrum, później w ROP-ie Olszewskiego. W 2004r. pełnomocnikiem PiS na powiat bialski został powołany A. Szymoniuk. Po wygranych wyborach przez PiS sprawy organizacyjne przjął poseł T. Dudziński, niemniej nie powołał on żadnych struktur organizacyjnych i nie wiadomo kto jest członkiem tej partii. Były takie działania gdzie podjęto próby powołania kół w Łukowie, Międzyrzecu, Radzyniu. W Radzyniu taką grupę próbował zorganizować Dzięga. W Międzyrzecu grupa miejska została skasowana po spotkaniu na plebani, a pełnomocnikiem został Panasiuk, który budował koalicję na bazie LPR i Samoobrony. Z tej grupy obecnie pełnomocnikiem na powiat jest M. Kapłan. Trudno coś więcej konkretnego powiedzieć na temat tej hybrydy politycznej budowanej na szablonie KOR-owskim. Uważam, że nie jest to ugrupowanie prawicowo-chrześcijańskie, ale jakaś strukura lewacka (zdominowana przez mniejszość ???????).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Międzyrzecu grupa miejska została skasowana po spotkaniu na plebani
Miał ks. Infułat nosa.......Niedobitki jednak pozostały i czekają na lepsze czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Miał ks. Infułat nosa.......Niedobitki jednak pozostały i czekają na lepsze czasy.
To była niedźwiedzia przysługa. Tym sposobem wygrała koalicja PSL - PO. Gdyby w tym czasie po stronie tego inspirowanego PiS zdeklarował się Lesiuk nie byłoby problemu. Niestety on w tym czasie miał pełnomocnictwo PO i chciał sam rozdawać karty za plecami Żmijana w porozumieniu z Szymoniukiem Jak widać nie dopisało szczęście tym, którzy odebrali deklarację PiS jako partii prawa i sprawiedliwości. Może lepiej dla nich, bo niedobitkami stali się sami inspiratorzy tej prowokacji. Kto mieczem wojuje od miecza ginie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekacie na Wspolnote a tu w ostatnim numerze puscili list pana T. ktory jako jeden z nielicznych podajac swoje inicjaly opisal rzady Pana burmistrza, wczesniej ostre listy o rektorze panu B. no moze nie sa tacy stronniczy jak Wam sie wydaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela napisał:
Narzekacie na Wspolnote a tu w ostatnim numerze puscili list pana T. ktory jako jeden z nielicznych podajac swoje inicjaly opisal rzady Pana burmistrza, wczesniej ostre listy o rektorze panu B. no moze nie sa tacy stronniczy jak Wam sie wydaje
Raz do roku to i kura piardnie..... Czy pan naczelny Rusek z Łukowa odwazyl sie na jakis redakcyjny komentarz? Kupieni sa? Atak na senatora wyszedl z miejskiego ratusza, chodzi o psucie wizerunku.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Międzyrzecu grupa miejska została skasowana po spotkaniu na plebani..............
Co tam takiego się wydarzyło, że ten PiS nie powstał? Co zaważyło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co tam takiego się wydarzyło, że ten PiS nie powstał? Co zaważyło?
Spotkanie na plebanii panów: Dudzińskiego, Żmijana, Lesiuka i innych pomniejszych sprawiedliwych z LPR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela napisał:
Narzekacie na Wspolnote a tu w ostatnim numerze puscili list pana T. ktory jako jeden z nielicznych podajac swoje inicjaly opisal rzady Pana burmistrza, wczesniej ostre listy o rektorze panu B. no moze nie sa tacy stronniczy jak Wam sie wydaje
Zgadzam sie z P. Elą, mordy wycierają o Wspólnotę a jak przyjdzie co do czego to anonimy. Międzyrzec słynie z mocnych w gębie. Do tych cwaniaków psioczących na tygodnik lokalny. Macie coś do powiedzenia to przyjdź podziel się w redakcji. Oni na pewno zainteresują się problemem. Pan W.T. przyszedł z tematem, ujrzało światło dzienne! Nie czekaj, nie wypisuj o Wspólnocie tylko przyjdź i powiedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla r ównowagi opublikowano odrazu artykul P.Gajewskiego ,w którym róna z błotem P.M.T.za to że ośmielił się mieć inne zdanie niż obecna władza.Przy okazji wyliczył swoje osiągnięcia jako menadżera PUK,z których wynika,zegdyby nie gajewski to firma by się rozleciała całe szczęście że przez kilka tygodni zdążył wszystko naprawić a teraz koledzy"specjaliści z zarządzania ciągną ten ciężki wóz w dobrą stronę,sam posedł reformować Unię Europejską ,właściwie wszystko co korzystne z unji to dzięki jego zdolnościm i pracy.Powiat też się spisał na medal pod wodzą Litwinuka wyremontował ulice/200 mb.ul J.Piłsudskiego za miejskie 200tys.zł/Liceum i Ekonomik /za pieniądze miejskie ze sprzedaży internatu do którego dołożono diałke przy ul.3Maja/Tak to działa tzw niezależna prasa lokalna zwana Wspólnotą pytanie tylko czyją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...