Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BURMISTRZ GRZYB

Utworzony przez MY, 8 grudnia 2008 r. o 17:48
Gość napisał:
http://www.tvn24.pl/12690,1562271,0,1,odwo...,wiadomosc.html [/quote] SZACUN BURMISTRZUNIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIE DAJ SOBIE NIECH SE JADA PO SWYCH CIEMNYCH UMYSLACH!!!!! A TY WIESZ ZE MASZ W NAS PRZYJACIÓL[i] MY DLA CIEBIE I Z TOBA CO DNIA WIERZYMY ZE TO WSZYSTKO MA SENS !!!!!!!!!!!!!!! DZIENKS!!!![quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MY napisał:
SZACUN BURMISTRZUNIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIE DAJ SOBIE NIECH SE JADA PO SWYCH CIEMNYCH UMYSLACH!!!!! A TY WIESZ ZE MASZ W NAS PRZYJACIÓL[i] MY DLA CIEBIE I Z TOBA CO DNIA WIERZYMY ZE TO WSZYSTKO MA SENS !!!!!!!!!!!!!!! DZIENKS!!!!
o co ci biega koleżko? zacznij jeszcze raz... powoli i spokojnie... najpierw walnij kielich niech ręce ci przestaną dygotać... już?... dawaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co burmistrz ma jakis problem to powiedz nam a tak nawiasem to lugowski oberwal w oko bo tak wyglada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a co burmistrz ma jakis problem to powiedz nam a tak nawiasem to lugowski oberwal w oko bo tak wyglada
IDIOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zastanów sie co piszesz zycze TOBIE abys tak samo oberwał szczerze tego zycze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
IDIOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zastanów sie co piszesz zycze TOBIE abys tak samo oberwał szczerze tego zycze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a co mu sie stalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
IDIOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zastanów sie co piszesz zycze TOBIE abys tak samo oberwał szczerze tego zycze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To Tadzio oberwł tak sczerze? Od kogo i za co? To już biją naszych, niedobrze się dzieje w państwie duńskim! A gdzie było BOB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to Don Arturro mu przyłożył za facjatę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Może to Don Arturro mu przyłożył za facjatę?
Don Arturo jest bardzo uszczęśliwiony faktem ,że dyrektorem delegatury Kuratorium Oświaty w Białej Podl.został Mironiuk,którego wykopsał podstępem z dyrektora ,znając jego intelekt to pewnie ywśle mu gratulacje z okazji wyboru i że liczy na owocną współpracę dla dobra miejskiej oświaty i jego światłych pomysłów popieranych przez inną gwiazdę miejskiej oświaty Paniuą Elę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Don Arturo jest bardzo uszczęśliwiony faktem ,że dyrektorem delegatury Kuratorium Oświaty w Białej Podl.został Mironiuk,którego wykopsał podstępem z dyrektora ,znając jego intelekt to pewnie ywśle mu gratulacje z okazji wyboru i że liczy na owocną współpracę dla dobra miejskiej oświaty i jego światłych pomysłów popieranych przez inną gwiazdę miejskiej oświaty Paniuą Elę.
Dobre, dobre, !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale numer kij ma zawsze dwa konce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mironiuk dyrektorem? Ktoś tu łże. On żadnym dyrektorem nie został. Słyszałem, że tylko kierownikiem od sprawdzania listy obecności pracowników zamiejscowych kuratorium. Także żaden z niego dyrektor w żadnej delegaturze. Dzięki Bogu teraz są normalne czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
all napisał:
Mironiuk dyrektorem? Ktoś tu łże. On żadnym dyrektorem nie został. Słyszałem, że tylko kierownikiem od sprawdzania listy obecności pracowników zamiejscowych kuratorium. Także żaden z niego dyrektor w żadnej delegaturze. Dzięki Bogu teraz są normalne czasy.
Nie kłam. Napisz prawdę o reorganizacji kuratorium oswiaty i przekształceniu delegatur w wydziały. To tylko zmiana nazwy tumanie , a stanowisko takie samo jak poprzednicy czyli kuratorzy w województwie bialskim i dyrektorzy na rejon byłego województwa plus Łuków.Tak się boicie tego ,że strach rozum wam pozabierał. W końcu w szkołach miejskich zapanuje porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kuratorium.lublin.pl/bip/?akc=a...;m=34&ms=78 Gratulacje Panie Andrzeju Ale się cieszę, może zacznie Pan od "porządków" w swoich byłych szkołach, gdyż w jednej i drugiej "rządzą" teraz "OSOBY" lekko to ujmując "NADPOBUDLIWE" w stosunku do uczniów. Żal mi dzieci w tych szkołach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie kłam. Napisz prawdę o reorganizacji kuratorium oswiaty i przekształceniu delegatur w wydziały. To tylko zmiana nazwy tumanie , a stanowisko takie samo jak poprzednicy czyli kuratorzy w województwie bialskim i dyrektorzy na rejon byłego województwa plus Łuków.Tak się boicie tego ,że strach rozum wam pozabierał. W końcu w szkołach miejskich zapanuje porządek.
Andrzej, wiem, że boli, ale to nie jest to samo stanowisko. Niestety, ale nie będziesz "Panem Kuratorem", ani "Panem Dyrektorem", nie zaproszą cię na studniówkę, albo nie zwizytujesz matury. To nie to samo... Przykro mi, panie kierowniku. Pamiętaj też o kulturze osobistej w kontaktach z wizytatorami szkół ponadgimnazjalnych. Nie jesteś ich szefem. Pamiętaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
all napisał:
Andrzej, wiem, że boli, ale to nie jest to samo stanowisko. Niestety, ale nie będziesz "Panem Kuratorem", ani "Panem Dyrektorem", nie zaproszą cię na studniówkę, albo nie zwizytujesz matury. To nie to samo... Przykro mi, panie kierowniku. Pamiętaj też o kulturze osobistej w kontaktach z wizytatorami szkół ponadgimnazjalnych. Nie jesteś ich szefem. Pamiętaj.
Oj najwyraźniej ten stołek dla Mironiuka co niektórych nieźle zabolał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://www.kuratorium.lublin.pl/bip/?akc=a...;m=34&ms=78 Gratulacje Panie Andrzeju Ale się cieszę, może zacznie Pan od "porządków" w swoich byłych szkołach, gdyż w jednej i drugiej "rządzą" teraz "OSOBY" lekko to ujmując "NADPOBUDLIWE" w stosunku do uczniów. Żal mi dzieci w tych szkołach
Porządki p. Mironiuk doskonale umiał robić będąc dyrektorem 3.Bardzo szybko przeniósł nauczyciela z klasy gdzie uczyło się dziecko jednego z prominentów,gdyż rodzice uwazali,że za nisko je ocenia ,pownno mieć 6,a nauczyciel nie dał sie do tego przekonać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"PIENIACZE" po obu stronach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Białej Podl.nie otrzymał absolutorium od rady za rok 2008 bardzo ciekawe jak klakiernia w naszej radzie będzie głosować czy znajdą się tacy co prawdziwie oszacują wkład pracy burmistrza i zagłosują sprawiedliwie ,zgodnie z sumieniem i zagłosują przeciw.Ja stawiam,że będzie jednogłośnie przecież Marianek to koalicjant i poprze wspólnika ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Prezydent Białej Podl.nie otrzymał absolutorium od rady za rok 2008 bardzo ciekawe jak klakiernia w naszej radzie będzie głosować czy znajdą się tacy co prawdziwie oszacują wkład pracy burmistrza i zagłosują sprawiedliwie ,zgodnie z sumieniem i zagłosują przeciw.Ja stawiam,że będzie jednogłośnie przecież Marianek to koalicjant i poprze wspólnika ?????
Nie Marianek tylko śórek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo napisał:
Nie Marianek tylko śórek
Śiórek to inny marianek ,ten to manio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...