Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BURMISTRZ MIĘDZYRZECA PODLASKIEGO

Utworzony przez Jaro, 8 marca 2010 o 20:06
PODZIEL SIĘ INFORMACJAMI O KANDYDATACH NA BURMISTRZA MIASTA. 1. ARTUR GRZYB 2. STANISŁAW LESIUK 3. MARCIN DUSZEK 4. ANDRZEJ MIRONIUK 5. SŁAWOMIR BOGUCKI O TYCH KANDYDATACH MÓWI SIĘ W KULUARACH MAGISTRATU. KTO MA WASZYM ZDANIEM NAJWIĘKSZE SZANSĘ .......... a może inny czarny koń......
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaro napisał:
PODZIEL SIĘ INFORMACJAMI O KANDYDATACH NA BURMISTRZA MIASTA. 1. ARTUR GRZYB 2. STANISŁAW LESIUK 3. MARCIN DUSZEK 4. ANDRZEJ MIRONIUK 5. SŁAWOMIR BOGUCKI O TYCH KANDYDATACH MÓWI SIĘ W KULUARACH MAGISTRATU. KTO MA WASZYM ZDANIEM NAJWIĘKSZE SZANSĘ .......... a może inny czarny koń......
STAWIAM NA CZARNEGO KONIA!
0
Stawiam na Marka. Marka Maleszyka.
0
Gość napisał:
No to ja stawiam na Tadka. Tadeusza Ługowskiego.
0
Gość napisał:
No to ja stawiam na Tadka. Tadeusza Ługowskiego.
To będą smutne wybory. Cymbalistów może być wielu...problem w tym, żeby wybrać człowieka!
0
Kolektyw ustalił, że Burmistrzem lub Starostą będzie Kostka
0
A ja sądzę iż największe szanse ma Pan Mironiuk. Szanowany nauczyciel dyrektor. Ma za sobą głosy nauczycieli SP 3 i rodziców.
0
lis napisał:
Kostka, Kostka Potocki?.
0
lis napisał:
Ma konserwować obecny układ? Tu chodzi o istotne i efektywne zmiany. Może lepiej niech pozostanie tam gdzie jest. Oczekiwania społeczne są inne, a on nie posiada ani potencjału intelektualnego, ani charyzmy samorządowca.
0
Mironiuk to by tutaj porządek zrobił.. przy pomocy rzetelnych ludzi, ogarnąłby to całe gówno.
0
Duszek na bank by chciał. Może nawet licytacje zrobi w związku z ty ?
0
Panie MIroniuk Pan się nie boi moja rodzina za Panem stoi! Jestem na TAK!
0
A. Mironiuk-TAK !!!!!!
0
Ludzie nie róbcie jaj, jeden fachowiec od fikołków wystarczy dla Międzyrzeca. Widać efekty pracy a może bardziej propagandy.......
0
czy komitet wyborczy p. Sławomira Boguckiego będzie nosił taką samą nazwę jak w 2006 roku: "KONIECZNE ZMIANY" jeżeli tak, to ja jestem na TAK! hasło też mi się podobało: "NASZE MIASTO ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ"... i koniecznie to mądre zdanie: ..."WIEM, ŻE NIE WYKORZYSTANO WIELU SZANS, A TO CO EKSPONOWANE JEST JAKO DOROBEK, STANOWI MINIMUM WYNIKAJĄCE Z OBOWIĄZKÓW WŁADZY". jestem na TAK!
0
Gość napisał:
O tak,duży do nieba a ........ jak ....... A ostatnie wybory do PE pokazują jak " wielkie " ma poparcie społeczne.
0
Ludzie... Sądziłem iż wątek ten może stać się platformą wymiany programów, spostrzeżeń, a nie zdawkowych wpisów ludzi od
0
Gość napisał:
czy komitet wyborczy p. Sławomira Boguckiego będzie nosił taką samą nazwę jak w 2006 roku: "KONIECZNE ZMIANY" jeżeli tak, to ja jestem na TAK! hasło też mi się podobało: "NASZE MIASTO ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ"... i koniecznie to mądre zdanie: ..."WIEM, ŻE NIE WYKORZYSTANO WIELU SZANS, A TO CO EKSPONOWANE JEST JAKO DOROBEK, STANOWI MINIMUM WYNIKAJĄCE Z OBOWIĄZKÓW WŁADZY". jestem na TAK!
skoro mial taki edoniosle hasla to dlaczego bedac obecnie w radzie nie robi nic zeby realizowac zmiany, glosuje jak mu burmistrz kaze! robi co mu wlodarz kaze!! jak zostanie burmistrzem nie bedzie robil nic!! tu trzeba kogos kto ma pojecie o samorzadzie a nie prywatnego "biznesmena"
0
Gość napisał:
skoro mial taki edoniosle hasla to dlaczego bedac obecnie w radzie nie robi nic zeby realizowac zmiany, glosuje jak mu burmistrz kaze! robi co mu wlodarz kaze!! jak zostanie burmistrzem nie bedzie robil nic!! tu trzeba kogos kto ma pojecie o samorzadzie a nie prywatnego "biznesmena"
bogucki to ten ze skupu swin?
0
Gość napisał:
bogucki to ten ze skupu swin?
tak świniopas i typowe chamidło bez kultury
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: