Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BURMISTRZ MIĘDZYRZECA PODLASKIEGO

Utworzony przez Jaro, 8 marca 2010 r. o 20:06
PODZIEL SIĘ INFORMACJAMI O KANDYDATACH NA BURMISTRZA MIASTA. 1. ARTUR GRZYB 2. STANISŁAW LESIUK 3. MARCIN DUSZEK 4. ANDRZEJ MIRONIUK 5. SŁAWOMIR BOGUCKI O TYCH KANDYDATACH MÓWI SIĘ W KULUARACH MAGISTRATU. KTO MA WASZYM ZDANIEM NAJWIĘKSZE SZANSĘ .......... a może inny czarny koń......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaro napisał:
PODZIEL SIĘ INFORMACJAMI O KANDYDATACH NA BURMISTRZA MIASTA. 1. ARTUR GRZYB 2. STANISŁAW LESIUK 3. MARCIN DUSZEK 4. ANDRZEJ MIRONIUK 5. SŁAWOMIR BOGUCKI O TYCH KANDYDATACH MÓWI SIĘ W KULUARACH MAGISTRATU. KTO MA WASZYM ZDANIEM NAJWIĘKSZE SZANSĘ .......... a może inny czarny koń......
STAWIAM NA CZARNEGO KONIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiam na Marka. Marka Maleszyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Stawiam na Marka. Marka Maleszyka.
No to ja stawiam na Tadka. Tadeusza Ługowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No to ja stawiam na Tadka. Tadeusza Ługowskiego.
To będą smutne wybory. Cymbalistów może być wielu...problem w tym, żeby wybrać człowieka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolektyw ustalił, że Burmistrzem lub Starostą będzie Kostka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sądzę iż największe szanse ma Pan Mironiuk. Szanowany nauczyciel dyrektor. Ma za sobą głosy nauczycieli SP 3 i rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lis napisał:
Kolektyw ustalił, że Burmistrzem lub Starostą będzie Kostka
Kostka, Kostka Potocki?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lis napisał:
Kolektyw ustalił, że Burmistrzem lub Starostą będzie Kostka
Ma konserwować obecny układ? Tu chodzi o istotne i efektywne zmiany. Może lepiej niech pozostanie tam gdzie jest. Oczekiwania społeczne są inne, a on nie posiada ani potencjału intelektualnego, ani charyzmy samorządowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mironiuk to by tutaj porządek zrobił.. przy pomocy rzetelnych ludzi, ogarnąłby to całe gówno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duszek na bank by chciał. Może nawet licytacje zrobi w związku z ty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie MIroniuk Pan się nie boi moja rodzina za Panem stoi! Jestem na TAK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A. Mironiuk-TAK !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie róbcie jaj, jeden fachowiec od fikołków wystarczy dla Międzyrzeca. Widać efekty pracy a może bardziej propagandy.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy komitet wyborczy p. Sławomira Boguckiego będzie nosił taką samą nazwę jak w 2006 roku: "KONIECZNE ZMIANY" jeżeli tak, to ja jestem na TAK! hasło też mi się podobało: "NASZE MIASTO ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ"... i koniecznie to mądre zdanie: ..."WIEM, ŻE NIE WYKORZYSTANO WIELU SZANS, A TO CO EKSPONOWANE JEST JAKO DOROBEK, STANOWI MINIMUM WYNIKAJĄCE Z OBOWIĄZKÓW WŁADZY". jestem na TAK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Stawiam na Marka. Marka Maleszyka.
O tak,duży do nieba a ........ jak ....... A ostatnie wybory do PE pokazują jak " wielkie " ma poparcie społeczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie... Sądziłem iż wątek ten może stać się platformą wymiany programów, spostrzeżeń, a nie zdawkowych wpisów ludzi od
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czy komitet wyborczy p. Sławomira Boguckiego będzie nosił taką samą nazwę jak w 2006 roku: "KONIECZNE ZMIANY" jeżeli tak, to ja jestem na TAK! hasło też mi się podobało: "NASZE MIASTO ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ"... i koniecznie to mądre zdanie: ..."WIEM, ŻE NIE WYKORZYSTANO WIELU SZANS, A TO CO EKSPONOWANE JEST JAKO DOROBEK, STANOWI MINIMUM WYNIKAJĄCE Z OBOWIĄZKÓW WŁADZY". jestem na TAK!
skoro mial taki edoniosle hasla to dlaczego bedac obecnie w radzie nie robi nic zeby realizowac zmiany, glosuje jak mu burmistrz kaze! robi co mu wlodarz kaze!! jak zostanie burmistrzem nie bedzie robil nic!! tu trzeba kogos kto ma pojecie o samorzadzie a nie prywatnego "biznesmena"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
skoro mial taki edoniosle hasla to dlaczego bedac obecnie w radzie nie robi nic zeby realizowac zmiany, glosuje jak mu burmistrz kaze! robi co mu wlodarz kaze!! jak zostanie burmistrzem nie bedzie robil nic!! tu trzeba kogos kto ma pojecie o samorzadzie a nie prywatnego "biznesmena"
bogucki to ten ze skupu swin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bogucki to ten ze skupu swin?
tak świniopas i typowe chamidło bez kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...