Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Międzyrzeca rozważa likwidację Straży Miejskiej po wpadce komendanta

Utworzony przez janek, 29 grudnia 2014 r. o 15:02
Kiedy Miasto Krasnystaw dojrzeje do likwidacji tego pasożyta jakim jest Straż Miejska?????   Nowa Pani Burmistrz powinna zainteresować się tym tworem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za głupi tytuł. Burmistrz może dopiero będzie rozważał taką decyzję w przypadku, gdyby się nowy komendant SM nie sprawdził. Pewnie jakiś znajomy królika ma obiecana pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też bym rozważał na jego miejscu. Mała mieścina, policja wystarczy. A tak tylko za biurokrację trzeba dodatkowo płacić, bo przecież to nie tylko etaty strażników...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też bym rozważał na jego miejscu. Mała mieścina, policja wystarczy. A tak tylko za biurokrację trzeba dodatkowo płacić, bo przecież to nie tylko etaty strażników...
Szkoda tylko, że burmistrza na razie nawet nie ma zamiaru rozważać takiej decyzji. Komentować się powinno po przeczytaniu całego artykułu, a nie tylko chwytliwego tytułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kot nie zlikwiduje Straży Miejskiej bo stanowisko komendanta przed drugą wyborów obiecał pewnej znanej w środowisku Międzyrzeca osobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu maja na tym cierpieć strażnicy przez głupotę jednego z nich no kurwa Mac, wyjebac pijaka zatrudnić kogoś innego i tyle.co są winni podwładni??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszy mnie takie pierdolenie anty straży.ale pomysł debilu gdybyś był tym strażnikiem i miałbyś stracić pracę, cios nie? A pomysł też w inny sposób.gdyby w całej Polsce rozwiązali SM co oczywiście nigdy się nie stanie, nie licz na to.foto ci właśnie strażnicy czyli powiedzmy 1000 osób będzie szukalo pracy w np twoim zawodzie, miejsc pracy będzie jej z każdym dniem. Będzie zbiw karastrofa w kraju.malo tego kiedyś może dojść do tego ze były strażnik założy działalnośc gospodarcza i ty będziesz musiał u niego robić, bo z robota jest ciężko i ciężej. Straż można polubic, trzeba tylko żyć zgodnie z prawem które od przynajmniej 50lat jest to samo i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu maja na tym cierpieć strażnicy przez głupotę jednego z nich no ku*** Mac, wyjebac pijaka zatrudnić kogoś innego i tyle.co są winni podwładni??????
Nikt by nie chciał likwidować straży miejskiej gdyby ci panowie COŚ robili! A co oni robią? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie o to chodzi... NIC NIE ROBIĄ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszy mnie takie pier***enie anty straży.ale pomysł debilu gdybyś był tym strażnikiem i miałbyś stracić pracę, cios nie? A pomysł też w inny sposób.gdyby w całej Polsce rozwiązali SM co oczywiście nigdy się nie stanie, nie licz na to.foto ci właśnie strażnicy czyli powiedzmy 1000 osób będzie szukalo pracy w np twoim zawodzie, miejsc pracy będzie jej z każdym dniem. Będzie zbiw karastrofa w kraju.malo tego kiedyś może dojść do tego ze były strażnik założy działalnośc gospodarcza i ty będziesz musiał u niego robić, bo z robota jest ciężko i ciężej. Straż można polubic, trzeba tylko żyć zgodnie z prawem które od przynajmniej 50lat jest to samo i tyle
  To co, Międzyrzec ma utrzymywać 5 darmowych etatów? To za co im płacą?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak panowie pracują, że miasto brudne i zasrane przez psy. Po co radni uchwalają takie dokumenty jak  REGULAMIN UTRZYMANIA CZYSTOŚCI I PORZĄDKU NA TERENIE MIASTA MIĘDZYRZEC PODLASKI skoro potem nic się nie robi, żeby to prawo egzekwować? Przecież SM głównie jest od pilnowania PORZĄDKU w mieście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nie będzie już tych nierobów.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nie będzie już tych nierobów.!!
A co zlikwidujesz ich? Władza nie ma takiego zamiary, więc nie wiem skąd ten wniosek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie ma takich zamiarów, to skąd ten temat? :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co zlikwidujesz ich? Władza nie ma takiego zamiary, więc nie wiem skąd ten wniosek.
  Kolego, no przecież nie z d**y... hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie ma takich zamiarów, to skąd ten temat? :)))
Stąd, że się nie czyta całych artykułów tylko SAME tytuły. Cytat:   - Chcę postawić określone wymogi wobec nowego komendanta i zobaczyć, jaki będzie społeczny odbiór - tłumaczy burmistrz Międzyrzeca. - Jeżeli będzie wciąż negatywny, rozważę likwidację straży miejskiej, ale najpierw chcę przyjrzeć się działaniom jednostki pod nową komendą - zaznacza Kot.    Gdzie tu macie, że Kot rozważa likwidację straży?  
Kolego, no przecież nie z d**y... hehe
  No właśnie, że z d**y :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stąd, że się nie czyta całych artykułów tylko SAME tytuły. Cytat:   - Chcę postawić określone wymogi wobec nowego komendanta i zobaczyć, jaki będzie społeczny odbiór - tłumaczy burmistrz Międzyrzeca. - Jeżeli będzie wciąż negatywny, rozważę likwidację straży miejskiej, ale najpierw chcę przyjrzeć się działaniom jednostki pod nową komendą - zaznacza Kot.    Gdzie tu macie, że Kot rozważa likwidację straży?     No właśnie, że z d**y :)
  HAHAHA!! Gość chyba jest serio ze straży, skoro nie rozumie tak prostego stwierdzenia jakim jest: "Jeżeli będzie wciąż negatywny, rozważę likwidację straży miejskiej"!!!, a to pytanie co zadałeś to chyba jest retoryczne, (jeśli wiesz co to jest) bo sam sobie już na nie odpowiedziałeś. Nie na darmo wszyscy mówią, że ci właśnie "funkcjonariusze" są debilami ledwo po zawodówce i nie dostali się do Policji... No ale z tym trzeba żyć :)   PS. PRZECZYTAJ JESZCZE ZE STO RAZY KAŻDE ZE ZDAŃ NA GŁOŚ, TO MOŻE W KOŃCU ZROZUMIESZ O CO CHODZI, BO JUŻ RĘCE OPADAJĄ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do społecznego odbioru SM to myślę, że się nie zmieni. Od kilku lat jest negatywny (co widać po tematach na tym forum) i tylko cud mógłby to zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHA!! Gość chyba jest serio ze straży, skoro nie rozumie tak prostego stwierdzenia jakim jest: "Jeżeli będzie wciąż negatywny, rozważę likwidację straży miejskiej"!!!, a to pytanie co zadałeś to chyba jest retoryczne, (jeśli wiesz co to jest) bo sam sobie już na nie odpowiedziałeś. Nie na darmo wszyscy mówią, że ci właśnie "funkcjonariusze" są debilami ledwo po zawodówce i nie dostali się do Policji... No ale z tym trzeba żyć :)   PS. PRZECZYTAJ JESZCZE ZE STO RAZY KAŻDE ZE ZDAŃ NA GŁOŚ, TO MOŻE W KOŃCU ZROZUMIESZ O CO CHODZI, BO JUŻ RĘCE OPADAJĄ....
Nie mam ze strażą NIC wspólnego ale rozumiem różnicę gdy ktoś mówi: "Rozważam rozwiązanie straży miejskiej", a "Jeżeli będzie wciąż negatywny, rozważę likwidację straży miejskiej". Tym bardziej, że chodzi o bardzo nieokreśloną przyszłość, bo ile będzie potrzebował czasu burmistrz, żeby zobaczyć, czy nowy komendant się wykazuje czy nie? Rok, dwa czy może cztery lata?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam ze strażą NIC wspólnego ale rozumiem różnicę gdy ktoś mówi: "Rozważam rozwiązanie straży miejskiej", a "Jeżeli będzie wciąż negatywny, rozważę likwidację straży miejskiej". Tym bardziej, że chodzi o bardzo nieokreśloną przyszłość, bo ile będzie potrzebował czasu burmistrz, żeby zobaczyć, czy nowy komendant się wykazuje czy nie? Rok, dwa czy może cztery lata?
A poza tym osobiście jestem za likwidacją tych struktur. W naszym mieście się zupełnie nie sprawdziły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...