Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Busiarz zostawił pasażerkę na stacji paliw. Goniła go taksówką, ale i tak nie zaczekał

Utworzony przez er, 2 kwietnia 2015 r. o 15:18
to niezle zasuwał skora taksówa go nie dogoniła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIĘĆ minut postoju... przecież to jakiś żart. I własnie dlatego unikam busiarzy jak ognia. Jeżeli mam wybór - ZAWSZE wybiorę pociąg. Tak, drożej, tak, wolniej, tak, bywa - z przesiadkami... godzę sie na to. Ale komfort kilkugodzinnej jazdy - rekompensuje wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chambus, Expresscham, Expresschambus, do wyboru, do koloru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż drogi Panie przewoźniku. Dzięki za podpowiedź. Wiadomo już kogo unikać przy przejazdach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właścicielowi tej firmy przewozowej należy "pogratulować" reklamy. Gadają i piszą o tym zdarzeniu w wielu mediach. A jakby nie zdawał sobie sprawy nie jest to gadanie i pisanie pozytywne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różnica w cenie między busem, a pociągiem na relacji Kraków - Lublin i na odwrót wynosi niespełna 15 zł (uśredniając). Czas jazdy pociągu - 4 i pół h. Bus - dobre ponad 5 (z samych Puław). Arogancja i chamstwo kierowców wliczone w cenę. Nie pozdrawiam ww. firmy. Już dawno przesiadłem się na pociąg zamiennie z blablacarem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego trzeba uruchomić połączenie lotnicze Kraków-Lublin. W Krakowie  studiuje dużo osób z Lublina, część ma tam rodziny. Prezydencie Żuk do dzieła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie widzę w tym nic złego. Prosta sprawa Pani się spóźniła i już. Rozkład to rozkład. Kierowcy mają kary za nieterminowe stawianie sie na przystankach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie widzę w tym nic złego. Prosta sprawa Pani się spóźniła i już. Rozkład to rozkład. Kierowcy mają kary za nieterminowe stawianie sie na przystankach.
Nie widzisz? Na prawdę? No to życzę Ci aby kierowca również Ciebie tak potraktował.Może wtedy zobaczyłbyś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego trzeba uruchomić połączenie lotnicze Kraków-Lublin. W Krakowie  studiuje dużo osób z Lublina, część ma tam rodziny. Prezydencie Żuk do dzieła...
co ma prezydent żuk do tanich linii lotniczych i rozkladu ich lotu ?jak bedzie zainteresowanie touruchomia polaczenie ale nikt do biznesu dokladac nie bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż drogi Panie przewoźniku. Dzięki za podpowiedź. Wiadomo już kogo unikać przy przejazdach.
Pasażer dla "busa", nie bus dla pasażera. Znaj swoje miejsce marny pasażerze. Bus robi ci łaskę, że przewiezie cię z narażeniem twojego życia, ignorując wszelkie prawa transportowe i drogowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rezerwacja miejsca w busie do Krakowa czy Gdańska to jak wykupywanie sobie miejsca na majdanku. A właścicielowi gratuluję poczucia humoru. Ale wiejski biznesmen wie najlepiej jak się wozi kartofle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech zniknie całkiem państwowa komunikacja /PKS/, to dopiero zobaczycie, co pokażą busiarze. Na tak dalekiej trasie obowiązkiem przewożnika jest zapewnić możliwość korzystania z toalety. Jeśli nie ma w pojeżdzie, to należy w którymś z miast zorganizować dłuższy postój /może być kolejka do toalety i powrót się przedłuża/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tej kobiety. Z Krakowa do Lublina ma bezpośredni pociag. To po co jechać busem bez WC, bez mozliwości rozprostowania nóg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tej kobiety. Z Krakowa do Lublina ma bezpośredni pociag. To po co jechać busem bez WC, bez mozliwości rozprostowania nóg.
Nie widziałbym nic złego ze kierowca odjeżdza na przystanku początkowym- wtedy okej-spozniła sie trudno nie jedzie ale nie w polowie trasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, kiedy studiowałam często korzystałam z Expressbusa na trasie Puławy-Kielce , nigdy nie mialam zarzutów ale to o czym przeczytałam. .. uważam, że skoro pani zgłosiła kierowcy , że idzie skorzystać z toalety to powinien na nią zaczekać przecież zostawiła bagaż podręczny. 5 minut by go nie zbawiło! Rozczarowana jestem, a tłumaczenia pana Wójtowicza są bez sensu, w końcu to dzięki pasażerom oni mają zysk a teraz zarobią inni bptour np.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie nazywa się przewożnik tylko burak z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas jazdy z Krakowa do Lublina jest 15 minut postoju w Kielcach, wiem, ponieważ sama często jeżdżę z Kielc i to nie tylko tymi busami, w Radomiu nie ma dłuższego postoju i sporo razy zdażyło mi się słyszeć jak kierowca kogoś upomina, że nie może tam czekać aż ktoś skorzysta z toalety, wydaje mi się, że poprostu sobie wyszła i myślała, że na nią poczekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego trzeba uruchomić połączenie lotnicze Kraków-Lublin. W Krakowie  studiuje dużo osób z Lublina, część ma tam rodziny. Prezydencie Żuk do dzieła...
  ciekawie jakiego studenta będzie stać na bilet, a prezydent jest od tego aby dbać o siebie i swoja rodzinę a nie o innych, jeszcze o tym nie wiesz,   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak powiadomiła kierowcę, to powinien poczekać, precz z tym przewoźnikiem, precz z tym przewoźnikiem , nie jeździjcie nim jak takie to są buraki, pokarzcie, że nie jesteście idiotami, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...