Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Busiarz zostawił pasażerkę na stacji paliw. Goniła go taksówką, ale i tak nie zaczekał

Utworzony przez er, 2 kwietnia 2015 r. o 15:18
Postaram się żeby ten populistyczny, pseudo informacyjny portal odszczekał te kłamliwe, wyssane z palca pomówienia. Ciekawi mnie kim jest JA... ? pani pseudo dziennikarka ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Nie pisany kodeks .... ble , ble , ble ..." . To za coś co jest nie pisane , to mogą firmę "pocałować w duże D " .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Nie pisany kodeks .... ble , ble , ble ..." . To za coś co jest nie pisane , to mogą firmę "pocałować w duże D " .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUZ NIEDLUGO POLSKI BUS BEDZIE JEZDZIL Z LUBLINA DO KRAKOWA, OBY JAK NAJSZYBCIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postaram się żeby ten populistyczny, pseudo informacyjny portal odszczekał te kłamliwe, wyssane z palca pomówienia. Ciekawi mnie kim jest JA... ? pani pseudo dziennikarka ???
A JA mam nadzieję, że zabiorą koncesję tej pseudfiremce transportowej. Wal się na ryj złodzieju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Burda , ładnie pani określa ludzi wykonujących swoją pracę . A pracujących w innych zawodach też pani skrzywi stanowisko ? Np : empekowiec , pekaesiarz , konował , klecha itp . A pani , jak pani się określi ? Może " dziennikarzyna(ka) klepiklawiaturka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej nie będzie musiała się tłumaczyć. Zapewne ma wszystko nagrane na dyktafonie co każda ze stron miała do powiedzenia w tej sprawie. A może szanowna komentatorka napisze coś konkretnego o tym mijaniu się z prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dodatek kierowca to złodziej, zabrał bagaże kobiety. A co by było gdyby miała tam leki, np. insulinę? Debil taki sam jak właściciel firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Burda , ładnie pani określa ludzi wykonujących swoją pracę . A pracujących w innych zawodach też pani skrzywi stanowisko ? Np : empekowiec , pekaesiarz , konował , klecha itp . A pani , jak pani się określi ? Może " dziennikarzyna(ka) klepiklawiaturka .
ale w czym problem? tak się potocznie mówi.  nie słyszałem, żeby tirowcy się obrażali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako osoba dość sporo podrózujaca, napisze tylko tyle, ze niw wyobrazam sobie podobnego zachowania ze strony kierowcy, i na szczęscie - nigdy mnie nic takiego nie spotkało. Ktos tu przede mna trafnie napisał - gdyby chodziło o typa, który poszedł na piwo i ma wszystkich gdzies - zachowanie kierowcy byłoby usprawiedliwione. Sama zetknełam się z podobnymi przypadkami, i zachowaniami pasazerów "co to nie oni" : "Pan poczeka, tylko dopalimy!" - paląc przy tym kolejną w czasie postoju fajkę. ALE - tu mamy do czynienia ze starszą kobietą, która w dodatku zgłaszała wyjście do toalety kierowcy. Jak dla mnie - zachowanie tego pana jest po prostu skandaliczne, i życzę bohaterce całego zdarzenia, zeby wywalczyła od nich zwrot poniesionych nakładów i odszkodowanie. Polaki Bus zapowiada juz połaczenia do Krakowa, i oby ruszyły jak najszybciej.      PS "klepiklawiaturka" - wspaniałe! Język polski po raz kolejny pokazuje niezgłebione pokłady swej elastyczności.  
Ostatnio edytowany 3 kwietnia 2015 r. o 12:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK MOŻNA W CIĄGU 5 MIMUT DOJŚĆ I WRÓCIĆ Z TOALETY? WIĘKSZOŚĆ STARSZYCH OSÓB BIERZE LEKI OD NADCIŚNIENIA, KTÓRE ODWADNIAJĄ I POSTÓJ W RADOMIU POWINIEN BYĆ ,A NIE TYLKO W KIELCACH, NA CAŁEJ TRASIE Z LUBLINA DO KRAKOWA.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Expressbus niech lepiej jezdzi przepisowo i niech pilnuje przegladow bo beda sypaly sie mandaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast zająć się rocznicą śmierci Papieża to lepiej dłubać w nosie i wymyślać głupoty. Tylko aby zaistnieć w mediach potrzeba zrobić coś konkretnego coś co wymaga ambicji i poświęcenia... Pani pismak liczyła chyba na nagrodę Pulitzera....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA mam nadzieję, że zabiorą koncesję tej pseudfiremce transportowej. Wal się na ryj złodzieju!
Wesołych Świąt !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Expresbusowi  już  dziękujemy.  Jeśli  właściciele firmy  nie  widzą  nic  złego  w   zachowaniu  kierowcy  to   jest  skandaliczne  i   świadzczy    że  zatrudniają  ludzi  chwiejnych  emocjonalnie  i  narażają  pasażerów  na  niebezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a  gdzie   obowiązkowa przerwa dla kierowcy  45 min lub 15 min a następnie 30 min  a może by tak zainteresować tą sprawą INSPEKCJĘ TRANSPORTU  no gdzie te  przystanki  na trasie KRAKÓW -LUBLIN i tu mamy cię  cwaniaku
  Jak byś był kolego z konkurencji to byś wiedział jak to jest rozwiązane w tej firmie i u konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Expressbus niech lepiej jezdzi przepisowo i niech pilnuje przegladow bo beda sypaly sie mandaty
Życzył bym wszystkim pasażerom tak doszykowanego taboru i przestrzegania tachografu przez kierowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest prosta, jesli wszystko sie odbylo tak jak w artykule a nikt jeszcze tego nie zakwestionowal nawet znajomi wlasciciela a moze i on sam piszacy jedno i to samo z paru nickow, to ja i chyba wszywcy lublinianie juz wiedza z kim nie jezdzic. Beda sie trzymac rozkladu i wozic powietrze a polski bus poczeka na wszystkich i bedzie gitara.
Będzie gitara jak polski bus wyniszczy konkurecje i bedziecie płacić do krakowa 55 zl bo kto mu wtedy zabroni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale w czym problem? tak się potocznie mówi.  nie słyszałem, żeby tirowcy się obrażali.
To zwróć się twarzą w twarz do kierowcy ciężarówki ty tirowcu zobaczysz co ci powie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie gitara jak polski bus wyniszczy konkurecje i bedziecie płacić do krakowa 55 zl bo kto mu wtedy zabroni.
Juz od 4 lat ciagle slychać podobne teksty, jednka jakoś na trasach na ktorych jeździ nie wykosił, a nawet od teto czasu pojawiło sie jej jeszcze wiecej, a ceny spadły. Widze, że nie wiesz jak działa rynek. Gdyby Polskibus wykosił całą konkurencję i woził za 55zł to zapewniem Cie, że w ciagu max miesiaca znalazłaby sie firma, która weszłaby na tę trase i zaczła wozic za 30-40.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...