Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były radny z mandatem. Policja usunęła go siłą z obrad Rady Gminy

Utworzony przez nauczyciel, 14 stycznia 2010 r. o 06:02
Czy to prawda, że w gminie Drelów powstała silna organizacja PO. Jeśli tak, to kto do niej należy - rolnicy, urzędnicy gminy czy bezrolnobezrobotni? I czy to prawda, że w powstaniem organizacji PO w gminie Stefaniuka byli zainteresowni i zaangażowani najwybitniejsi działacze PO chyba z powiatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='obiektywny' date='15.01.2010, 10:03:03' post='218336'] Ty tropicielu komunistycznych metod popatrz na tryskającą intelektem fizjonomię Grysiewicza, czy tutaj potrzebne są jakieś badania? Nie rób z niego męczennika za słuszną sprawę bo takim nie jest, to żądny poklasku próżny pieniacz. A swoją drogą to marna ta władza w Drelowie skoro ma taką opozycję. Władzy trzeba patrzeć na ręce bo ma naturalne skłonności do czynienia nadużyć, skoro jak twierdzisz jest są jakieś rzeczy to sam zawiadom prokuraturę, zamiast siać chorą propagandę na radnych ze swoim bohaterem . [/quot paszoł won bolszewicko-unijny pachołku. od kiedy to fizjonomia świadczy o intelekcie? czy są jakies nowe dyrektywy na ten temat z brukseli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Czy to prawda, że w gminie Drelów powstała silna organizacja PO. Jeśli tak, to kto do niej należy - rolnicy, urzędnicy gminy czy bezrolnobezrobotni? I czy to prawda, że w powstaniem organizacji PO w gminie Stefaniuka byli zainteresowni i zaangażowani najwybitniejsi działacze PO chyba z powiatu.
komórka Partii Odpadów najwyraźniej w drelowie powstała. to stara komunistyczna gmina. tam nieważne kto rządzi, byleby miał rodowody peerelowskie - Stefaniuk (dawniej ZSL) czy Żmijan (dawniej PZPR)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ci dopiero Zbysio rozrabiaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan Marszałek niech żyje, niech żyje! --------------http://www.tvn24.pl/2300442,28378,0,0,1,wideo.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='hehehe' date='15.01.2010, 19:00:42' post='218620'] A to ci dopiero Zbysio rozrabiaka [/quot Rozrabiaka no jaki niech robi porządek ;)jeszcze Panstwa Panasiuków trzeba wyeksmitować z domu który należy do społeczności wiejskiej dlaczego wójt nie ponagla do opuszczenia budynku przeciesz dostali na 3lata umowę i co ?ludzie dobrej woli dali im60000tyś i nawet rudery nie sprzątneli co za sprawiedliwość jeszcze dostała pracę bo to pogorzelec żal żal >GRISZA zajmij się tą sprawą !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dniu 13.01. o godz 18 dowiedziałem się, że w dniu 14.01.2010r na posterunku policji w Międzyrzecu Podlaskim będę miał postawiony konkretny zarzut i tylko krótkie ustosunkowanie.Powaliłem policję na kolana zeznawając 5 godz. Plicjant wielokrotnie mi przerywał niechcąc tego notować.Przez tydzień policja w Międzyrzecu Podlaskim próbowała mi wręczyć najniższy mandat w wysokości 50zł. Podczas interwencji na sesji w dniu 30.12.2009r policja nie mówiła o wysokości mandatu.Jest to sprawa polityczna. Może by ktoś z radnych dał odpowiedz na zadawane pytania podczas sesji i podpisał się swoim nazwiskiem.Nikt tego nie zrobi bo pytania zadawane na sesji kompromitują Radę Gminy Drelów i Wójta.[/b][/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grysiewicz napisał:
W dniu 13.01. o godz 18 dowiedziałem się, że w dniu 14.01.2010r na posterunku policji w Międzyrzecu Podlaskim będę miał postawiony konkretny zarzut i tylko krótkie ustosunkowanie.Powaliłem policję na kolana zeznawając 5 godz. Plicjant wielokrotnie mi przerywał niechcąc tego notować.Przez tydzień policja w Międzyrzecu Podlaskim próbowała mi wręczyć najniższy mandat w wysokości 50zł. Podczas interwencji na sesji w dniu 30.12.2009r policja nie mówiła o wysokości mandatu.Jest to sprawa polityczna. Może by ktoś z radnych dał odpowiedz na zadawane pytania podczas sesji i podpisał się swoim nazwiskiem.Nikt tego nie zrobi bo pytania zadawane na sesji kompromitują Radę Gminy Drelów i Wójta.[/b][/b]
Grisza, to wal te pytania na forum, skoro na sesji nie pozwalają ci ich postawić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grysiewicz napisał:
W dniu 13.01. o godz 18 dowiedziałem się, że w dniu 14.01.2010r na posterunku policji w Międzyrzecu Podlaskim będę miał postawiony konkretny zarzut i tylko krótkie ustosunkowanie.Powaliłem policję na kolana zeznawając 5 godz. Plicjant wielokrotnie mi przerywał niechcąc tego notować.Przez tydzień policja w Międzyrzecu Podlaskim próbowała mi wręczyć najniższy mandat w wysokości 50zł. Podczas interwencji na sesji w dniu 30.12.2009r policja nie mówiła o wysokości mandatu.Jest to sprawa polityczna. Może by ktoś z radnych dał odpowiedz na zadawane pytania podczas sesji i podpisał się swoim nazwiskiem.Nikt tego nie zrobi bo pytania zadawane na sesji kompromitują Radę Gminy Drelów i Wójta.[/b][/b]
Z zainteresowaniem śledzę to forum ,nie mieszkam w gminie Drelów ,ale znam Gryszę problem jaki zapanował na radzie znam z internetu. Może ktoś wrzuci temat który to tak zbulwersował tego zawsze AKTYWNEGO faceta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A pan Marszałek niech żyje, niech żyje! --------------http://www.tvn24.pl/2300442,28378,0,0,1,wideo.html
Ale jaja !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grysiewicz napisał:
..... Może by ktoś z radnych dał odpowiedz na zadawane pytania podczas sesji i podpisał się swoim nazwiskiem.Nikt tego nie zrobi bo pytania zadawane na sesji kompromitują Radę Gminy Drelów i Wójta.
Kogo będzie Pan popierał w nadchodzących wyborach? Kandydata jakiego ugrupowania - personalnie? Udzielona odpowiedź wiele wyjaśni czytelnikom forum? Wyjaśni motywy, którymi się Pan kieruje w tej całej sprawie. A może to pytanie jest niewygodne dla kogoś np. dla tego kandydata? Odpowie Pan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kogo będzie Pan popierał w nadchodzących wyborach? Kandydata jakiego ugrupowania - personalnie? Udzielona odpowiedź wiele wyjaśni czytelnikom forum? Wyjaśni motywy, którymi się Pan kieruje w tej całej sprawie. A może to pytanie jest niewygodne dla kogoś np. dla tego kandydata? Odpowie Pan?
Tak będę głosował na bieńka szafrańskiego bo to uczciwi ludzie he he bioro i nie oddają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kogo będzie Pan popierał w nadchodzących wyborach? Kandydata jakiego ugrupowania - personalnie? Udzielona odpowiedź wiele wyjaśni czytelnikom forum? Wyjaśni motywy, którymi się Pan kieruje w tej całej sprawie. A może to pytanie jest niewygodne dla kogoś np. dla tego kandydata? Odpowie Pan?
chwilunia, najpierw wyjaśnijmy zarzuty stawiane prze Griszę, a potem możemy wyjasniac kogo będzie Grisza popierał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chwilunia, najpierw wyjaśnijmy zarzuty stawiane prze Griszę, a potem możemy wyjasniac kogo będzie Grisza popierał!
Chwilunia, najpierw ustalmy, czy nie jest Pan "narzędziem wyborczym" w rękach jakiegoś politycznego kandydata! Rozpoczął się wyborczy rok i niestety takim narzędziem Pan może być. Swiadomie, lub też nieświadomie. Dlatego powinniśmy wiedzieć kogo Pan będzie popierał i za kim agitował... bo może się okazać, że stawiane zarzuty są elementem walki wyborczej o fotel wójta, i niczym więcej jak partyzantką wyborczą za węgła. Odpowie Pan więc, czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chwilunia, najpierw ustalmy, czy nie jest Pan "narzędziem wyborczym" w rękach jakiegoś politycznego kandydata! Rozpoczął się wyborczy rok i niestety takim narzędziem Pan może być. Swiadomie, lub też nieświadomie. Dlatego powinniśmy wiedzieć kogo Pan będzie popierał i za kim agitował... bo może się okazać, że stawiane zarzuty są elementem walki wyborczej o fotel wójta, i niczym więcej jak partyzantką wyborczą za węgła. Odpowie Pan więc, czy nie?
nie wiem jak grisza, ale ja odpowiedzieć mogę (do mojego akurat postu pan pijesz), tylko po pierwsze - jakie to ma znaczenie po drugie - tzw. opinia publiczna ma prawo poznać zarzuty i odpowiedź na nie po trzecie - skoro pan wymaga od kogos aby sie politycznie deklarował, to wypadałoby to samo od siebie uczynić w zasadzie, z trzeciego punktu moge zrezygnować, bo wiem że wam pełowcom ciężko idzie przyznanie sie do czegokolwiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie wiem jak grisza, ale ja odpowiedzieć mogę (do mojego akurat postu pan pijesz), tylko po pierwsze - jakie to ma znaczenie po drugie - tzw. opinia publiczna ma prawo poznać zarzuty i odpowiedź na nie po trzecie - skoro pan wymaga od kogos aby sie politycznie deklarował, to wypadałoby to samo od siebie uczynić w zasadzie, z trzeciego punktu moge zrezygnować, bo wiem że wam pełowcom ciężko idzie przyznanie sie do czegokolwiek...
platforma orłów jako jedyna w swej tradycji po pzpr kontynuje słuszną linię polityczną w sojuszu z parnasami sprzedajnej latawicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A pan Marszałek niech żyje, niech żyje! -------------- http://www.tvn24.pl/2300442,28378,0,0,1,wideo.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRISZA! Ci tak cicho? Już ciebie zamknęli, czy usta zakneblowali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grysiewicz napisał:
W dniu 13.01. o godz 18 dowiedziałem się, że w dniu 14.01.2010r na posterunku policji w Międzyrzecu Podlaskim będę miał postawiony konkretny zarzut i tylko krótkie ustosunkowanie.Powaliłem policję na kolana zeznawając 5 godz. Plicjant wielokrotnie mi przerywał niechcąc tego notować.Przez tydzień policja w Międzyrzecu Podlaskim próbowała mi wręczyć najniższy mandat w wysokości 50zł. Podczas interwencji na sesji w dniu 30.12.2009r policja nie mówiła o wysokości mandatu.Jest to sprawa polityczna. Może by ktoś z radnych dał odpowiedz na zadawane pytania podczas sesji i podpisał się swoim nazwiskiem.Nikt tego nie zrobi bo pytania zadawane na sesji kompromitują Radę Gminy Drelów i Wójta.[/b][/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...