Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

były wójt poszukuje pracy-cokolwiek

Utworzony przez POCZĄTKUJĄCY, 9 lipca 2011 r. o 17:16
trefl napisał:
dla mnie najbardziej podobny do barana jest nasz starosta ...
tak i jak ładnie strzyże swoje owieczki i barany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chłopcy z zielenieny spokojnie.W wyborach nie dostaniecie 5% i będziecie mieli spokój. Bo żeby chłop niemiecki dostawał 360 euro n 1 ha a polski 190 euro a wy przy korycie i nic z tym nie robicie.
Baby, też są Rolnik, na pole idź... będziesz miał więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Baby, też są Rolnik, na pole idź... będziesz miał więcej
I niech ktoś mi powie co się będzie działo jak zielenina do śejmu się nie dostanie . Ja osobiście uważam że te 5 proc które na nich głosuje to wielka klika powiązań ,układów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kot napisał:
I niech ktoś mi powie co się będzie działo jak zielenina do śejmu się nie dostanie . Ja osobiście uważam że te 5 proc które na nich głosuje to wielka klika powiązań ,układów .
O kurcze, a dlaczego ja nie jestem w "wielkiej klice powiązań i układów" ? A, przecież głosowałam na PiS Jak oni mogli mnie pominąć przy "powiązaniach i układach"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=DW&Date=20090525&Category=PODLASKA&ArtNo=361107001&Ref=AR&border=0&MaxW=670[/media] jeden baran i jeden knur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On jeszcze nie rozumie że dni jego i chłopców z ferajny są policzone .Ale będą jaja jak następca Kapłana zajdzie do gabinetu Jurka i zapyta : A co ty tu jeszcze robisz Jurek ? No cóż...historia kołem się toczy...
Zwróćcie uwagę na datę wpisu . Prorok ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwróćcie uwagę na datę wpisu . Prorok ?
Nie  trudno było  przewidzieć.Mirek  dał się poznać jako szef kilku instytucji. Z każdej  wylatywał  z hukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTAWAJ MIREK ŚNIEG NA DWORZE IDŻ ODŚNIEŻAĆ BO INFUŁAT CI NIE POMOŻE WSZYSCY NA CIEBIE DUPĘ WYPIELI TY Z ŁOPATĄ TO BĘDZIE WIDOK PIĘKNY W ŚNIEŻNEJ BIELI NA NIC INNEGO NIE ZASŁUGUJESZ NA COŚ LEPSZEGO NIE LICZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...